Pranašauti ateitį ar suprasti dabartį?

Pastaruosius keletą metų man teko privilegija skaityti Taro kortas daugeliui žmonių. Sau iškėliau tikslą padėti žmonėms geriau suprasti pačius save, savo poreikius, motyvus, galimybes ir aktyviau kurti savo gyvenimą norima linkme. Tačiau labai dažnai užduodamas klausimas „kas manęs laukia?, arba prašymas „papasakok man mano ateitį” vis dar mane trikdo. Atsakinėdama tokius klausimus uždavusiems žmonėms turėjau galimybę apmąstyti ir tiksliau apibrėžti savo požiūrį į tai ką aš darau ir kaip suprantu patį naudingiausia Taro kortų sugebėjimą.

Yra būrėjų, taip pat ir tarologų pranašaujančių ateitį. Tai nepaprastai talentingi žmonės, naudojantys Taro kaip įrankį, bet taip pat apdovanoti aiškiaregystės dovana. Jie nupiešia ateities paveikslą, pasako tai, ką dažniausiai norima sužinoti. Tačiau įdomu pastebėti, kad jei atsakymas bus toks, kokio tikimasi tuo viskas ir baigsis. Tik kai išgirstas rezultatas pasirodo ne toks, kokio trokštame imame mastyti kaip galime pakeisti įvykius ir išpranašautą ateitį.

Mano dovana ir darbo su Taro tikslas yra įžvelgti dabartyje veikiančias jėgas. Dažnai tai leidžia numatyti ir kokia linkme viskas vystysis, tačiau savo dėmesį sutelkiu į tai, kas vyksta dabar. Praeities jau nebėra, o ateities dar nėra, mes esame ir savo gyvenimą kuriame dabartyje. Ir geriau suprasdami dabartį, save, savo poreikius, troškimus, motyvus, sugebėjimus bei savo Tikrąją Valią aiškiau matome turimas galimybes ir pasirinkimus. Tuomet žmogui kyla pats svarbiausias klausimas – „ką aš galėčiau/turėčiau padaryti…?”. Šiuo klausimu žmogus prisiima atsakomybę už savo gyvenimą ir įgauną galią jį formuoti pagal savo Tikrąją Valią arba savo „aukštesniojo aš” valią.

Ateitis yra praeities ir dabarties suma, tad tapdami sąmoningesni, Taro pagalba geriau supratę dabartyje vykstančius procesus galime numatyti kur link jie veda ateityje ir sąmoningai rinktis ar toliau eiti tuo pačiu keliu ar jį keisti. Tai išties gydantis ir savotišką nušvitimą primenantis procesas.

Nors prisitaikydama prie klientų pageidavimų žvelgiu ir į ateitį, tačiau mano dėmesio centras visuomet yra dabartis. Praeitis mane domina tiek, kiek ji įtakoja ir padeda geriau suprasti dabartį, o į ateitį žvelgiu tik tiek kiek jos reikia žinoti, kad galima būtų priimti sprendimus dabartyje.

Kaip efektyviausiai užduoti klausimus Taro kortoms pakalbėsime kitąsyk, šiandien norėjau pasidalinti su jumis savo mintimis apie pačią naudingiausią ir iš tiesų magišką Taro sugebėjimą – padėti mums pažinti save ir suprasti dabartį, kad pabustume sąmoningam gyvenimui ir prisiimtume atsakomybę ir galią patiems formuoti savo ateitį.

Comments

  1. Gabija

    Ar mano ateitis bus toks,kokio aš noriu? Ar jis bus tobulas laimingas,kuris niekas nėra turėjęs tokio gyvenimo?

  2. Vida

    Laba diena, pirmą kartą skaitau Jūsų puslapį. Nesu neigiamai nusistačiusi prieš būrimus, nes pati esu kelis kartus ėjusipas būrėjas, chiromantę sužinoti tolimesnio savo kelio. Labai gera, kai būrėja žino savo pašaukimą, o ne traukte traukia iš tavęs tavo gyvenimą. Kada nors norėčiau išbandyti Jūsų paslaugas.

  3. Mergina

    Manau, labai puikus ir profesionalus kaip būrėjos požiūris. Kai nueini pas būrėją ir tau pasako bus taip ir taip, viena vertus, to tikiesi, kita vertus, uzbrezia kazkokia linija, kurios, atrodo, neimanoma pakeisti.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.