Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Akcija atrakcija, kuri truks tol, kol bus pageidaujančiųjų dalyvauti. Magiškojo Būrimo Penktadienį perimu aš Saulius. Kiekvieną savaitės penktadienį vienas iš savo klausimą atsiuntusių lankytojų gaus  nemokamą Taro konsultaciją. Visi būrimai bus atliekami vienodu formatu – trijų kortų išdėstymu.

Taisyklės, sąlygos ir dalyvių registracija

Klausimas, ištrauktos kortos ir interpretacija bus pateikta viešai, klausiantįjį pristatant tik vardu. Tačiau rašydami savo klausimą nurodykite pilną savo vardą, pavardę, gimimo datą ir e-mail adresą, ši informacija nebus skelbiama viešai. Savo klausimą Magiškajam Penktadieniui rašykite kaip šio straipsnio komentarą, apačioje esančioje formoje. Atsiųsti klausimai/komentarai nebus matomi, kol vieno iš jų nepasirinksiu ir neparašysiu atsakymo atskiru straipsniu Magiškojo Penktadienio skyrelyje.

Kiekvienam Magiškojo Penktadienio būrimui savo nuožiūra išrinksiu vieną iš tą savaitę atsiųstų klausimų. Pirmenybė bus teikiama siauriems, konkretiems, tvarkingai ir aiškiai parašytiems klausimams su situacijos apibūdinimu. Iš karto atmetu laiškus, kuriuose nenurodyti jūsų asmens duomenys, yra tik klausimas ir jokio situacijos apibūdinimo, jei yra užduoti keli klausimai ar jei teiraujamasi apie ar už kitą žmogų. Jei jūsų klausimas šį kartą nebus atsakytas, o klausimas jums vis dar aktualus galite jį pakartotinai atsiųsti kitos savaitės būrimui arba užsisakyti mano asmeninę kortų konsultaciją, kuri bus konfidenciali, išsamesnė ir platesnė nei nemokami būrimai.

Comments

 1. Saulius

  Sveiki, Mieli puslapio lankytojai, sulaukiu tikrai nemažai prašymų suteikti konsultaciją nemokamai. tad nuo šiol periimu Magiškuosius Penktadienius. O ir manau jūs apsidžiaugsite, nes atsakymus rašysiu kiekvieną savaitės penktadienį. Ir per mėnesį bus atsakyta bent 4 laimingiesiems. Buvusios klausimo pateikimo taisyklės nesikeičia.

 2. Tarologė Lina

  Sveika Dainora, Magiškasis Penktadienis niekur nedingo, tiesiog dėl laiko stokos dabar tai nebe kassavaitinė, o kasmėnesinė akcija-atrakcija. Magiškasis Penktadienis yra paskutinis kiekvieno mėnesio penktadienis. Tą dieną pasirodo atsakymas į vieną iš tą mėnesį atsiųstų klausimų.

 3. admin

  Pastaba, kartais (ne visada) išsiuntus komentarą jis tampa matomas, bet tik tam kompiuteriui iš kurio buvo išsiųstas, niekas kitas jų nemato. Jei dėl kokių nors priežasčių jums tai kelia problemų (parašėte iš darbo kompiuterio ar kt.) parašykite man žinutę ir ištrinsiu jūsų klausimą visiškai.
  Šis komentaras padarytas matomu specialiai 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.