Vardo reikšmė žmogaus likimui

Senovėje vardams buvo teikiama kur kas daugiau reikšmės nei dabar. Įvairiose kultūrose buvo laikomasi skirtingų įsitikinimų ir prietarų susijusių su žmogaus vardu, bet pagarba vardui būdinga beveik visoms senosioms kultūroms. Nors šiais laikais žmogus pasaulį suvokią gan materialiai, tačiau tai nereiškia, kad senasis dvasinis suvokimas nebeturi prasmės. Savo vaikui trokštame tik gero, tad gal sekančia dovana po gyvybės galėtų būti tikslingai parinktas vaikelio vardas.

Senovės keltai duodavo vaikui laikiną negražų vardą, kad pirktos dvasios jo neužsimanytų. Subrendęs ir sustiprėjęs vaikas pats pasirinkdavo naują vardą, kuris atspindėdavo jo asmenybę ar siekius. Indėnai duoda vaikui vardą, kuris kažką pasako apie jį, apibūdina asmenybę ar išgyventus svarbius įvykius. Jie per savo gyvenimą ne kartą keičia savo vardą drauge su besikeičiančia asmenybe.

Šamaniškose kultūrose žmogus turėdavo du vardus – asmeninį, kurį žino tik jis pats ir jam jį davęs genties žynys ir viešą, kuriuo jį vadina visi aplinkiniai. Tikrasis vardas buvo slepiamas nes laikoma jog žinant žmogaus vardą įgyjama valdžia jam. Žyniai ir magai ypač slėpdavo savo tikrąjį vardą.

Tikrąjį būsimo vaikelio vardą motina mėgindavo išgirsti kaip jo aplink sklandančios sielos skambesį arba įsigalėjus krikščionybei parinkdavo pagal tą dieną globojančius šventuosius. O dabar grįžkime į šiuolaikinį pasaulį kur vardas parenkamas atsitiktinai, pagal tėvų skonį, dažnai iš anksto dar prieš vaikui gimstant. Kai kurie išsiskirti iš minios norintys tėveliai sugalvoja vaikui labai neįprastą vardą ar pavadina žodžiu, kuris paprastai nenaudojamas kaip vardas.

Rusai turi priežodį „kaip vaikelį pavadinsi taip jam ir seksis“. Juo pripažįstama vardo įtaką žmogui, juk vis dėl to vardas yra garsinė to žmogaus esmės išraiška. Taigi jei pripažįstame vardo svarbą asmenybei pagalvokite kokiais kriterijais reikėtų jį suteikti, kodėl vienas vardas vienam vaikui tinka, o kitam ne.

Kiekviena siela ateina į šį gyvenimą turėdama savo paskirtį ar pamoką, kurią ji turi išmokti. Jei vardo energetika harmoningai derinasi ar papildo likimo užduotį tuomet žmogus eis savo keliu, jam bus prieinami reikalingi resursai, palankiai klostysis aplinkybės, jis lengvai save išreikš ir jaus vidinę harmoniją. O jei gimstant atsinešta užduotis traukia į vieną pusę, o vardo energetika į kitą? Tuomet žmogus blaškysis ir kentės, negalėdamas visiškai pasišvęsti vienam keliui, jaus vidinę disharmoniją.

Nustatyti kaip dera vardas ir žmogaus likimas padeda numerologinė analizė. Tarkim žmogaus likimo skaičius yra 4, o vardo 5. Šie skaičiai nėra harmoningai derantys, šio vardo įtaka trukdys įgyvendinti likimo užduotį, todėl kad ir kuriuo keliu jis nueitų, nesijaus visiškai laimingas, plėšysis tarp laisvės ir saugumo, naujų iššūkių žavesio ir prisiimtų įsipareigojimų.

Šio žmogaus siela veršis sukurti kažką stabilaus, išliekančio, pasišvęsti savo pasirinkimams, įsipareigoti šeimai ir darbui, labai svarbus bus saugumo jausmas. Tačiau penketo energijos suformuota asmenybė tiesiog nesugebės taip atsiduoti ir ilgam įsipareigoti studijoms darbui ar santykiams, ji trokš naujovių ir šviežių įspūdžių.

Jo gyvenimas bus kupinas nuolatinių permainų, kurias pats labai sunkiai išgyvens. Penketas eidamas po ketverto sugriauna jo kuriamą struktūras, saugumą ir tvarką bei reikalauja neprisirišti prie materijos, neapsistoti ilgam prie vienos veiklos, nuolat ieškoti savęs ir pažinti pasaulį. Šis žmogus bus linkęs siekti laisvės nuo materijos ir ilgalaikių įsipareigojimų.

Jei tėvai jam būtų davę vardą turintį šešeto vibracijas, tuomet šis žmogus būtų apsaugotas nuo galimo sumaterialėjimo nes jo asmenybė pasipildytų meilę žmonėms ir grožiui, viskas, ką jis kurs būtų žmonių labui. Čia labai apibendrinti pavyzdžiai, bet manau supratote esmę ir vardo svarbą asmenybės savirealizacijai.

Jei žinote būsimo vaikelio gimimo datą ar vaikelis ką tik gimė galite pasinaudoti numerologine vardo parinkimo skaičiuokle ir sužinoti kokie berniukiški ir mergaitiški vardai geriausiai tinka prie vaikelio gimimo datos. Tinkamas vardas gali labai palengvinti gyvenimą, padėti tvirčiau jaustis ir lengviau realizuoti save.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.