Astrologija: Saulė Jautyje-Mėnulis Avine

Saule_Jautyje_Menulis_AvineSaulės Jautyje ir Mėnulio Avine kombinacija daro jus labai stipria asmenybe, su dar stipresniu ryžtu pasiekti savo tikslų ir ambicijų. Kai apsisprendžiate ko norite, esate neįtikėtinai atkaklūs ir į tikslą einate tiesiausiu keliu. Kai kažko tikrai norite niekas negali jūsų sulaikyti. Niekas net nedrįstu mėginti jūsų sulaikyti. Kadangi jūsų norai dideli ir labai stiprus, siekdami patenkinti savo troškimus esate priversti įdėti labai daug pastangų, sunkiai dirbti ir kovoti.

Jūsų natūrali būsena yra ryžtingas atkaklumas.

Malonios, taikios ir ramios Jaučio savybės pas jus yra, tačiau Mėnulio Avine įtaka daro jus kur kas ryžtingesniais, drąsiau išreiškiančiais save, taip pat ir kategoriškesniais. Kartais jūs bauginate aplinkinius savo intensyvumu, be to ir karštu temperamentu. Suvaldyti savo jausmus Jaučiams paprastai puikiai sekasi, bet tik ne jums. Jūs greitai supykstate, esate nekantrūs ir nerimastingi. Teoriškai galėtumėte turėti destruktyvių polinkių, tačiau juos sulaiko jūsų natūralus atsargumas. Jums būdingas spinduliuojantis entuziazmas, kuris skatina judėti į priekį ir suteikia lyderio savybių.

Labiausiai jūs trokštate kontroliuoti savo gyvenimo kelią ir likimą, laikyti viską savo rankose. Už pasitikinčios savimi ir susivaldančios išorinės kaukės slepiate savo iracionalumą ir nedisciplinuotumą. Taip, jūs mokate būti mandagūs, rūpestingi ir švelnūs su kitais žmonėmis, tačiau iš tiesų jūs domitės beveik išskirtinai tik savimi. Apie dvasinis dalykus nelabai mąstote. Esate linkę aistringai kolekcionuoti ir kaupti, siekiate kuo didesnės valdžios ir aukštesnio statuso. Iš esmės esate žemiškas žmogus, trokštate saugaus, komfortabilaus ir malonaus gyvenimo.

Su savo nekantrumu ir priešiškumu galite susitvarkyti konstruktyviais būdais, pavyzdžiui užsiimdami sportu. Tenisas jums puikiai tiktų. Tik nesupraskite, kad reikia imtis labai konkurencingų užsiėmimų. Truputį konkurencijos puiku, tačiau laimėti prieš kitą nėra gyvenimo prasmė ir tikslas. Patyrinėkite kitas sritis, pavyzdžiui dvasinę, psichologinę ar akademinę, išplėskite savo akiratį ir pažiūras. Materialinės vertybės tai dar ne viskas.

Atsipalaiduokite, atverkite savo protą ir širdį kitų žmonių pažiūroms ir jausmams. Maža to jums labai svarbu to siekti. Jūs turite sugebėjimų įtikinti ir paveikti žmones. Tačiau dirbti kartu su kitais, būti diplomatiškais ir tolerantiškais jums reikia mokytis. Neleiskite, kad išankstinės nuostatos ir impulsyvumas jus valdytų gyvenime.

Įsivėlus į ginčą ar konkurencinėje kovoje jūsų protas aktyviai ir nepailstamai ieško spragų, silpnų vietų ar prieštaravimų. Radę loginę spragą ar prieštaringų faktų suveikia jūsų polinkis labai greitai vertinti ir teisti, tad suformuluojate savo galutinę nuomonę tiesiog per kelias sekundes. Jei vėliau rasite logiškų prieštaravimų šiai nuomonei jūs lygiai taip pat greitai galite ją pakeisti į priešingą ir ginti ją taip pat atkakliai.

Jūsų prigimtyje yra didelių nesuderinamumų ir prieštaravimų, daugiau nei suvokiate ir pripažįstate. Galite būti plačių pažiūrų ir tolerantiški vieną minutę, o kita absoliučiai šališki ir nepaisantys logikos. Net nedėdami pastangų kažko aktyviai siekti, sugebate išreikšti savo norus ir poziciją manieromis, gestu ar entuziazmo trūkumu. O kai norite ką nors įrodyti sugebate būti tokie atkaklūs, racionalūs ir įtikinantys, kad tiesiog sutriuškinate bet kokią opoziciją savo valios jėga.

Šių zodiako ženklų kombinacijos savybes reikia suvaldyti ir prasmingai nukeipti. Jei pavyks, beveik nėra ribų tam, ką galėtumėte pasiekti. Paprastai jūsų bendravimas su žmonėmis gan problematiškas ir didžiausi pasiekimai galimi srityse kur nėra asmeniškumų, kur tarpusavio santykiai nevaidina esminės rolės.

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”true”]Šios serijos apie Saulės ir Mėnulio zodiako ženklo kombinacijas įvadą ir nuorodas į visas kitus 144 asmenybių tipus rasite straipsnyje Saulės ir Mėnulio šokis astrologijoje ir asmenybėje, o savo ženklą galite sužinoti pasinaudoję šia Astrologine skaičiuokle.[/asg-content-box]

Pasipasakokite komentaruose kiek jus atitinka jūsų charakteristika, kaip dar jumyse pasireiškia Jaučio/Avino energijų kombinacija arba papasakokite apie pažįstamą Jautį, kurio Mėnulis Avine. Pirmas Jautis/Avinas parašęs apie save gali pasirinkti apie kokią sekančią ženklų kombinaciją parašysiu, tad naudokitės proga kuo greičiau daugiau sužinoti apie jums artimą žmogų.

Comments

 1. Lina Balsė

  Sveika Rasa, straipsnyje turėjo būti nuoroda į pirmą šios serijos straipsnį kur bus visa info kaip sužinoti mėnulio ženklą.

  Kas dėl vaikų – tikrai puiku geriau žinoti, labiau suprasti jų asmenybę. Tačiau jie juk dar nėra itin iškalbingi ir vargu ar mokės įvardinti kas su jais vyksta, gali nė nežinoti ko jiems reikia. Nebent kalbate jau ne apie vaikus, o apie paauglius. Man tuo klausimu labiau padeda aromaterapija – padėti paleisti stresą susijusį su kažkokiu juos traumavusių įvykiu ir sukylantį jei situacija primena tai, kas juos sužeidė, padėti velniai pereiti į kitas emocines būsenas, kaip sakėte išsilaisvinti iš kokono. Jei norėsite pasikalbėti šia tema parašykite man į emailą.

 2. sveiki
  jusu aprasymas mane labai sudomino;is kur suzinoti koks zenklas priklauso saulei,o koks menuliui,ir kaip
  KAIP tai apskaiciuoti?ar yra kokia lentele pagal kuria jus apskaiciuojat?gal galetumet pasidalinti…
  as jau senokai besidomejau horoskopais.bet.siuo metu dirbu su vaikais, daznokai susimasatau,kokios jegos vercia mazylius bendrauti ir koks”spuogas”juos isuka i kokona nuo visu;ir kaip juos teigiamai isprasytii is ten?manau kad man reiktu atnaujinti zinias taip padedant mazyliams suvokti ju galimybes ir baimes ,kurias nesasi savo sirdutese taip negaledami laisvai kvepuoti..as isitikinusi, jei mes galim su kuo nors nebijant pakalbeti apie tai kas mums lb svarbu,isleistos mintys nebe tokios baisios ir nebestabdo progreso…
  ACIU

 3. Dovile

  Sveiki. Atitinka beveik 100 proc. isdestyta informacija. Visa tai, rodos, is mano galvos, ka puikiai suvokiu.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.