Būrimas – Jurgita ir draugas

Sveiki, su draugu esame beveik keturi metai kartu. Viskas buvo puiku ir gražu iki praėjusiu Kalėdų, nesuprantu kas šiuo metu pas mus vyksta ir kaip kuo viskas pasibaigs, kadangi atrodo iš idealių santykių virsta viskas tik į blogąją pusę ir einame prie skyrybų ribos. Taigi noriu pasiteirauti ar čia mums tik šiaip užėjo blogasis periodas, ir ar mes viska išsiaiškinę liksim kartu, ar visgi atėjo musų santykiams galas?Taigi klausimas butu toks ar mes busime kartu ir atšoksime vestuves ar visgi nieko nebus, ir pasuksime skirtingais keliais?

Sveika, Jurgita,

Kiekvieni santykiams lemta būti išbandytiems ir tikriausiai atėjo laikas tą išbandymą pereiti jums. Ketveri metai tikrai ilgas laiko tarpas ir jau esate kaip šeima, nors ir neoficiali. Tad pasukti skirtingais keliais neišsiaiškinus padėties tikrai nebus lengva. Jums iškrito sekančios kortos.

Taro korta - Taurių 8Taro korta - Monetų PažasTaro korta - Monetų 3

Pirmoji korta Taurių 8 atstovaujanti jus. tiesiai šviesiai sako, kad jūsų šie santykiai netenkina. Kažko jose trūksta ir to kažko jūs galite eiti ieškoti kitur. Ši korta gali rodyti, kad esate linkusi inicijuoti skyrybas arba apie tai realiai galvojate. Taip pat ši korta gali rodyti, kad šiuo metu tiesiog išgyvenate tam tikrą krizę, kai norisi atsiriboti ir atsitraukti. Gal reikėtų kuriam laikui pagyventi atskirai, ar padaryti kažką panašaus.

Vaikino korta Monetų Pažas rodo, kad jis į šiuos santykius žiūri tikrai rimtai. Jam dabartinė jūsų santykių būsena neatrodo tokia drastiška, kad reikėtų imtis kokių tai radikalių priemonių jai spręsti. Šiuo metu jis daugiau dėmesio gali skirti darbui, studijoms ir mažiau jums. Jis labai praktiškas žmogus ir dažniausiai jo siekiai ir tikslai būna ilgalaikiai.

Trečioji korta Monetų 3 nerodo, nei vestuvių, nei jūsų skyrybų. Tai nuoširdaus, darbštaus darbo korta, kur reikia mokėti įsiklausyti į tai kokius patarimus duoda kiti. Ką sako ir tas pats draugas. Kad pastatyti gražią bažnyčią architektas turi mokėti susikalbėti su statybininkais statančią ją. Taigi jūsų santuoka yra ta bažnyčia, kurią pastatyti galite tik išmokę bendradarbiauti, susikalbėti ir suprasti vienas kitą. O tai pareikalaus judviejų abiejų noro siekti to pačio tikslo. Taigi ir rezultatas priklausys tik nuo to ar jums pavyks rasti bendrą kalbą. Ar draugas išklausys jūsų nuomonės, o jūs jo.

Likti kartu galite ir tikriausiai liksite, jei jūs nesugalvosite apsisukusi pabėgti. Bet santykiai tikrai pareikalaus pastangų, o ar jūs jas dėsite, ar norite tai daryti. Pasirinkimas jūsų, nuo to ką pasirinksite ir priklausys ar po keleto metų bus vestuvės ar ne.

Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.