Būrimas – Ilonos pašaukimas

Laba diena, Mano vardas Ilona. Norėjau paklausti kokią konkrečiai darbo sritį pasirinkti, kad atrasčiau save ir darbas suteiktų man malonumą, bei pelną?

Sveika Ilona, pasirinkote puikų metą ieškoti savo pašaukimo ir tinkamiausios veiklos srities, šie metai tam labai palankūs ir neabejoju, kad pats gyvenimas „pametės” jums užuominų kaip save išreikšti. Turint omenyje, kad jūsų gyvenimo kelio skaičius 4, o šių metų asmeninis skaičius 9 metai gali būti kiek sunkesni. „Ketvertukai” yra darbštūs, kruopštūs, organizuoti, puikiai tvarkosi su finansais ir trokšta saugumo ir pastovumo, kaip tik šios savybės gali padėti pasirinkti veiklos sritį, kurioje gerai jaustumėtės.

Tai turėtų būti pastovus darbas, galbūt su pinigais (nuo kasininkės iki bankininkės), reikalaujantis organizuotumo tikslumo, kruopštumo ir gal kiek monotoniškas. Devintuko simbolizuojamais metais pradėti kažką naujo ir ilgalaikio sudėtinga, dabar jums pabaigų metai, todėl daugiau kas gali pasibaigti, nei prasidėti. Tiesa galite tikėtis įkvėpimo ieškoti sau naujos veiklos (ką iš tiesų ir darote), išmėginti save naujame vaidmenyje.

Neparašėte koks jūsų išsilavinimas ir kuo užsiimate, tad negaliu pasakyti ar tai jums tinkama veikla, bet sprendžiant iš gyvenimo kelio skaičiaus nesate linkusi į riziką ir dideles permainas, todėl gali būti nelengva ryžtis permainoms ir pradėti nuo pradžių visiškai naujoje veiklos srityje.

Išdėliokime kortas ir pažiūrėkime, ką jos patars.

Monetų Pažas yra gabus studentas besimokantis to, ką pritaikys praktiškai manau, kad tai jūs ieškanti kur panaudoti savo sugebėjimus. Sprendžiant iš Kardų Tūzo centre, esate pasirengusi naujoms idėjoms, žinioms ir galimybėms. Bet šis Tūzas, atveriantis duris, labai silpnas išdėstyme, apribotas materialinių aplinkybių. Panašu, kad jums būtų geriausia stoti mokytis naujo dalyko, amato, galbūt susijusio su finansais ar teise. Nors tai gali būti ir pilnos studijos, bet man panašiau į kažką trunkančio metus ar trumpiau, gal kursai… Apversta Kardų Karalienę perspėja, kad įgyvendinti savo sumanymus gali sukliudyti ne itin gera materialinė padėtis, galbūt tektų būti kažkieno išlaikomai kol mokysitės ir ieškosite savo naujų gebėjimų pritaikymo.

Bet kuriuo atveju kortos ragina jus surizikuoti išmėginti kažką naujo, imtis jums naujos veiklos, net jei kažkur kitur esate jau nemažai pasiekusi. Atrodo jums išties reikia pokyčių, naujos veiklos, bet tai turės būti ne vien naujas darbas, bet ir naujos žinios ir idėjos. Tikrai galiu pasakyti dar ir tai, kad tai būtų samdomas darbas, o ne nuosavas verslas.

Jei norėtumėte pakomentuoti kortų atsakymus, papildyti savo suteiktą informaciją man ir kitiems skaitytojams būtų labai įdomu, o jūs gautumėte papildomų įžvalgų ir patarimų.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.