Magiškojo penktadienio būrimas – Laurynos ilgalaikių santykių perspektyva

Laba! Sveikinu prisijungus prie Linos.  Noriu užduoti klausimą, po skyrybų jau beveik 10m. nepavyksta sukurti ilgalaikių santykių. Graži pradžia greitai baigiasi. Paskutinė graži pažintis liko tik draugyste per atstumą. Ar man pavyks rasti gyvenimo draugą, o gal man laukti kol į LT grįš draugas? Ačiū, ir sėkmės Jūsų pasirinktam kely!

Sveika, ačiū už pasitikėjimą.

Į jūsų pateiktą situaciją atsakyti pasirinkau trijų kortų dėliojimą iškeliant klausimus – kas trukdo užmegzti naujus santykius, ar jūs atvira naujam ryšiui bei kokios artimiausio pusmečio galimybės sukurti meilės santykius.

Taro korta - MylimiejiTaro korta - Skeptrų RiterisTaro korta - Kardų Karalienė

Mylimųjų korta simbolizuoja jūsų praeityje buvusią meilę, santykius, vedybas. Tačiau šiai dienai jie tarsi kliūtis jūsų naujiems santykiams. Galbūt neužgijusios širdies žaizdos, meilės idealizavimas, išlikę jausmai vyrui trukdo jums užmegzti ilgalaikius naujus santykius.

Jūsų darbartinę situaciją atliepia Skeptrų Riterio korta – naujos galimybės, naujos pažintys, meilės nuotykiai. Jūs aktyviai įsitraukiate, galbūt greit susižavite, tačiau santykiai nepastovūs, aistra greit baigiasi ir santykiai nutrūksta.

Artimiausio pusmečio prognozė kad ir kaip būtų gaila, nėra pozityvi. Kardų Karalienė simbolizuoja nepriklausomybę, vienišumą, logiką ir šaltą apskaičiavimą. Galbūt šis jos iškeltas kardas apsaugo jūsų širdį nuo galinčių įskaudinti jausmų.

Comments

  1. Lauryna

    Ačiū už prognozę🤗 Nors ji nėra viltinga, svarbiausia žinot, kad eile reikia tikėti ir stengtis esamus santykius išsaugoti. Tiesa, ex vyro, deja, nemylėjau, greičiau tai susiję su dabartiniais santykiais, kuriuos dabar turime palaikyti per atstumą. Kadangi draugas žada grįšt po pusmečio, tai aš leisiu sau tikėti, kad viskas bus gerai😉

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.