Būrimas – Daivos kelio paieškos

Laba ryta,visi mane vadina Daiva. Sėdžiu dvasiniame” kalėjime”, sukuosi aplink savo ašį ir negaliu ištrūkti. Nenoriu, kad mano vidus nyktų. Ką turiu pakeisti ar padaryti, kad atrasčiau tą tikrą savo kelią. Ar jį atrasiu?

Sveika Daiva, manau jog tas, kuris ieško, jau yra kelyje. Pažiūrėkime ką jums papasakos ir patars Taro kortos.

Taro korta - Mylimieji

Jums iškritusios kortos yra Mylimieji, Šventikas ir Kardų 3. Išsyk matosi, kad jūs tarsi ne savo vietoje, susipriešinusi su aplinka. Tam, kad eitumėte savo keliu tereikia priimti tokį sprendimą, tačiau jis sulauktų nemažo aplinkinių pasipriešinimo ar nesupratimo, baiminatės būti išjuokta ar ką nors įskaudinti, matau didelę nesupratimo baimę. Tačiau jei jums nepriimtini tiek standartai, vertybės ir tradicijos pagal kuriuos gyvenate tik jūsų valioje tai pakeisti. Kortose matosi poreikis ieškoti galbūt netradicinio dvasingumo, už pripažintos religijos dogmų.

Centrinė korta kalbanti apie individualų, galbūt netradicinį kelią yra labai silpna, šoninės kortos veikia prieš ją, taigi galbūt jums labai nelengva garsiai išsakyti ko norite ir kuo tikite, atrodo tarsi jūsų nesiklausytų ar nesuprastų. Tačiau iš kitos pusės gyvenimas sudarydamas labai nepalankias aplinkybes tam tikrai situacijai, galbūt tokiu būdu ir rodo, kad reikia tą situaciją keisti, išeiti iš jos. Jūs taip bijote suteikti skausmo ar sulaukti pasmerkimo, kad priimti reikalingą sprendimą labai sunku. Tačiau šis sprendimas turės lemiamos įtakos tolimesniam jūsų gyvenimui.

Taip pat matau užuominą į nesantuokinius ryšius, kurie teikia nemažai skausmo. Jei palaikote nesantuokinius ryšius ar tiesiog neharmoningus santykius kortos pataria juos nutraukti, kad po pradinio skausmo žaizdos galėtų užgyti ir galėtumėte tęsti savo gyvenimą žinodama, kad pasielgėte teisingai. Toks patarimas, tačiau nesu tikra ar dėl didelės permainų baimės juo pasinaudosite. Jei liksite kur esate situacija tęsis skausmingai. Jums būtų į naudą paskaityti literatūros apie dvasingumą ir alternatyvius gyvenimo būdus. Ieškokite informacijos, domėkitės, skaitykite, galbūt radusi jus įkvepiantį pavyzdį galėsite drąsiau ir pati žengti savo keliu.

Man ir kitiems skaitytojams būtų labai įdomu išgirsti jūsų komentarus, taip pat laukiame pasisakymų iš Taro entuziastų apie jų įžvalgas į šią kortų kombinaciją.

Comments

 1. Renata

  Laba diena, norėčiau paklauti į ką reikėtų orentuotis ieškant darbo, nes įmonė, kurioje dirbau sustabdė veiklą ir dabar intensyviai ieškau darbo, nes turiu sū nų studentą ir penkiametę dukrytę. Įdomu, kaip greitai pavyks surasti ir kokia linkme geriau eiti?? Dėkoju.

 2. Tarologė Lina

  Egle, jei iš šalies žiūrint gyvenimas puikus, o vidinė savijauta – ne akivaizdu, kad ne išorines aplinkybes reikia keisti, o save, savo požiūrį. Už tokį nedėkingumą ir turimo nevertinimą likimas turėtų duoti aplinkybes atitinkančias jūsų požiūrį, susiimkite kol nesulaukėte tokios pamokos. Jei to, ko ieškai, nerasi savyje, niekada nerasi išorėje.

 3. Labas vakaras.Sunku nupasakoti viską, kaip aš gyvenu.Lyg ir turiu viską: šeimą, vaikus, tėvus, mėgstamą darbą.Bet vis tiek nuolat jaučiuosi nelaiminga, lyg kažkas graužtų iš vidaus, lyg kas draskyt.Atrodo, kad jau niekuomet nebūsiu savimi, kad jau nieko gero mano gyvenime jau nenutiks. Širdyje esu įsitikinusi, kad dėl tokios mano būsenos kaltas vyras.Lyg kažkas nesutinka, nesutampa. Kartą jau bandžiau nuo jo bėgti.Net iki teismo salės nuėjom.Bet aplinkiniai manęs nesupranta, jie nesuvokia mano vidinės būsenos, todėl nuolat jaučiu neigiamą požiūrį į savo norą būti laimingai.Prašau, patarkite, ką man daryti….jei Dievas davė ilgą gyvenimą, tai net neįsivaizduoju, kaip galėčiau su tokia kančia gyventi dar dešimt, dvidešimt metų…..O gal aš pati savęs nesuprantu, gal darau klaidą po klaidos, gal reikia susitaikyti prisitaikyti ir palaidoti visas savo svajones ir norus? Kodėl toks jausmas, kad man niekas nesiseks, kol aš nepakeisiu savo gyvenimo….o kaip jį keisti?

 4. daiva

  sveiki.mano vardas daiva.labai daug metu gyvenu ne lietuvoje. man 40 metu,o as neturiu nieko.i lietuva sugryzt negaliu,o be to esu pripratusi prie svelnesniu klimato salygu.labai myliu savo darba,esu artiste.bet paskutiniu metu nieko neuzdirbu.islaiko vyras su kuriuo gyvenu.nesam susituoke.bet jis turi priklausomybe nuo internetinio sekso.taip kad esu viena.is salies mano situacijoj viskas grazu,o is vidaus nesibaigianti kancia.pakeiciau religija,pakeiciau varda,tikedama,kad pades vietine baznycia,kuria labiau tikiu nei kataliku,bet neissikapstau.manau,kad mano kancios neleidzia daryt karjeros,o nera kur detis.gaila tevu,kurie laukia anuku,gaila vyro su nesveika psihika ir saves.padekit jai galit nors patarimu.noriu konkretaus patarimo,uzuominu nesuprasiu.maldauju parasykit

 5. evelina

  sveiki.gyvenimas manes nelepino ir pati padariau daug klaidu.vis kazko nepastebiu,praleidziu,o po to kenciu.bet vis noriu tiketi kad ateityje bus geriau.noreciau uzduoti kaip seksis mano darbo ir pinigu reikalai,viana auginu vaika tad idomu ar pajegsiu finansiskai tai patempti.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.