Kaip pagilinti savo Taro interpretacijas

Taro baimes ir mitai

Susipažinote su visų 78 Taro kortų reikšmėmis, įvaldėte keletą laiko patikrintų populiarių išdėstymų ir norite kilti į aukštesnį lygį, gauti gilesnę ir subtilesnę informaciją kai kreipiatės į kortas? Jei taip, skaitykite toliau!

Mes visos (visi) pradėjome ten pat, žiūrėjome į kortų paveikslėlius išdėliotus ant stalo su pasimetimo išraiška veide nesusigaudant ką visa tai reiškia. Visos kažkada buvome naujokės, visos buvome tame etape kai jau nemažai žinai, bet jauti jog dar daug ko reikia išmokti kol galėsi tvirtai pasikliauti savo gebėjimu skaityti kortas.

Kaip išgauti daugiau ir gilesnės informacijos? Štai kas gali padėti ir į ką verta įsigilinti

Kortų reikšmės: be abejo viskas prasideda nuo pagrindų, tačiau svarbu suprasti esminę kortos reikšmę ir išlavinti įgūdžius ją interpretuoti įvairių temų kontekste, įvairiose pozicijose ir gretimų kortų įtakoje.

Intuicija: kad nepaskęsti šimtuose įmanomų kiekvienos kortos interpretacijų, kurias galite rasti literatūroje ir nepasimesti tarp prieštaringų reikšmių, svarbu atsvara išmoktoms žinioms – jūsų intuicija, kurią lavins reguliari praktika su Taro dėliojant jas sau, meditacija su Taro kortomis ir kitos praktikos.

Klausimas: kaip sakoma, klausk ir tau bus atsakyta, bet neapgalvotas, neaiškus, neefektyvus klausimas lems analogiškai neaiškų ir nenaudingą atsakymą, tad mokykitės užduoti strategiškus ir gerai apgalvotus klausimus. Yra klausimų formuluočių, kurias gavusi iš klientų atsisakau dirbti ir kviečiu aptarti situaciją ir kartu kitaip suformuluoti klausimą.

Išdėstymai: kiekvienam darbui yra tinkamiausias įrankis ir nors kartais galima išsisukti su pusėtinai tinkamu įrankiu, t.y. išdėstymu, jūsų įžvalgos bus gilesnės ir atsakymai vertingesni pasitelkus kiekvienai situacijai ir klausimui tinkamiausią išdėstymą. Jei nerandate tikrai tinkamo galite sukurti savo išdėstymą. Aš turiu kelis universalesnius mėgstamiausius, bet nuolat juos modifikuoju ar kuriu individualiai jei gaunu nestandartinį klausimą.

Pozicijos: ne čia ne apie Kama Sutra, kiekvienas išdėstymas susideda iš įvairių pozicijų, kurios yra tarsi sub-klausimai ir ta pati korta iškritusi kiekvienoje iš pozicijų būtų interpretuojama

skirtingai. Dažna klaida, kurią aš matau yra netiksliai įvardintos pozicijos, dėl ko tampa neaišku ką ta korta reiškia, apie ką ji „kalba“ arba naujokės nesilaiko pozicijos reikšmės, pavyzdžiui interpretuoja praeities ar ateities poziciją kaip patarimą. Tai tas pats, kas žiūrint į veidrodį jo atspindį interpretuoti kaip patarimą. Gal ryte be makiažo ir suveltais plaukais atrodome kaip ką tik iš lovos išlipus, bet veidrodis tikrai nepataria pasidažyti, jis tik atspindi kas yra. Turite išmokti tiksliai interpretuoti kortas praeities, dabarties, ateities, veiksmo, patarimo, teigiamo ir neigiamo aspekto, asmenybės, iššūkio ir kitokiose pozicijose.

Dvaro kortos: su jomis dažnai kyla daug neaiškumų. Ar tai klientas, ar tai konkretūs žmonės, vaidmenys, statusai, situacijos, veiksmai, požiūriai? O dabar dar įkelkime Dvaro kortas į įvairias išdėstymo pozicijas. Tačiau įvaldžius Dvaro kortų interpretavimą jūsų gebėjimai ir pasitikėjimas savimi pakils kaip ant mielių.

Santykių tema: santykiai yra ypatinga tema ir jai dažnai naudojami kiek kitokie išdėstymai bei pozicijos nei tarkim karjeros klausimams. Žmogiškos psichologijos, santykių dinamikos supratimas ir noras eiti giliau ieškant kas sieja žmones, kokius vienas kito poreikius jie patenkina, kaip jie gali augti kartu leis duoti savo klientams kur kas didesnę vertę nei primityvus atsakymas myli-nemyli, būsim kartu ar nebūsim.

Vienos kortos išplėtimo technikos ir papildomos kortos išdėstyme: svarbu žinoti šias technikas ir naudoti pagal paskirtį, kad nepasiduoti pagundai traukti dešimtą papildomą kortą turinčią padėti suprasti išdėstymą, kuri vietoje to galutinai supainioja.

Signifikatoriai: ar juos naudoti, kodėl, kaip ir kada naudoti, o kada nenaudoti arba leisti kortoms pačioms parinkti signifikatoriaus kortą? Atsakius į šiuos klausimus priartėsite prie Taro magijos paslapčių.

Laikas: yra skirtingos metodikos nustatyti laiką, kaip greitai kažkas įvyks arba kiek ilgai truks ir žinant skirtingų metodikų privalumus ir trūkumus bei galimybes tinkamai pasirinksite kurią kokiu atveju naudoti, kad galėtumėte pasitikėti atsakymu.

Ypatingos situacijos: ką jums reiškia jei visas 10 kortų išdėstymas iškrito vien iš Didžiųjų ar vien iš Mažųjų Arkanų, ar iškrito visi keturi Tūzai ar kitos kombinacijos? Ką reiškia jei maišant kortas jos pabiro ar viena korta netikėtai „iššoko“ ir tarsi mėgina atkreipti į save dėmesį? O kaip elgtis su korta iškritusia apversta padėtimi kai nenaudojate apverstų kortų? Žinant ką reiškia tokie įvykiai ir kaip juos interpretuoti padės nepasimesti ir užfiksuoti ypatingas kortų siunčiamas žinutes.

Taip ar Ne klausimų atsakymas: ne visuomet egzistuoja tikslus Taip ar Ne atsakymas, bet ar turite metodikas kaip dirbti su tokiais klausimais ir kaip interpretuoti kortas kai į tiesų Taip ar Ne atsakymą matome dviprasmišką atsakymą?

Įsigilinkite į šias pažengusiųjų metodikas tobulindamos savo įgūdžius, išmokite taisykles, o tada leiskite kalbėti jūsų intuicijai, o ne dvejonėms. O jei reikia pagalbos ir norėtumėte metodiško vedimo per šias ir kitas temas, nuo pradmenų ir visų mitų ir baimių išsklaidymo link praktiško ir atsakingo būdo naudoti Taro kortas savęs pažinimui ir ateities kūrimui kviečiu į internetu vedamus Taro kursus.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.