Suderinamumas pagal numerologiją – ar derate kaip pora?

Numerologija leidžia įvertinant ilgalaikį dviejų žmonių suderinamumą. Tai nuostabus būdas padidinti jūsų šansus sukurti sėkmingus santykius. Numerologiją taip pat yra geras būdas spręsti esamų santykių problemas ir įgyti naujų įžvalgų į jų priežastis.

Tiesa, nors kai kurie skaičiai atrodo yra ideali pora ir turi mažą trinties tikimybę, o kiti numeriai labiau konfliktuojantys, su skirtingais poreikiais, nėra prasmės ieškoti totalių tobulybių ar idealų, nes jų neegzistuoja. Jus galite pasinaudoti žemiau pateiktu dviejų žmonių Gyvenimo kelio arba Saviraiškos (ar bet kurio kito skaičiaus)  skaičių palyginimui. Profesionalus numerologas gali atsižvelgti į daugiau faktorių subtilesniems suderinamumo niuansams įvertinti, tačiau šių skaičių dermė yra svarbiausia.

Svarbiausias skaičius jūsų suderinamumo įvertinimui yra Gyvenimo kelio skaičius. Gyvenimo kelio skaičius apskaičiuojamas sekančiu būdu. Reikia sudėti visus savo gimimo datos skaitmenis, kol išeis vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jeigu gimėte 1972 m. Spalio 23 d. (1972-10-23), jūsų gyvenimo skaičius bus 7: 1+ 9 + 7 + 2 +1 +0+2+3 = 25= 7. Šiuo atveju gyvenimo skaičius 7.

Dviženklių skaitmenų nereikia versti vienaženkliais tuomet, jeigu gaunami skaičiai 11 ar 22.

*Įsitikinkite, kad sudėjote visus gimimo metų skaičius, o ne tik paskutinis du skaičius, t.y. 1969 reikia sudėti ne tik 6 + 9, o 1+9+6+9.

Svarbu sukurti santykius su partneriu, kurio Gyvenimo kelio skaičius dera su jūsų skaičiumi, nes abiems partneriams Gyvenimo kelio skaičius rodo įgimtus natūralius polinkius ir bruožus, kurie visada bus jumyse ir jūsų potencialiame partneryje. Turite priimti šias savybes tam, kad turėtumėte aukštą savigarbą ir laimės jausmą. Pavyzdžiui, Gyvenimo kelio skaičius 3, pabrėžia asmens ekspresyvumą, komunikabilumą ir kūrybiškumą. Kai šitie bruožai yra suprantami ir vertinami ar net papildomi partnerio, tokie bruožai dar labiau lavinami ir žmogus gali realizuoti savo visą potencialą. Kai dviejų žmonių gyvenimo kelio skaičiai nėra harmonijoje, kai skiriasi esminės vertybės ir polinkiai, tam tikras kompromiso lygis yra būtinas abiems asmenims tam, kad išlaikyti komforto zoną ir abipusį laimės jausmą.

Kitas svarbus skaičius yra Saviraiškos arba Likimo skaičius, kuris skaičiuojamas pagal jūsų pilną gimimo vardą. Jis apibrėžia gyvenimo kryptį ir tai, ką jūs turite stengtis pasiekti.

Puikiai dera Dažniausiai sutaria Gali būti įvairiai Iš esmės nedera
1  1      5      7 3     9  8  2      4     6
2*  2       4      8 3     6  9  1       5      7
3 3      6      9  1      2      5  4       7       8
4*  2       4      8  6       7  1     3     5    9
5  1       5      7  3      9  8  2      4     6
6  3      6       9 2     4      8  1     5     7
7 1      5      7 4  9  2      3     6    8
8  2      4      8 6   1     5  3       7       9
9  3      6       9 1      5 2       7  4        8

*Pastaba: Vertinant santykius, subtilesnės vibracijos skaičiai 11 ir 22 yra atitinkamai sumažinami iki 2 ir 4.

Jūsų palyginimo lentelė gali atrodyti taip:

Palyginimai: 1-as

partneris

 2-as

partneris

Įvertinimas:

Labai suderinami, suderinami, neutralūs ar turintis daug iššūkių

Gyvenimo kelias – įgimtos savybės, talentai ir bruožai- paskaičiuotas pagal jūsų gimimo datą.
Likimas – gyvenimo kryptis; ką turite pasiekti ar kuo tapti – paskaičiuotas pagal pilną vardą ir pavardę

Pasiūlymas visiems norintiems pažinti save, atskleisti savo talentus, savo stiprybės, suvokti savo siekius, suprasti ir pašalinti savo vidinius blokus, kurti ir gyventi Savo gyvenimą!

Kviečiame Jūs į individualias spalvotas konsultacijas su numerologe Marina Gorelova, kurių metu unikalios spalvų sistemos bei numerologijos pagalba galėsite iš naujo pažiūrėti į Save ir Savo Gyvenimą. Pažvelgsite į savo vidinį pasaulį, atskleisite savo įgimtą vidinę jėgą, pažinsite savo prigimtinius talentus, taip pat ir tai, kas Jums trukdo juos pilnai realizuoti, pamatysite savo tikrąjį grožį.


Kaip skaičiai pasireiškia santykiuose

Nors tai suteikia tik greitą suderinamumo ar iššūkių laipsnio santykiuose apžvalgą, verta apmąstyti šias įžvalgas giliau ir pasistengti kūrybiškai rasti būdus, kad abu partneriai jaustųsi vertinami už tai, kas yra ir galėtų patenkinti savo esminius poreikius. Toliau pateikiamos skaičių suderinamumų galimybės:

1 ir 1: Du žmonės su stipriu noru vadovauti, partneriai kurie labai nori būti nepriklausomi. Du vienetukai santykiuose supranta ir priima vienas kitą, galbūt geriau nei bet kuris kitas skaičius. Šitie santykiai ne be sunkumų, nes jie gali tapti nesaugūs kai partneriai pradeda konkuruoti. Bet, iš esmės, tai yra gera partnerystė, pilna jaudulio ir judėjimo.

1 ir 2: Du labai skirtingi žmonės, kurie gerai sutaria jeigu prisimena savo rolės. 1-geriausiai pasirengęs būti šeimos maitintoju, o 2 bus tas, kuris rūpinsis namais, kurs lizdą ir palaikys romantiką ir komfortą. 1 turi stengtis vengti išsiblaškymo ir niekada nepamiršti skirti dėmesio partneriui su skaičiumi 2.

1 ir 3: Tai labai gyvybinga pora, kuri, nesivaržydami džiaugiasi gyvenimu ir vienas kitu. 3 gerai sekasi pripažinti 1-uko pasiekimus ir paglostyti jo ego. 3 pateikia idėjas, o 1 – stumia imtis veikti, taigi ši pora gali daug kartu nuveikti ir patirti. Tačiau jie turi būti atsargūs ir sąmoningi bendraudami, nes abu itin jautriai reaguoja į kritiką.

1 ir 4: 4-ų noras valdyti yra sunkiai priimtinas 1-tukams. 1-ukų noras, kad viskas vyktų dabar, nuliūdina kantrius kruopštuolius 4. Priešingybės daugeliu atžvilgių, šitie žmonės sunkokai randa kompromisą. Jei jie kada nors pajėgs priimti vienas kitą tokiais, kokie jie yra, jų skirtingos stipriosios pusės sukurs tvirtus santykius.

1 ir 5: Tai yra labai harmoninga partnerystė, nes abu šie skaičiai mėgsta daug laisvės santykiuose. Nepriklausomybės noras yra svarbus kiekvienam iš jų. Jie gali būti taip užsiėmę savo „veikla”, kad laikas, praleistas kartu bus ribotas, tačiau labai ypatingas ir dažnai labai įdomus. Rimčiausia grėsmė iškyla tada, kai vienas iš jų bando primesti savo valią kitam.

1 ir 6: Laukia sunki kova. 6 nori rūpestingo globėjo, o 1 jaučią didžiulį poreikį būti nepriklausomu ir nesuvaržytu. Tai gali būti sėkminga partnerystė tik tuo atveju, jei jie peržengs šį barjerą ir suteiks viena kitam reikalingą paramą.

1 ir 7: Tai yra labai skirtingos energijos, bet tokios, kurios gerai dera tarpusavyje ir papildo viena kitą. 7 pateikia išmintingą įžvalgą, o 1 tampa būtinu motyvatoriumi. Svarbiausia suprasti tendencijas: 1 gali per daug užsiimti išoriniu pasauliu, o 7 pasinerti į vidinį pasaulį, tokiu būdu abu tampa nepasiekiami savo partneriui. Tiesiog to nereikia priimti asmeniškai.

1 ir 8: Verslo santykiams tai yra puikus suderinamumas. Bet meilės ryšiui –abejotina, kad bus sėkminga. Abu partneriai yra tvirti ir daug reikalaujantys, taigi lūkesčiai gali pranokti realybę. Neigiamas grįžtamasis ryšys iš bet kuriuo partnerio bus mirtinas šitoje poroje. Sėkmė priklauso nuo atvirumo ir abipusio noro siekti kompromiso bei riboti reikalavimus.

1 ir 9: Tai papildanti egoisto ir altruisto sąjunga. 9 atsineša nesavanaudiškumą ir idealizmą į santykius, kas leidžia kurti supratingumo ir tolerancijos aplinką šeimoje. 1 turės išmokti dalintis partneriu, kuris yra linkęs daug duoti, padėti ir rūpintis žmonėmis net ir už namų ribų. Jei šioje partnerystėje kyla problemų, tai paprastai pareina iš 9-ų negalėjimo toleruoti 1-tų atkaklumo ir individualizmo, polinkio iš pradžių idealizuoti, o po to nusivilti.

2 ir 2: Puiki dviejų giminingų sielų sąjunga, kurioje abu jaučia poreikį dalintis ir priimti meilę. Meditacijos ekspertai, lengvai randa kompromisą ir prieina prie bendros nuomonės bet kokioje situacijoje. Vienintelė šitos poros silpna vieta – būtinybė atminti jų jautrumą, kad neįžeistų ir nesužeistų neatsargiais žodžiais. Nors tai retai kada kelia problemų nes paprastai jie itin diplomatiški, mandagūs ir pagarbūs.

2 ir 3: Tai yra potencialiai labai gera partnerystė dėl gero humoro jausmo ir chemijos. 3 visada yra „scenoje” ir kupini gyvybės ir socialinės energijos, o 2 yra laimingi, stovėdami už nugaros ir mėgaudamiesi šou. 2 subalansuoja 3 energiją, suteikdami švelnią ir raminančią įtaką.

2 ir 4: Tai yra pastovūs ir komfortabilūs santykiai. Kalbant apie namus ir šeima, 4 yra geriausias statybininkas ir maitintojas. Saugumas yra 4 stiprioji pusė, o 2-kams nieko nėra patrauklesnio nei namai, židinys ir šeima. Vienintelis kabliukas čia gali būti jog 2 reikalauja meilės, kuri turi būti demonstruojama ir visada akivaizdžiai matoma, o 4 dažnai nėra tokie demonstratyvūs.

2 ir 5: 2 labai reikia šeimos ir nuolat jausti kad jis/ji yra mylimas(-a). O 5 reikia visiškos laisvės tam, kad būtų atviri naujoms galimybėms, pasirodančioms kelyje. Tai yra ta sąjunga, kurioje chemija turi būti labai stipri tam, kad dvi visiškai skirtingos asmenybės galėtų pasiekti kompromisą. Akivaizdu, kad tokie partneriai gali pasiekti daug, tačiau tai nebus lengvas kelias.

2 ir 6: Dar viena puiki partija. 6 užima pirmą vietą šeimoje, o 2-kai užima pirmą vietą meilėje ir rūpestingume. Nepaisant to, porai reikia stebėti savo elgesį, nes 6 turi stebinantį pritarimo poreikį ir 2 jautrumas nesidera su 6 tiesmukumu ir reiklumu. Jausmams turi būti skiriamas ypatingas dėmesys.

2 ir 7: Tai yra pora, kuri turi stiprių ir visiškai skirtingų poreikių. Jie gali sutarti tik tuo atveju, jeigu abu sąmoningai skirs dėmesį savo partnerio poreikiams ir pasirūpins jais. 2 turi artumo ir meilės demonstravimo poreikį, o 7-ai reikalauja daug asmeninės erdvės ir laiko tik sau. Apskritai 2 turės rasti sau mėgstamą užsiėmimą, tam kad kažkuo užimti dalį savo laiko, kuris kitu atveju, būtų skirtas partneriui ir imtų dusinti 7-tuką.

2 ir 8: Dažniausiai sėkminga partnerystė, nes kiekvienas partneris turi aiškų savo rolės suvokimą. 8 tai išorinis verslo ir pasiekimų pasaulis, rūpinimasis finansiniais šeimos poreikiais. 2 rūpinasi šeima ir yra tam, kas palepinti savo partnerio ego. Šių santykių griūtis galima tuo atveju, jei 8 nesugebės įvertinti 2 indėlio į šeimos laimę. Bendrai, tai klasikinis tradicinis šeimos modelis arba kai 2 tai vyras, o 8 moteris tai klasikinis vyro/moters vaidmenų pasikeitimo modelis.

2 ir 9: Šie du partneriai gali sukurti puikius santykius arba ne tokius puikius. 2 reikalauja nuolatinio dėmesio, o 9 yra labai rūpestingi asmenys. Tačiau 9-kų rūpestingumas skirtas visai žmonijai ir dažnai nėra sufokusuotas į namus. 9 yra natūralūs lyderiai, o 2 yra natūralūs sekėjai, todėl viltis yra visada jei 9 turės didesnę misiją, o 2 galės jį palaikyti tame. 9 reikia prisiminti, kad 2 nekenčia būti vieni, o 2 turi būti nepamiršti, kad 9 meilė didesnė nei galima atiduoti vienam žmogui.

3 ir 3: Audringi ir įdomūs santykiai turintis daug kūrybinio ir socialinio potencialo. Niekam nėra taip smagu, kaip porai 3-kų, kurie supranta ir palaiko vienas kitą. Tik kyla klausimas – kas ketina rūpintis buitimi? Šių santykių trūkumas tame, kad nė vienas iš partnerių negali pasirūpinti kasdieniais žemiškais dalykais.

3 ir 4: Kai spontaniškas 3 sukuria santykius su mikro-vadibininku 4, kažkas turėtų palūžti ir pasiduoti, tačiau to neįvyksta… 3 priims kiekvieną dieną tokia kokią ji yra, o 4 reikia turėti planą ateičiai. Jeigu jie sugebės atsižvelgti vienas į kito poreikius, jie galės atsverti partnerio trūkumus. 3 rodys 4-ukui kaip džiaugtis gyvenimu, o 4 gali suteikti 3 saugumo jausmą ir tvarkingai sudėliotą buitį.

3 ir 5: Tai yra vienas iš geriausių suderinamumo pavyzdžių. Šie du partneriai bus labai įdomūs vienas kitam, o jų gebėjimas pramogauti niekada neišblės. Socialinis gyvenimas, kelionės ir aktyvumas neleis šiems santykiams tapti nuobodžiais. Abu partneriai yra kūrybingi iš prigimties, tačiau nei vienas nemoka valdyti finansų biudžeto, todėl kasdieniniai reikalai kartais gali sukelti problemų.

3 ir 6: Tai harmoninga pora, puikiai deranti dauguma atvejų. 3 yra kupinas entuziazmo ir idėjų, o 6 suteikia stabilumo, palaikymo ir padrąsinimo, kas dažnai padaro šią partnerystę idealia komanda. Tarp jų esanti chemija labai stipri ir ilgalaikė. Šio derinio iššūkis gali ateiti iš 6 pavydo jausmo dėl 3 pomėgio flirtuoti. Paprastai tai 6, kurie turės išmokti susidoroti su savo pavydu ir išmokti pasitikėti.

3 ir 7: Šios asmenybės labai skirtingos. 3 nori nuolat būti veikloje, keliauti, bendrauti, o 7 tai bus nepakeliama. 7 reikia vienumos ir gali bendrauti tik tiek, kiek jiems tai priimtina prieš atsitraukdami prie norimos ramybės ir tylos. Konfrontacija neatneš naudos. Abiejų partnerių pareiga yra suprasti ir priimti vienas kito skirtingus poreikius bei ieškoti kompromiso. Sėkmės raktas yra pradėti dialogą apie norus, poreikius ir tikslus.

3 ir 8: Šita partnerystė reikalauja papildomų pastangų dėl poreikių išsiskyrimo. Tam kad jaustis laimingu 8 privalo turėti tikslus ir autoritetą, dėl ko 3 lieka be reikalingo dėmesio ir stimuliacijos. Sėkmes raktas čia yra dažni pabėgimai, laikas, kai 3 ir 8 yra toli nuo verslo ir pakankamai atsipalaidavę papramogauti. 8 svetimas paviršutiniškumas ir 3-tukams jis gali atrodyti pernelyg rimtas.

3 ir 9: Tai nuostabus derinys, kuriame partneriai moka palaikyti vienas kito susidomėjimą neišsenkančiais kūrybiškais būdais. Abu nori būti scenoje ir abiem reikia žmonių. Jie rūpinasi žmonėmis, nors 9 žmonėms gali būti pernelyg dosnūs. 9 yra mokytojai, o 3 – nekantrūs mokiniai. Dalijimasis patirtimi yra nesibaigiantis šios poros džiaugsmas. Problema su kuria susiduria ši pora – sukurti savo lizdą ir apmokėti sąskaitas. Net po to, kai jie apsigyvena drauge, romantiški nuotykiai jiems išlieka labai svarbūs.

4 ir 4: Ši partnerystė yra tvirta ir saugi. Tokiems partneriams reikia žinoti, kad sąskaitos yra apmokėtos, o ateitis yra saugi. Niekas geriau nepatenkins šio poreikio nei kitas 4. Partneriai turės bendrus tikslus, kuriuos beveik visada įgyvendins. Sėkmė matuojama jausmu, kad augimas yra pastovus ir tai apima ne vien materialinę sritį, bet ir meilę bei romantiką. Šios poros trūkumas – jausmas kad niekas nėra tobula ar užbaigta. Sunku atsipalaiduoti, būti spontaniškais ir mėgautis šia akimirka bei vienas kitu. Nepaisant to, šie santykiai yra vieni iš stabiliausių.

4 ir 5: Tai bent iššūkis. 4 ir 5 turi skirtingus temperamentus ir skirtingus bendravimo stilius. 4 yra tiesmuki, o 5 labiau diplomatiški ir išsisukinėjantys. 4 nepatinka pokyčiai, o 5 pokyčiai tiesiog būtini. Šios poros sėkmės raktas – gerbti skirtumus ir įsigilinti į tai, kas pasakyta, ir kas išties turėta omenyje.

4 ir 6: Tradicinis, ramus partnerystės tipas, nuo pat pradžių daug vilčių teikianti sąjunga. Didelė tikimybė jog 6 norės vadovauti šiuose santykiuose. Saugūs namai ir šeima tai viskas, ko reikia tam, kad sukurti teikiančius pasitenkinimą ilgalaikius santykius. Šių santykių iššūkis yra tame, kad nei vienas nėra linkęs eiti į kompromisus.

4 ir 7: Tai rimti santykiai, kuriuos palaiko abipusis saugumo poreikis. Ryšys paprastai ištikimas ir atsidavęs, netgi kai juose trūksta ugnies ir aistros. 4 geba suteikti saugumą ir tradicinės šeimos gerovę. 7 – tolesnio asmenybės ir intelektualinio vystymosi variklis ir nuotykių iniciatorius. Šis derinys daro gyvenimą saugiu ir labai įdomiu abiems partneriams.

4 ir 8: Tai yra komfortabilūs santykiai, nes abu partneriai supranta sunkaus darbo vertybę bei turi gyslelę verslui, sugeba eiti į priekį. 4 yra atsargūs planuotojai, o 8 į viską žiūri daug plačiau ir turi didesnių ambicijų. Vienintelė problema – rasti laiko romantikai ir buvimui (o ne darbui) kartu. Tačiau tai yra pora, kuri žino, kaip kurti ateitį bei labai saugius santykius.

4 ir 9: Šie partneriai yra labai skirtingi, taigi santykiai retai būna sėkmingi. 9 yra labiau socialūs ir vedami gilių humanitarinių polinkių. 4-kai yra orientuoti į saugaus ir stabilaus pasaulio kūrimą. Norint sukurti sėkmingus santykius, reikia suvokti požiūrių skirtumą ir norėti tai priimti. 4-kai tikrai įvertins 9-ų žinias ir intelektą, o 9 turi taip pat įvertinti 4 atkaklų nuoseklumą ir kantrybę.

5 ir 5: Du penketukai yra labai gerai deranti pora, kurį brangina laisvę būti skirtingais ir drąsiais. Nedaug kitų porų bus tokios atviros nuolatiniam naujų idėjų srautui ir pokyčiams, kaip jie. Šiuose santykiuose partneriai lengvai numato vienas kito mintis bei kryptį. Jie taip pat moka nestoti vienas kitam skersai kelio ir supranta laisve ir atvirumu paremtą gyvenimo būdą. Kai 5 renkasi palaikyti vienas kitą, jie gali pasiekti bet ką. Šios poros didžiausias iššūkis yra susikaupimas į kasdienius reikalus ir nuoseklumas, kuris vis tik yra būtinas kai kuriuose dalykuose.

5 ir 6: Tai santykiai, reikalaujantys daug kompromisų, nes 5 trokšta laisvės ir erdvės, o 6 pasižymi polinkiu į kontrolę ir dėmesingą priežiūrą. 6 nori visiško įsipareigojimo, o 5 ieško nuotykių ir naujų horizontų. Santykiuose jie tikriausiai tiktų vienas kitam, jei galėtų rasti būdą susitikti kažkur per vidurį. Jie turi vengti užimti poziciją, kuri būtų visiškai nepriimtina kitam.

5 ir 7: Tai santykiai, kurie nelabai paiso įprastinių taisyklių. Kažkuria prasme šiedu yra labai panašūs ir gali būti puikiai suderinami. 7 vertina laiką praleistą vienumoje ir mėgaujasi gilindami žinias bei pasinėrę į apmąstymais savo privačioje erdvėje. Tuo metu 5 turi daug planų ir veiklos, todėl vertina, kad iš jų nereikalaujama nuolatinio dėmesio santykiams. Tačiau susiėję šie žmonės gali rasti begalę bendrų interesų ir temų diskusijoms bei tyrinėjimui.

5 ir 8: Tai santykiai tarp dviejų individų, kurie ne visada laikosi taisyklių, ir jie gali suremti ragus dėl taisyklių santykiuose. 8 yra įpratę būti vadovais ir dominuoti daugumoje situacijų. 5 siekia laisvės nuo bet kokių apribojimų. 8 yra orientuoti į sėkmę, ypač finansinę, o 5 net nenori galvoti apie pinigus. Tam kad palaikyti šiuos santykius, reikės kruopštaus planavimo ir kompromisų.

5 ir 9: Tai santykiai tarp dviejų asmenų, kuriems gali būti sunku užmegzti ir palaikyti santykius dėl didelio užimtumo, skirti jiems laiko. Abu šie skaičiai simbolizuoja asmenybes, linkusias būti nuolatinėje perėjimo ir kitimo būsenoje. Šiuo atžvilgiu, jie turi daug bendro ir gali sudominti vienas kitą trumpam arba ilgam. 9-kų užuojauta ir progresyvus 5-kų mąstymas dera tarpusavyje. Įsipareigojimas pastovumui, pasiryžimas puoselėti santykius yra būtinas, kad jie turėtų perspektyvą.

6 ir 6: Ši partnerystė kupina romantikos, tačiau iš esmės tai gana praktiška sąjunga. Namai ir šeima jiems yra svarbiausi prioritetai. Du 6 puikiai dera, nes kas geriau nei kitas 6 žinos kas svarbu ir ko reikia kitam 6. Jie puikiai rūpinasi vienas kitu ir linkę kurti šeimą, o ne šiaip žaisti namus. Tiesa, pagal savo prigimtį 6-kai nori valdyti visą šeimą, todėl iššūkis čia – išsiaiškinti kuris bus šeimos galva.

6 ir 7: Tai du labai skirtingi žmonės, turintys labai skirtingas nuomones apie santykius. 6 svarbiausia ilgalaikė perspektyva ir pastovumas, namai bei tvirta šeima. Dėl 7 paslaptingumo sunku pasakyti kokie jo ar jos tikrieji tikslai, tik laikas tai parodys. Nepaisant seksualinės traumos, tai yra labai sudėtingas derinys. 6 yra pernelyg kontroliuojantis, o 7 tiesiog nesileidžia valdomas. Šie santykiai reikalauja kompromisų kurie eina prieš šių žmonių prigimtines savybes.

6 ir 8: Tai yra labai teigiamas ir patikimas santykis tarp partnerių, kurie paprastai yra atviri ir pozityvūs viskame ką jie daro. Ši pora turi didelių idėjų ir dažniausiai jos realizuojamos tiesiog grandioziškai. Jų namai – tai erdvi vieta šeimai, darbui, ir dažniems draugų susibūrimams. Sunkumai gali atsirasti, jei ganėtinai savininkiškas 6 turės konkuruoti su 8 verslo interesais. Lygiai taip pat 8 bus nusivylę, jei namai ir buitis kels per didelius reikalavimus laikui, kurį norėsis skirti verslaus žmogaus gyvenimo būdui ir įsipareigojimus.

6 ir 9: Tai paprastai yra puikiai deranti pora su gražiomis perspektyvomis. 9 yra vienas iš nedaugelio skaičių, galintis užsitarnauti aukščiausią 6 pagarbą. Šeimos atžvilgiu 6 yra nepralenkiamas kaip šeimininkas, o 9 niekada negaili dosnių pagyrimų ir pripažinimo. Tai sukuria abipusio susižavėjimo atmosferą ir leidžia sukurti laimingus namus. 6 padeda 9 sutelkti dėmesį į detales ir žemiškus dalykus, o 9 išplečia 6-ų pasaulėžiūrą ir pasaulio suvokimą. Šios poros iššūkis – atidžiai valdyti biudžetą.

7 ir 7: Niekas nesupranta 7 ekscentriškumo taip gerai, kaip kitas 7. Taigi tai yra labai puikiai deranti pora. Su tinkamu požiūriu, ši pora bus suinteresuota kartu laisvai tyrinėti pasaulį arba praleisti savo dienas laimingoje vienumoje kartu. Greičiausiai jaučiate vienas kitą be žodžiu, esate ant tos pačios bangos (dažnio) ir pagaunate panašias idėjas ir įkvėpimą. Šios poros santykių trūkumas yra tendencija nebendrauti, pasinerti į vidinį pasaulį ir užsisklęsti savyje, todėl būtinos pastangos palaikyti komunikaciją ir tarpusavio ryšį.

7 ir 8: Ši pora atrodo, gerai susigroja fiziniame lygmenyje, bet susiduria su problemomis emociniame lygmenyje. 8 yra linkę dominuoti ir kontroliuoti, o 7 yra labai nepriklausomi asmenys, linkę priešintis bet kokiems bandymams primesti jiems kito valdžią. Abiejų asmenybių vidinė jėga gali tapti žodinių mūšių priežastimi. Tačiau jei ras būdą susiderinti, kad abu jaustųsi komfortabiliai, ši pora gali būti stabili ir ilgaamžė.

7 ir 9: Šių skaičių partnerystė įvardinta kaip neutrali, tačiau iš tiesų ji toli gražu ne tokia. Santykiai gali pakrypti bet kurią linkme priklausomai nuo dvasinių įsitikinimų. Abu turi stiprius dvasinius polinkius ir gilius įsitikinimus bei vertybes, tvirtas pozicijas jų atžvilgiu. Ir šie dvasiniai įsitikinimai jei žmonės turi nors kiek kategoriškumo ar net fanatizmo greičiau skiria, nei jungia. Tokiais atvejais kompromisas nelabai įmanomas. Kai šių žmonių dvasiniai keliai yra harmoningi, jie gali sukurti labai darnią partnerystę, o jei ne – tai taps neperžengiama siena.

8 ir 8: Ši partneryste kupina aistros ir romantikos, o santykiai tvirti ir ilgalaikiai. Tačiau abu partnerius lengvai nuo santykių gali atitraukti kiti gyvenimo įvykiai, profesinės ambicijos ar materialiniai tikslai. Šiuose santykiuose porai gali būti sunku išreikšti savo jausmų gylį žodžiais ir veiksmais. Svarbu saugotis tarpusavio konkurencijos ir nepaskęsti darbo reikaluose tiek, kad partneris pasijusti pamirštu ir nereikalingu. Skirkite laiko vienas kitam ir siekite būti lygiaverčiais partneriais

8 ir 9: Tai sudėtinga kombinacija, kai du labai motyvuoti asmenys (bet motyvuojami labai skirtingų vertybių ir tikslų) sunkiai supranta ir pripažįsta partnerio kelią. Apskritai 9-ko tikslai yra aukšti ir gali turėti humanitarinį polinkį, o 8 siekia atlygio iš asmeninės lyderystės ugdymo ir materialinės sėkmės. Norint turėti šansą šiems santykiams, 8 turės įvertinti iš savo dosnaus ir kilniaširdžio partnerio gaunamas pamokas. Jei jie pajėgs dirbti komandoje radę bendrą abu motyvuojančią kryptį, tai bus galinga ir įkvepianti pora. Nors ši kombinacija retokai susieina į porą.

9 ir 9: Šie santykiai yra perspektyvūs, nes dažnai sujungia dvi charizmatiškas asmenybes, turinčias viziją ir aukštus tikslus. 9 prigimtis yra itin nesavanaudiška, todėl ši partnerystė retai susiduria su problemomis. Kiekvienas partneris nori palaikyti kitą ir suteikti tai, ko jam reikia. Tai santykiai, suteikiantys galimybę augti, mokytis ir tarnauti.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.