Būrimas – Aistės darbo paieškos

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”true”]Sveiki,
labai norėčiau Jūsų pagalbos, nes tiesiog nebežinau, ką daryti ir ko tikėtis. Siaubingai sunkiai sekasi ieškotis darbo, atrodo, siunčiu ten, kur atitinku visus reikalavimus, bet net į pokalbį nekviečia, jaučiuosi tarsi esu nematoma. O tikrai labai noriu dirbti. Ir taip vyksta nuo metų pradžios. Šiek tiek dirbau, po to buvau laisvai samdoma darbuotoja, tačiau tai trumpalaikiai darbai. Turiu dvi profesijas, pagal vieną iš jų esu kalbos specialistė ir man šis darbas iš tikrųjų labai patinka, tačiau kartu jaučiu, kad vien jį dirbdama tikriausiai nesijaučiau gerai, nes tai būtų tik aš ir kompiuteris, jokio kolektyvo, jokių žmonių. Pagal antrą profesiją kaip tik daug bendravimo, bet tokio darbo nepavyksta gauti, nors turiu nemažai patirties ir visaip stengiuosi savo patirtį ir žinias atskleisti tiek cv, tiek motyvaciniuose laiškuose. Kada galiu tikėtis pagerėjimo darbo srityje? Ar iš viso galiu tikėtis?[/asg-content-box]

Sveika, Aiste,

šį penktadienį esate ta laimingoji, kuriai bus atsakyta. kaip ir įprasta ištrauksiu tris kortas, kurios padės įvertinti vieno ir kito darbo galimybes, bei pažiūrėsi ar artimiausio pusmečio bėgyje jums pavyks rasti norimą darbą.

Taro korta - KvailysTaro korta - Kardų 10Taro korta - Taurių 7

Norėtųsi matyti iškritusias kiek palankesnes kortos, bet deja turime tai ką turime. Pirmoji korta Kvailys apibūdina jūsų pirmąją specialybę – kalbų specialistė. kvailys susijęs su nepastovumu ir permainomis, manyčiau, kad tai susiję su laisvai samdomu darbu, kur mažai garantijų ir pastovumo, bet tuo pačiu turima ir daugiau laisvės. Bent jau dabar kortos šiai specialybei pastovumo nežada, gal dėl to, kad jūs trokštate visai kitokio darbo. Beje kvailys rodo, kad toks darbas jums kaip ir patinka, bet perspektyvų jame nematote ir ieškote ar siekiate permainų.

Antroji korta Kardų 10 ganėtinai slogi korta. Galima atsakyti jūsų žodžiais, kad esate „nematoma”. O būtent dėl nesėkmingų bandymų įsidarbinti galite ir visai pasiduoti ir nustoti ieškotis kito darbo. Atrodo, kad nebežinote kaip rasti išeitį ir pavargote toliau mėginti. Ši korta yra pabaigos korta, kaip po kiekvienos nakties ateina rytas, taip po nesėkmių – ateina sėkmė, tik reikia to sulaukti. Atrodo tiek daug įdėjote pastangų ir esant jau čia pat prie tikslo galite pasiduoti, nusivilti savimi. Ši korta atspindi žmogaus būseną, kai jis yra bepasiduodantis, kai nebežino ką daryti, bet geriau daryti bent kažką, nei nieko. Gyvenimas myli atkaklius.

Rezultato pozicijoje iškritusi Taurių 7 sako, kad artimiausiu pusmečiu pagerėjimo darbo srityje gali ir nenusimatyti. Taurių 7 yra svajonių korta, kuri gali rodyti nepasitenkinimą darbu ir norą ieškotis kito. Taigi net ir atsiradus realiam pasiūlymus, jis jūsų gali netenkinti. Kaip patarimo korta Taurių 7 sakytų, kad neapsiribokite vienu galimu darbo variantu, gal reikėtų išmėginti ir dar kitokį darbą. Nepraraskite vilties ir ieškokite savojo kelio, jei jį atrasite ne šiais metais, tai gal ateinančiais.

Nuoširdžiai,
Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.