Koks klausimas, toks ir atsakymas arba kaip gauti daugiausiai naudos iš Taro konsultacijos

Vakar tvarkydama svetainę perskaičiau visus klientų paliktus atsiliepimus. Turiu prisipažinti, man kilo noras kuo greičiau grįžti prie darbo. Nuostabus jausmas žinoti jog kažkam galėjau padėti rasti kelią, išspręsti savo problemas, pasiekti savo tikslų ar pagerinti santykius. Tačiau nenoriu sudaryti klaidingo įspūdžio jog kiekviena konsultacija apverčia klientų gyvenimus aukštyn kojomis ir visi gieda pagiriamąsias giesmes. Tie, kas turi ką gero pasakyti – pasako asmeniškai arba parašo atsiliepimą, o ką galvoja likusi dalis klientų, kurie nieko neparašo galiu tik spėlioti.

Norėčiau pakomentuoti kai kuriuos dalykus, kurie svarbūs norint gauti tokią konsultaciją, kuri jums bus išties naudinga ir apie kurią norėsis parašyti teigiamą atsiliepimą.

Visų pirma, mano darbo stilius yra gan savitas ir tie, kurie tikisi kažko kito nei aš darau, gali likti nusivylę. Todėl stengiuosi kuo daugiau rašyti apie savo darbą, pateikti pavyzdžių, kad klientai žinotų ar mano paslaugos yra kaip tik tai, ko jiems reikia. Savo darbe su Taro aš orientuojuosi ne į detalų ateities prognozavimą ir net nepriimų tokių klausimų kaip „koks bus mano gyvenimas, kiek turėsiu vyrų ir vaikų” ir pan. Aš tikiu jog patys kuriame savo gyvenimą, grynai prognostinis būrimas klientą pririštų prie kortų parodyto gyvenimo scenarijaus.

Dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl nepavyksta suteikti super konsultacijos yra kliento nenoras atsiverti. Iš širdies parašytas laiškelis ir pasitikėjimas leidžia lengvai pajusti žmogų ir nuskaityti jam reikalingą informaciją kortomis. O gavus lakonišką laiškelį, kuriame klientas nieko nepapasakoja apie save ar savo situaciją, tik užduoda paviršutinišką klausimą kaip kažkas bus ir dar viduje jaučia didelį nepasitikėjimą labai apsunkina mano darbą ir kortos parodo labai mažai ir dar gan painios informacijos. Jei žmogus nenori atsiskleisti rašydamas laišką, jis lygiai taip pat neatsiveria energetiškai ir kortomis nepavyksta nuskaityti jo informacijos. Taigi mano didelis prašymas – jei jau pasiryžote su manim pabendrauti, darykime tai iš širdies. Aš išties nuoširdžiai noriu padėti į mane besikreipiantiems žmonėms ir tiems, kurie atveria sielą galiu duoti kur kas daugiau nei tiems, pas kuriuos tenka kone prievarta brautis.

Kita įdomi detalė susijusi su tuo, kiek žmogui galima sužinoti. Aš dirbu su nuostata, kad kortos visada rodytų tik tai, ką žmogui palanku ir naudinga sužinoti, kas jį kreips palankiausia kryptimi, optimaliausia likimo linija. Jei mums būtų palanku ir reikalinga žinoti visą savo būsimą gyvenimą – mes ir taip tai žinotume. Žmonėms neduota sąmoningai prisiminti sielos plano šiam gyvenimui ir žinoti savo likimo ne veltui. Žinojimas atimtų pasirinkimo galimybė, o be laisvos valios ir galimybės rinktis, koks gali būti tobulėjimas? Kartais į užduotą klausimą kortos atsako labai plačiai, būna jog Taro išdėstymas nukreipia netikėta linkme, į neužduotus klausimus, paragina aptarti kažką gilesnio. O būna ir taip, kad atsakymas būna glaustas, trumpas ir konkretus. Arba kortos suteikia labai mažai informacijos ir nieko daugiau nepavyksta sužinoti.

Aš tik paprašau aukštesnių jėgų pagalbos ir patarimų, o jau jos įvertina ką ir kiek atskleisti, ką žinoti žmogui galimą, ką išgirsti bus palanku ir naudinga, o ko ne. Aš tik perduodu gautą informaciją, nieko nepridedu ir neapkarpau. Nepaisant to ar su klientu sutariau mažos apimties ar išsamią konsultaciją, aš nesijaučiu turinti teisę apriboti perduodamos informacijos kiekį ir rašau taip, kaip informacija pasiekia mane nei daugiau, nei mažiau. Todėl teksto apimtis  gali būti labai skirtinga – ir nepilnas lapas ir visi 7 lapai. Jei kyla noras pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis, aiškiai leidžiu suprasti jog tai mano nuomonė, mano gyvenimo patirtis ir pastebėjimai.

Aišku klientui gali pasirodyti keista, jog už tą pačią kainą vienąsyk gavo ilgą ir gilią konsultaciją, o kitąsyk trumpą atsakymą. Tačiau manau suprasite jog iš anksto negaliu žinoti kokius atsakymus gausiu ir ne teksto apimtyje esmė. Svarbiausia jog žmogus visuomet gauna tik jam naudingą informaciją, kurią tuo momentu galima žinoti. Ir kaina yra ne už teksto kiekį, o už mano žinias, patirtį ir laiką, už tuos principus ir taisykles, kuriais vadovaujuosi, kad apsaugočiau klientus, už mano tarpininkavimą tarp kliento ir jo paties sielos ar aukštesnių jėgų, kuriuos ir duoda atsakymą.

Dar labai daug kas priklauso nuo klausimo. Nes pagal klausimą parenku kortų išdėstymą ir skirtingomis temomis skirtingai rašosi. Labai konkretūs, buitiniai, prognostiniai klausimai dažnai sulaukia glausto ir konkretaus atsakymo. Kažkas tikrai bus arba mažai šansų, klostysis taip ar kitaip ir viskas. O klausimai orientuoti į savęs pažinimą, gyvenimo prasmės, savo likimo užduočių paieškas jau kviečia ne tik gilesnei analizei, bet ir po jos sekančiai išsamiai diskusijai. Kai kuriuos klausimus geriau nagrinėti etapiškai, vis aptariant rezultatus ir drauge suformuluojant tolimesnius klausimus.

Turiu atvirai pasakyti jog ilgalaikės ar net viso gyvenimo prognozės ir apskritai grynai prognostiniai išdėstymai nėra mano stiprybė. Gal todėl, kad tiesiog nelaikau tokių klausimų prasmingais ir naudingais. Įtariu jog mano pačios nuostatos, tikėjimas jog žmogus užduoto likimo rėmuose pats kuria savo gyvenimą ir turi pakankamai daug pasirinkimo laisvės lemia, kad retai gaunu ilgalaikes prognozes. Paprastai orientuojuosi į metus laiko ir vieną konkrečią situaciją, jos vystymąsi, jog galimybes, kokiais keliais galima pasukti, kas būtų palankiau, kokias pamokas neša ta ar kita patirtis, kokios vidinės priežastys pritraukė tokią patirtį ar žmogų. Mieliau išsamiai analizuoju siaurą temą ir gilesnį klausimą, nei darau plačias prognozes apie viską, kaip kad gimtadienio konsultacijai.

Taigi kreipdamiesi į mane gerai apgalvokite klausimą, kad gautumėte išties naudingą atsakymą. Aš labai retai koreguoju klientų klausimus, nes jų valia rinktis ką jie nori žinoti, o ko ne, nenoriu primesti savo požiūrio. Jei nepavyksta suformuluoti vieno aiškaus klausimo, o turite jų dešimtis, tikriausiai nelabai aiškiai suvokiate savo problemos esmę ir tikslus. Tokiu atveju galima tartis dėl darbo etapais – pirmiausia trumpo 3 kortų išdėstymo situacijos esmei išryškinti ir svarbiausiam klausimui atskleisti, o šiuos atsakymus aptarus specialaus, asmeniškai sukurto išdėstymo kortų rekomenduotu klausimu. Tokiam darbui klientas turi būti nusiteikęs atviram ir nuoširdžiam bendravimui, o ne tiesiog ateiti ir nusipirkti atsakymą ir visų bėdų sprendimą. Ir sakydama nuoširdžiam bendravimu turiu omenyje ne pasiguodimą dėl visų savo rūpesčių, o gilius apmąstymus, labai apgalvotus laiškus ir bendras pastangas ieškant naujo požiūrio ir iš tiesų palankiausio, bet ne lengviausio sprendimo.

Mano praktikoje yra pasitaikę ir pora tokių atvejų, kuomet mano ir kliento energetika visiškai nesusiderino, nepavyko nuskaityti ir suprasti jo informacijos ir kortų interpretacija ne šiaip nukreipė kliento dėmesį netikėta kryptimi, o apskritai buvo chaotiška ir neteisinga. Arba gal taip pasirodė klientui nepanorusiam mąstyti giliau. Tokiu atveju, mieliau prarandu laiką, nei reputaciją ir susitariu dėl viso ar dalinio apmokėjimo grąžinimo ir daugiau tam žmogui kortų niekada nedėlioju. Laimei jau labai seniai nebuvo tokių nusiskundimų, tikriausiai žmonės jau pakankamai mane pažįsta, žino mano darbo stilių ir kreipiasi tik tie, kam reikia kaip tik to, ką aš galiu pasiūlyti. Būtinai paskaitinėkite mano rašytų straipsnių (dauguma jų randasi Būrėjos žurnalo skyrelyje) ir interpretacijų pavyzdžių (anksčiau aš rašiau Magiškojo Penktadienio būrimus, kuriuos prieš metus perėmė, ir nelabai reguliariai rašo Saulius), kad susipažintumėte su mano darbo stiliumi, principais, vertybėmis, pajustumėte ar aš tikrai jums tinkamiausia pagalbininkė savęs pažinimo ir tobulėjimo kelyje.

Comments

  1. Skeptike

    Man atrodo, kad dar viena is priezasciu, kodel zmogus nenori atsiverti yra ta, kad kai kurie ateina smalsumo vedami, patys is tikruju nenorintys pagalbos. Visata yra protinga ir atitinkamai atsiliepia .

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.