Būrimas – Justinos baimė pastoti

Sveiki Sauliau!
Rašau jums todėl, kad jau kelis mėnesius nebegaliu surasti ramybės. Situacija tokia: pasinaudojau būrėjos paslaugomis ir man buvo išburtas išvykimas į užsienį ir greitas nėštumas . Iš tiesų, gavau puikią progą išvykti, todėl dabar esu užsienyje – tarytum ta pirma pranašystė išsipildė. Visgi, su nerimu galvoju apie antrąją – su ja netik žlugtų studijų planai, bet ir negalėčiau pažvelgti tėvams į akis… Manau jums tenka tikslinti ir kitų būrėjų pranašystes, todėl tikiuosi, kad sulauksiu atsakymo.

Sveika, Justina,

Šį penktadienį tapote ta laimingąja, kuriai bus atsakyta, tuo pačiu ir nuraminta. Kad suvokti kodėl pildosi arba nesipildo pranašystė, būrimai reikia visų pirma suvokti kaip tai veikia. Esami  žmonės, turintys laisvą valią pasirinkti, priimanti sprendimus, bei valdanti savo gyvenimą., taip kaip to norime. Kortų pranašystės ne visada būna žodis į žodį tikslios, nebent giliai įtikint tuo ką pasakė būrėja. Tuomet nesąmoningai elgiatės būtent taip, kas buvo išpranašauta. Kortos parodo galimybes, štai kaip ir jums sakė, kad išvyksite į užsienį. Bet niekas  nevertė jūsų ten vykti, tiesiog pasitaikė palanki situacija ir jūs ja pasinaudojote. Su nėštumu tas pats, be lytinio akto tikrai nepastosite, o tikriausiai pastoti tikimybė jums šiuo metu yra gana didelė. Bet norint to išvengti reikia arba saugotis, arba vengti išvis lytinių santykių.  Akivaizdu, jei nesisaugosite galite gauti ir siurprizą. bet visa tai priklauso tik nuo jūsų pačios poelgių, kortos rodo tik galimybę. Žinant ai, kad galite pastoti, oto nenorite, tikrai galite to išvengti. Bet štai jei nebūtumėte gavusi tokio įspėjimo, tuomet susilaukti netyčiuko manau šansai būtų buvę daug didesni. Sakykim vienas neatsargus vakaras ir viskas. Planuojate savo gyvenimą jūs pati, tikrai ne būrėjai, ir atsakomybė už jį taip pat tenka jums.

Taro korta - Monetų 5Taro korta - Fortūnos RatasTaro korta - Magas

Pirmoji korta išdėstyme Monetų 5 gali rodyti šiuo metu kai kurias santykių problemas, jei turite draugą, tai šiuo metu tikrai būtų netinkamas metas pastoti. kadangi tai monetų korta, ji taip pat gali kalbėti ir apie nelabai stabilią finansinę padėtį šiuo metu.

Besisukantis Fortūnos ratas simbolizuoja nepastovius santykius, arba nepastovumą esamuose santykiuose. Sakykim vieną dieną viskas labai gražu ir puiku, o kitą jau iškyla konfliktai. Jei kalbėtume apie seksą, tai ši korta rodytų spontaniškus santykius. O jei tam nėra tinkamai pasiruošiama ir saugomasi, tuomet tikimybė neplanuotai pastoti tikrai yra.

Bet paskutinė iškritus korta Magas sustato viską į savo vietas, ji rodo, kad kuo puikiausiai galite valdyti savo likimą, savo ateitį, ir jei artimiausiu metu kūdikio nenorite, tai tikrai sugebėsite apsisaugoti. Jei suteksite dėmesį į mokslus ir tai jums bus svarbiausia šiuo metu, tuomet, ten save kuo puikiausia realizuosite. Sėkmės.

Tarologas
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.