Būrimas – Indrės naujo darbo paieškos

Sveiki,
šiuo metu dirbu darbovietėje, kurioje nesijaučiu įvertinta. Norėčiau paklausti ar nusimato metų bėgyje naujo darbo pasiūlymas /perspektyva, kuri atitiktų mano lūkesčius.
Būčiau labai dėkinga už skirtą dėmesį ir energiją.
Su pagarba Indre

Sveika, Indre,

Kaip ir įprasta išdėliosiu tris kortas, kurios ir atsakys į jūsų klausimą.

Taro korta - Kardų 7Taro korta - TeisingumasTaro korta - Monetų 5iškritusios kortos nieko perspektyvaus jums artimiausiu metu nežada. Pirmoji korta Kardų 7 rodo, kad neteisybės darbe yra – galite būti išnaudojama. Dėl to ir kyla noras pabėgti, mesti šį darbą. Bet štai Teisingumo korta sakytų, kad iš teisų gaunate tai ko esate verta, jei darbdavys sumoka algą, tuomet viskas gerai. Kitokio įvertinimo vargu ar sulauksite.

Rezultato pozicijoje iškritusi Monetų 5, kurioje vaizduojami elgetos sako, kad naujas darbas ir toks kokio jūs norėtumėte iš dangaus nenukris. Atlygis lygu įdėtoms pastangoms, o panašu, kad naujo darbo paieškoms skirti energijos šiuo metu neketinate. O jei nuspręstumėte mesti šį darbą tuomet greičiausiai papildytumėte bedarbių gretas. Žinoma norėtųsi matyti kitokias kortas, deja artimiausiu metu darbo srityje pokyčių į gerąją pusę neįžvelgiu.

Nuoširdžiai,
Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.