Būrimas – Irenos priespauda

Irena Klausia,
jaučiuosi šiais metais lyg išnaudojama, niekas manęs negirdi, namuose atsirado podukra ir dar vyro brolis. O kaip man elgtis? Nerandu sau vietos.

Sveika Irena, o kaip jūs norėtumėte elgtis, kaip elgdamasi jaustumėtės laimingesnė? Šiais metais labai svarbu, kad artimi žmonės bendrautų tarpusavyje ir visi išsakytų kaip jaučiasi ir įsiklausyti į tai, kaip jaučiasi aplinkiniai. Tai labai palengvintų atmosferą namuose ir padėtų visiems rasti savo vietą padidėjusioje šeimoje.

Jums iškrito apversta Monetų 4, apverstas Mėnulis ir teisinga padėtimi Kardų Karalienė. Atrodo kuo ilgiau tylėsite apie savo savijautą ir nepasitenkinimą tuo labiau atrodys, kad jūs šiuose namuose ir šeimoje nebeturite vietos ir jums ten negera, norisi ištrūkti arba susipyksite su visais.

Taro korta -Pentaklių 4

Monetų 4 rodo jog tam tikra prasme iš tiesų esate išnaudojama, matome padidėjusią naštą rūpintis didesne šeima ir bendra buitimi. Jūs žvelgiate į aplinkinius laukdama kol jie įvertins jūsų pastangas, parodys dėkingumą ir pripažinimą. Bet to nesulaukiate. Tačiau kol laukiate dėkingumo ir atlygio iš jų praleidžiate galimybę apskritai gauti bet kokį atlygį, laisvės ir poilsio. O juk niekas negalėtų jums sukliudyti pačiai save palepinti, pailsėti ir apdovanoti už puikiai atliekamą darbą.

Situacijai nesikeičiant savijauta vis prastėtų, dėl susikaupusių emocijų darytųsi vis sunkiau išsakyti ką manote ir ko norite iš aplinkinių, todėl mėginant pasikalbėti tik iškiltų į paviršių visos nuoskaudos ir nepasitenkinimas ir jokie konstruktyvūs sprendimai nebus priimti. Liks tik daugybė įsižeidusių ir nei vieno išgirsto ir suprasto.

Patarimą duodanti Kardų Karalienė primena, kad esate subrendusi, protinga moteris. Jums visai nebūtina visko daryti pačiai jei pavargote apie visus namuose šokinėti. Imkitės teisingo pareigų skirstymo ir darbų organizavimo. Padėkite tada kai to išties reikia tiems, kurie yra jūsų globoje, bet pirmiausia pasirūpinkite savo interesais ir poreikiais. Taip skatinkite nuoširdų, atvirą bet logišką ir racionalų bendravimo būdą. Mažiau emocijų, daugiau aiškumo ir konkretumo.

Comments

  1. admin

    Kortos neskatina išsakyti „visko kas susikaupė”, tai būtų emocijų išliejimas, o ne bandymas spręsti problemą. Kaip jau sakiau -mažiau emocijų, daugiau praktiškumo ir aiškaus bendravimo. Pasitelkite diplomatiją. Tėvo ir dukters santykiuose jums geriausia būti nešališka ir neutralia. Keiskite pačią situaciją kurioje jaučiatės išnaudojama, juk niekas jūsų prievarta nieko neverčia. Esate šeimininkė namuose, o ne tarnaitė, imkite pati atitinkamai elgtis ir kitiems beliks prisitaikyti.

  2. irena

    sveiki lina. aciu uz burima. bet nelabai as supratau kaip gi man geriau pasielkti. jei as visa tiesa pasakyciau ka galvoju manau ,kad su vyru tikrai susipykciau . o podukra gana didele jai jau 18 ir savo ozius rodo, tevui ytaka daro. as lieku visada negera. ir visgi as lieku kryzkeleje.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.