Magiškojo penktadienio būrimas – Dalios kolega

Sveiki, prieš kiek daugiau nei porą metų mokymuose užsienyje sutikau žmogų – vyrą – užsienietį. Susitikimas įvyko šalyje, kurioje abu buvome laikini svečiai. Mokymai truko savaitę laiko – pradžioje jo beveik nepastebėjau, vėliau jis man pradėjo atrodyti kiek arogantiškas ir besipuikuojantis savo žiniomis. Mokymų pabaigoje mums teko dirbti bendroje grupėje – čia jis atsiskleidė kaip labai palaikanti ir dėmesinga asmenybė. Išsiskyrėme ir aš kone pamiršau apie jį. Jis atmintyje išliko kaip statistinis vienetas dalyvavęs tuose mokymuose.

Prieš kiek mažiau nei metus mūsų profesiniai keliai vėl susikirto – pirmiausiai vėl trečiojoje šalyje, tada ir Lietuvoje, kur jis kartu su viena mūsų kolege buvo apsistojęs mano namuose. Šie susitikimai buvo labai įdomus, inspiruojantis, jo žodžiai leido man atrasti savyje iki tol pačiai sau neatrastų savo savybių, stiprybių, suteikė, taip reikalingo, pasitikėjimo savimi ir paskatino drąsiai žengti pasirinktu profesiniu keliu. Esu ir visada jam būsiu už tai dėkinga. Mano savęs vertinimas ir to dėka atsiveriančios naujos profesinės galimybės tiesiog fantastiškos. Jis pats mane sužavėjo savo erudicija ir dėmesingumu mano mintims. Šalia jo jaučiausi laisva mąstyti ir išreikšti savo mintis. Tai suteikia sparnus. Atrodė, kad tarp mūsų atsirado gražus ir darnus emocinis ryšys.

Ar jis man „krito į akį“ kaip vyras? Galbūt, kažkiek… Bet pirmiausiai jame aš matau – žmogų su kuriuo noriu keistis mintimis, idėjomis, noriu išgirsti jo nuomone vienu ar kitu profesiniu ar bendražmogišku klausimu. Tačiau… jo bendravimas online labai skurdus ir dažnai suteikiantis man daugiau skausmo nei džiaugsmo. Aš jo dėl to nesmerkiu ir dabar ir iš savo pusės visiškai apribojau bendravimą.

Bet… vėl artėja mūsų gyvas susitikimas (2020 rugsėjis). Sakydama, kad jo nelaukiu – smarkiai meluočiau, bet tuo pačiu aš jo bijau. Bijau, vėl patikėti, kad tarp mūsų yra kažkoks ryšys ir tada vėl prarasti tą tikėjimą…

Suprantu, kad situacija priklauso nuo mūsų abiejų ir vienpusiškai pasiruošti tam ne įmanoma, bet vis dėl to kreipiuosi į Jūs ir į kortas patarimo – kaip galėčiau iš savo pusės pasiruošti šiam susitikimui, kad jis būtų malonus ir po jo vėl neliktų nuoskaudų. O gal vis dėl to – aš jam jaučiu ne tik draugiškumą ir pagarbą? Gal mano emociniai iššūkiai kyla iš to, kad pasąmoningai aš jame matau ne tik žmogų, bet ir vyrą?

Dalia

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. 

O jei norite asmeninės konfidencialios konsultacijos kviečiu užsisakyti asmeninę Taro konsultaciją.

Nuoširdžiai Jūsų,

Lina Balsė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.