Būrimas – Tolimesnis Ignės kelio pasirinkimas

Labas,
Šiuo metu jaučiu gana didelį spaudimą iš aplinkinių (o gal tik tokį įsivaizduoju). Mano sesuo išvyksta dirbti į užsienį, nes gavo neblogą darbo pasiūlymą. Aš šiemet baigiu mokslus su specialybe, kuri nemanau, kad yra mano pašaukimas, nors tėvai vis ragina ieškoti darbo toje srityje. Baigiu mokslus ir nežinau, ką daryti toliau. Norėčiau išvykti į užsienį, nes ten yra vaikinas, kurį myliu, tačiau nemanau, kad jis myli mane. Bet sakėme jei atvyksiu pabandysime būti kartu vėl. Bet nežinau ar verta tai daryti.. Norėčiau išvykti savanoriauti, bet vienai kažkaip tai daryti trūksta drąsos. Jaučiu, kad gyvenimas turi keistis dabar į kažkurią pusę, tačiau nežinau į kurią. Taigi, gal galėtumėte patarti kokį kelią pasirinkti (likti Lietuvoj, vykti pas žmogų, kurį myliu ar vykti savanoriauti ir bandyti rasti kelią ten), nes bijau suklysti..
Pagarbiai,
Ignė

Sveika, Igne,

Šią savaitę  jūs esate ta laimingoji, kuriai nusišypsojo laimė. Man labai patiko, kad jūs aiškiai nurodėte tris sritis, o aš kiekvienai iš jų aptarti  ištraukiau po kortą. Ta sritis, kuriai iškris geriausia, šviesiausia korta ir bus tas kelias, kurį reikėtų rinktis ir juo eiti. Pirmoji korta kalba apie perspektyvas likus Lietuvoje, antroji apie vykimą pas mylimą žmogų ir trečioji apie savanoriavimą.

Taro korta - MagasTaro korta - Taurių 4Taro korta - Bokštas

Šios iškritusios kortos labai aiškiai parodo, kuris pasirinkimas perspektyviausias. Ką jūs pasirinktumėte vos pažiūrėjusi į kortų paveikslėlius? Man tai patraukliausia atrodo pirmoji korta. Pirmoji korta kalbanti apie pasilikimą Lietuvoje Magas yra pradžios, iniciatyvos ir naujų sumanymų korta. ji gali rodyti tolimesnes studijas, o taip pat gebėjimą save išreikšti ir įgyvendinti sav o sumanymus. Jei nepatinka sritis, kurioje mokotės, tai gali atsiverti naujos galimybės išbandyti save kitoje sferoje. Santykių tema ši korta gali rodyti ir naują pažintį. Lietuvoje nors ir jaučiate šeimos spaudimą, bet esate laisva priimti norimus sprendimus ir elgtis taip kaip jums atrodo tinkama, nes savo gyvenimą valdote ir turite valdyti jūs kaip tas magas lazdelę, o ne aplinkiniai. Bet visuomet išmintinga yra paklausyti ir vyresniųjų patarimų ir nuomonės, bet tai dar nereiškia, kad reikia elgtis prieš savo valią ar norus.

Antroji korta Taurių 4 akivaizdžiai kalba santykių tema. O čia matome jūsų siūlomus nuoširdžius jausmus draugui, bet jis atrodo ganėtinai abejingas. tas gal kažkas išeis ir galime pabandyti tikrai niekur neveda. Jūs gal ir bandysite, bet jis tai ne.

Trečioji korta kalbanti apie savanoriavimą Bokštas yra tokia ganėtinai sukrečianti ir viską griaunanti. Čia gali būti didelės ambicijos, labai didelės viltys, o vėliau dar didesni nusivylimai, kai visos tos viltys žlunga.

Galutiniame rezultate turime pasilikimą Lietuvoje. Turite atrasti kas jums tinka ir ko galite imtis toliau. Kadangi jau tiek metų yra padėtų mokslams tai gal verta darbo pradėti būtent nuo savo turimos specialybės, o vėlia ujau bus matyti ar tai jums visiškai nepatinka ir reikia imtis kažko naujo.

Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.