Taro kortų ir kristalų partnerystė

NEMOKAMI MINI TARO KORTŲ KURSAI

Visi mes ieškome atsakymų į trivialius ir globalius gyvenimo klausimus. Kai kurie labiau jų ieško išorėje, kiti viduje. Mano giliu įsitikinimu išorėje galime rasti informaciją, tačiau atsakymus ir mums asmeniškai svarbias išvadas tik viduje, savo širdyje ir sieloje. Per pasąmonę, per pačią sielą mes esame viena su viskuo kas tik yra ir mums prieinami visi atsakymai. Tačiau retas sugeba nerti taip giliai ir prisijungti prie visuotinės informacijos, nes tai yra už sąmonės ribų. Todėl gimė tokie įrankiai ir tarpininkai kaip Taro kortos, padedančios nutiesti tiltą tarp sąmonės ir pasąmonės bei nuskaityti informaciją iš visuotinio informacinio lauko.

Gautą informaciją ne visuomet lengva priimti, suvokti, integruoti į savo gyvenimą. Kartais saugodami savo trapų ego griebiamės neigimo, elgiamės lyg užsispyrę vaikai. Per Taro kortas prieiname ne tik prie informacijos, bet ir prie energijos ir turime galimybę ją paveikti, transformuoti, harmonizuoti. Akmenys, mineralai ir kristalai yra idealus priedas prie Taro kortų padedantis tiek Tarologei, tiek ir klientams.

Tarologei kristalai kalnų krištolas, rutilinis kvarcas ar ametistas gali padėti susikaupti ir įeiti į emocinę ir energetinę būklę tinkamiausią darbui su Taro kortomis. Kvarco grupės kristalai kaip kalnų krištolas, ametistas, citrinas ir dūminis kvarcas padeda apvalyti pačias kortas tarp būrimų skirtingais klausimais ir skirtingiems žmonėms. Nieko gero jei ankstesnio kliento informacija įsimaišys į sekantį išdėstymą kitam žmogui ir kitu klausimu. Atsiverti savo intuicijai pagelbės ametistas, lazuritas, sodalitas, fluoritas. Sklandžiam, atviram ir jautriam bendravimui tarp Tarologės ir kliento labai padėtų chrizokolos akmenėlis. Maža to jis padės rasti parinkti tinkamiausius žodžius verčiant pasąmonės kalbą – simbolius į logišką sąmonės kalbą, pateikti viską klientui priimtina forma, švelniai, bet tiesiai ir aiškiai.

Galiausiai Tarologei gali prireikti energetinės apsaugos  nuo klientų emocinių audrų, kam nepaimainomas yra juodasis turmalinas, bei pagalbos atsiriboti nuo nagrinėtos situacijos emociškai ir energetiškai, nutraukti ryšį su klientu jam išėjus, įsižeminti ir grįžti į kasdienę sąmonės būseną (dūminis kvarcas, hematitas). Visiems šiems tikslams atsiras tinkamų akmenėlių.

Klientui prieš konsultaciją su Tarologe susikaupti, nurimti ir susidėlioti mintis, kad  gauti atsakymai būtų kuo aiškesni padėtų rutilinis ar turmalino kvarcas. Ramią, atpalaiduojančią ir harmoningą atmosferą bendravimui sukurs kambaryje padėtas stambesnis ametisto ar rožinio kvarco akmuo. Atsiverti ir leisti nuskaityti savo informaciją uždariems žmonėms gali padėti amazonito akmenėlis.  Jei užmegzti ryšio ir efektyviai bendrauti nepadeda jokios Tarologės pastangos ir jauki aplinka, klientas nusiteikęs skeptiškai, viena jo pusė nori rasti atsakymą, o kita pernelyg bijo ar nepasitiki, todėl žaidžia su Taro, uždavinėja neesminius klausimus, tikrina Tarologę juodasis obsidianas gali padėti Tarologei neprarasti kantrybės, susikaupti ir nerti giliau, prisikasti prie pačios esmės. O klientui juodasis obsidianas padėtų iškelti į paviršių giliausias emocijas. Tačiau su tuo reikia būti atsargiems, nes tai galingas akmuo skatinantis gilų apsivalymą ir transformaciją. Čaoritas ir kalnų krištolas bei kiti akmenys pagal individualią situaciją gali padėti priimti tai, ką atskleidė kortos, o rožinis kvarcas sušvelninti situaciją ir nuraminti klientą kai pokalbis eina apie daug pykčio ir baimės keliančius klausimus, kai trūksta meilės sau ir kitam. Tiesa, nuo šio akmens žmonės gali labai susijausminti ir išsilieti per ašaras.

Manau supratote kiek daug sau ir klientams Tarologė gali padėti pasitelkusi vieną ar kelis akmenėlius. Net dirbant internetu, prie kompiuterio monitoriaus galima naudoti akmenis kortoms apvalyti, intuicijai atverti, rasti tinkamus žodžius, apsisaugoti nuo neigiamos ar tiesiog intensyvios ir blaškančios kliento energijos bei kompiuterio spinduliavimo (šungitas, juodasis turmalinas, dūminis kvarcas, ametistas). O matant poreikį ir klientui sutinkant galima per atstumą pasiųsti jam ar jai tuo metu akivaizdžiai reikalingos vieno ar kito akmens energijos, kad padėtų nurimti, atsigauti po traumos, mąstyti objektyviau, jausti daugiau meilės, harmonijos ir tolerancijos ar sukaupti ryžtą padaryti tai, ką reikia padaryti, susitaikyti, paleisti, atsiverti naujovėms ar keistis. Viskam yra tinkamas akmenėlis.

Man buvo labai smagu pasidalinti su jumis savo aistra akmenims ir parodyti kaip galima sujungti šią praktiką su Taro kortomis. Jei jūs dirbate su Taro (profesionaliai ar megėjiškai) ir atradote naudingų papildomų praktikų ar priemonių – pasidalinkite savo pastebėjimais ir rekomendacijomis komentaruose.

Visos šių mini kursų paskaitos:

Taro kortų kaladė – susipažinimas

Būrimo ritualas

Taro kortų ir kristalų partnerystė

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai I dalis

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai II dalis

Taro kortų reikšmės – Mažieji Arkanai

Taro kortų išdėstymai

Atsispausdinkite ir nuspalvinkite savo Taro kortų kaladę

Jei prisilietę prie Taro pajutote jog tai jūsų, jei norite mokytis toliau ir giliau maloiai kviečiu į išsamius Taro kursus vykstančius nuotoliniu būdu internetu. Visą informaciją apie juos rasite puslapyje Būrimo Taro kortomis kursai.

Comments

  1. Lina Balsė

    Keista, buvau tikra jog įkėliau visas, ar negalėjo susimaišyti failai, kurių trūksta gal galite parašyti? Per kelis metus niekas neparašė jog kažko trūksta.

  2. ROZITA

    Atsispausdinau Jūsų pateiktas Taro kortas spalvinimui ir radau tik 46 vnt. Kaip iš kur rasti visas 78 ?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.