Video paskaita- Pažintis su Taro

Ar jus domina Taro, bet nežinote nuo ko pradėti, abejojate ar tikrai sugebėsite, ar tai jums? Baiminatės, kad išmokti visų 78 kortų reikšmes per sunki užduotis?

Šioje video paskaitoje papasakosiu apie tai, dėl ko esu tiesiog pametusi galvą jau 16 metų – Taro kortas. Per šiuos 16 studijų ir praktikos metus nuėjau išties ilgą kelią ir su malonumu pasidalinsiu patarimais, kuriuos norėčiau pati būti gavusi kai tik pradėjau savo draugystę su Taro kortomis.

Pažiūrėję šį įrašą sužinosite:

 • Koks yra didžiausias mitas atbaidantis nuo Taro daugiausiai žmonių
 • Kaip pasirinkti Taro kaladę, kuri yra geriausia, patikimiausia ir teisingiausia
 • Kaip išmokti visų 78 kortų reikšmes be “kalimo”

Įdedu ir tiesioginės transliacijos įrašą, kuris gavosi labai liūdnos kokybės. Tiesiog čia aptarta truputį daugiau klausimų ir mitų susijusių su Taro. Tie, kieno labai neerzins kokybė, galite pažiūrėti ir pirmą prisvilusį blyną. Lauksiu nuomonių ir atsiliepimų komentaruose, taip pat galite parašyti klausimų-idėjų ateities paskaitoms 🙂

Jei įrašai nepasileidžia, štai nuorodos pažiūrėti juos youtube puslapyje:

1. tiesioginės transliacijos įrašas

2. kokybiškesnis, bet trumpesnis įrašas.

Taro kortų kursai Klaipedoje

Comments

 1. Lina Balsė

  Pagal save pasirinkite, kuris metodas jums priimtinesnis ir patogesnis ir jo laikykitės. Svarbu nekaitalioti.

 2. Reda

  Sveiki, norejau paklaust, apie kortu deliojima, ar zmogui butina nukelt kortu kalade, ir traukt kortas kad ir tris duoti is visos kalades ar imti nuo virsaus is eiles.

 3. Tarologė Lina

  Nors esmė ne amžiuje, bet geriau kuo vyresnis. Negali kortose įžvelgti to, ko neturi savyje, ko nežinai ir nesupranti. Taigi kuo aukštesnis ir įvairiapusiškesnis žmogaus išsilavinimas, kuo platesnis akiratis, tuo geriau. Naudinga turėti žinių apie žmogaus energetiką, dvasinius dėsnius, karmą ir tiesiog vidinės brandos ir išminties. Taigi jei su kortomis žais vaikai, tai ir bus vaikiškų žaidimų lygio pasibūrimas. Dėl savęs gali pažaisti ir jaunieji smalsuoliai, bet tuomet neverta labai sureikšminti atsakymų, kurie bus ganėtinai primityvūs.

 4. Agnė

  Ačiū, Lina, už pastabas! Taip, dėliodama daugiau kortų, kiekvienai paskiriu klausimą, nes ne viskas vienoj man atsispindi, kitos patikslina. Bet suprantu tą momentą su ribų pojūčiais – juk galima primanipuliuot :)))) Stengiuosi būt sąžininga, kitaip nebus prasmės. Žodžiu, smalsiai tyrinėju šį Taro pasaulį ir , manau, ateity tikrai dar kils klausimų/pastebėjimų.

 5. Tarologė Lina

  Sveika Agne, labai teisingą padarėte išvadą dėl Didžiųjų-Mažųjų Arkanų. Su išdėstymais paprastai nerekomenduoju traukti papildomos kortos vien dėl to, kad nesupranti pirmosios ar tų, kurios jau yra išdėstyme, bet jei pas jus tokia įprasta tvarka ir ji jums veikia, tuomet valio. Ypač jei aiškiai jaučiate kada sustoti. Aišku gali būti klausimas, į kurį viena korta neatsakysi. Tuomet reikia performuluoti klausimą ar sudaryti klausimų seriją, kad į vieną klausimą galima būtų atsakyti viena korta, arba tiesiog dėlioti jau didesnį išdėstymą. Sėkmės jūsų studijose ir praktikoje, užsukite ir pasidalinkite savo atradimais 🙂

 6. Agnė

  Oi, Lina, kokia įdomi info! Sužavėjot ir uždegėt domėjimusi Taro 🙂 Išsitraukiau užmestą, seną kaladę, pirktą prieš 7 metus, nusprendžiau padirbėt. Labiausia padeda jūsų patarimas – pasitikėti intuicija, taip ir darau. Dirbu apie tris savaites, pasitikėdama savim, labai nustebau – jau įvyko konkreti ( profesinė ) situacija, kai galėjau įsitikinti savo dėlionės įžvalgomis, išsipildė!:)
  Ką pastebėjau. Kai klausimas smulkesnis, buitiškesnis, nepaliečiantis esminių gyvenimo, nei dvasinių virsmų – krenta Mažieji Arkanai ( net kai man atrodo, kad problema „didelė”, toks jausmas, kad ji nėra jau tokia esminė likiminiu požiūriu ). O kai krenta Didieji Arkanai, pameditavus prie jų suprantu, kad užkabinta gili, man labai reikalinga tema, su ja reikia padirbėt rimčiau. Ar aš teisingai suprantu?
  Ir dar – dėl pačių dėlionių. Klausydama jūsų patarimo, iš pradžių mečiau po vieną kortą. Po kiek laiko ėmiau uždavinėt sau rūpimus klausimus. Žiūriu, kad man ne visada viena korta atsako arba, tiksliau, aš atsakymo iš vienos nesuprantu. Kai nesuprantu, dedu šalia tiek ( pvz. dar 3 ), kol staiga jaučiu STOP, viskas savo vietose. Ir kai atidžiai patyrinėju paveikslėlių grandinę, viskas tampa aišku.

 7. Tarologė Lina

  Dėkui edę už atsiliepimą, džiaugiuosi jog tiek daug žmonių sužinojo kažką naujo ir įdomaus jiems 🙂 Suprantu nerimą dėl įsijautimo į neigiamas kortas, jų pažinimo, ypač jei domitės Traukos Dėsniu. Bet visa kaladė yra viso gyvenimo atspindys, negali pažinti gyvenimo atmetęs kažkurią jo dalį. Siūlau pasitelkti sveiką protą ir ramiai bei pagarbiai elgtis su kortomis, tiksliau tomis jėgomis, kurias jų simboliai pažadina mumyse, nes tai mes esame kūrėjai sutverti pagal Dievo kūrėjo paveikslą. Tiesiog neužsibūkime per ilgai neigiamoje kortoje be būtino reikalo ir judėkime toliau prie šviesesnių.

 8. ede

  Aciu uz perteiktas mintis.Labai nuosirdu ir aisku.Patiko,kad kortas reikia pajausti,isijausti,tada iskarto pagalvojau gerai ,jei tai teigiamos kortos,o jei turincios ne tokias geras reiksmes,tada kaip..ir daziurejus iki galo,atsaket,kad reikalingas sveikas protas..:)Logiska.

 9. Irma

  Kai viskas daroma su nuosirdumu ir paprastumu, pavyskta puikiai. Man patiko ir dziaugiuosi, kad nepamaciau „stone cold” ziniu vedejos veido 🙂 , tai buvo unikali taro transliacija. Aciu!

 10. Labai idemiai isklausiau.Paprastas ,aiskus ,nuosirdus perteikimas savo ziniu mums.
  Man patiko.Domisi Taro kortomis mano 16 metuku anuke ,ji gyvena Londone,medziaga nusiunciau .
  Sekmes jums ,jusu deka tobulesime ir mes.Aciu.

 11. Tarologė Lina

  Na keista, gerai, rytoj sudėsiu nuorodas tiesiai youtube pažiūrėti įrašus.

 12. Tarologė Lina

  Ar nepasileidžia įrašai? Keista, man viskas veikia. Ar dar kam nors nepasileidžia? Gal pamėginkite perkrauti puslapį ir vėl paspausti kad paleistų įrašą. Beje spauskite ne ant mažo paveikslėlio viršuje, o ant tų didesnių stačiakampių žemiau.

 13. Katrina

  Labas vakaras, Lina,

  „Pažintis su Taro”, kuri (man) įvyko šį vakarą, – labai maloni.
  Dėkoju. Nuoširdžiai linkiu geros kloties.

 14. Janina

  Laba diena Linute.Labai malonu Jus matyt ir girdėt.Sėkmingo darbo ir sėkmės visur

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.