Apie Taroskopus – metų ir mėnesio skaičiaus skaičiavimas

Pradėkime nuo to, kas tai yra ir su kuo valgoma. Gudresni jau turbūt spėjote suvesti galus, kad tai horoskopų analogas, tik remiasi ne astrologija, o Taro kortomis. Iš dalies jūs teisūs. Tačiau aš nerašysiu prognozių 12 zodiako ženklų. Tai, ką mes vadiname savo zodiako ženklu yra ženklas, kuriame mums gimus buvo Saulė. Mes remsimės ne astrologija, o numerologija ir Taro kortomis.

Vienintelis nekintamas dalykas gyvenime yra pokyčiai, bet visatoje viskas vyksta ne atsitiktinai, o tvarkingai ir cikliškai. Be mums įprasto mėnesių ir metų ciklo numerologija supažindina mus su ilgesniu – devynerių metų ciklu. Kiekvieni metai šiame devynerių metu cikle turi savo energiją ir pamokas. Šiandien apskaičiuokime universalųjį metų ir mėnesio skaičių, kad žinotume kokia energija veikia mus visus šiais 2010 metais vasario mėnesį. Tokiu pat principu bus apskaičiuoti ir kitų mėnesių universalieji skaičiai.

Universalųjį metų skaičių apskaičiuosime sudėję metų skaitmenis: 2+0+1+0=3. Taigi mūsų šių metų skaičius yra 3. Jei gautas skaičius būtų dviženklis, susumuotume jo skaitmenis iki vienaženklio skaitmens.

Universalusis mėnesio skaičius apskaičiuojamas sudedant metų ir menesio skaitmenis: (2+0+1+0)+2=5. Taigi šių metų vasario mėnesio skaičius yra 5. Jei gautas skaičius būtų dviženklis, susumuotume jo skaitmenis iki vienaženklio skaitmens.

Šių metų skaičiaus aprašymą bei kiekvieno mėnesio skaičių interpretaciją skaitykite atskiruose straipsniuose Taroskopų temoje. Per ateinančias savaites supažindinsiu su paprasta sistema kaip apskaičuoti savo asmeninį metų, mėnesio ir dienos skaičių, bei Taro kortą, kurie veikia tik jus.

Comments

  1. Regina

    Neseniai suradau šia svetainę,kadangi truputį domiuosi taro kortomis, jų prasmėmis ir noriu žinoti nepaaiškinamus sutapimus ir prasmes, tai ši svetainė man tiesiog atradimas. Sužinau daug įdomių dalykų. Linkiu sėkmės jūsų svetainei.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.