Būrimas – Karolinos paieškos

Sveiki,
Baigiau universitete menotyros bakalaurą, vėliau savanoriavau metus Turkijoj su projektu, sekantis etapas – pora mėn. bandžiau laimę Londone, kuriame visai nepatiko ir paskui grįžau į Lietuvą su intensija gauti naują išsilavinimą prie kurio traukia širdis – masažą. Tikėjausi, kad baigsiu labai greitai ir vėl išvažiuosiu į užsienį kuo greičiau, nes Lietuvoje niekada nesijaučiau laiminga. Tačiau, viskas susiklostė taip, kad mano mokslai užsitęsė ir strigau Lietuvoje daugiau nei pusei metų. Buvo sunku, nes visi mano draugai išvažiavę ir jaučiausi beveik visiškai nesociali ir vieniša, o naujų pažinčių nepavyko užmegzti. Tačiau įvyko tam tikras lūžis ir įpratau prie gan lengvo atsiskyrėliško gyvenimo namuose vėl su šeima, kur viskas paduota ant lėkštutės. Dabar suprantu, kad reikia išvažiuot, bet tragiškai bijau ir nepasitikiu savim. Teks pirmą kart važiuot vienai, kur niekas nelaukia. O kaip specialistė aš dar jauna. Bijau nusvilimų, išnaudojimų ar net badavimo. Dar bijau, kad apskritai nerasiu darbo, nors jaučiu, kad jei liksiu čia degraduosiu. Turbūt man taip baisu, nes mano amžiuje žmonės jau daug metų būna pilnai savarankiški, o aš jaučiuosi visiškai priklausoma nuo kitų ir esu prie to įpratus. Suprantu, kad galbūt didžiausia problema mano mąstyme, tačiau dėl mano įgimto jautrumo panikos priepuoliai kartais tęsiasi labai ilgai ir skausmingai su ašaromis bei nemiega. Nežinau, ką daryti. Kaip įkvėpti save pozityvumui ir bent žinojimui kokia kryptimi išvažiuoti, kad gerai sektųsi? Tikiuosi padėsit. Ačiū. Namaste

Sveika, Karolina, pritariu jūsų nuomonei, kad visa problema ir ne galbūt, o tikra yra jūsų mąstyme. O norint jį pakeisti reikia dirbti, mokslai yra gerai, gaila, bet tradiciniai mokslai neišmoko mūsų gyventi, ne visi išmoko džiaugtis gyvenimu, tą turime išmokti patys. Vieni yra įgimti optimistai, visuose situacijoje mato, tik tai kas gera, o kiti pesimistai, kurie patys save skandina savo baimėse. manu svarbiausia yra nesustoti, o judėti pirmyn, pasaulis didelis ir savo tikrąjį pašaukimą ir vietą tikrai rasite, jei jos ieškosite. kaip ir įprasta išdėliosiu tris kortas, kurios turėtų padėti susigaudyti šioje situacijoje.

Taro korta - Kardų KaraliusTaro korta - Taurių PažasTaro korta - Imperatorius

Pirmoji korta išdėstyme kardų Karalius rodytų, kad tiesiog per daug mąstote. Ateities kūrimo planai ir baimė, kad jei neišsipildys. Norite valdyti savo gyvenimą, bet tuo pačiu ir bijote prisiimti atsakomybę už jį. Sakyčiau, kad šiuo metu vadovaujatės sveika logika ir intelektu, o patarimo korta Taurių pažas sako, kad reikėtų elgtis impulsyviau, pasiduoti tam keliui, kuriuo jus nori vesti.

Į išvažiavimą išvažiavimą į užsienį turite pažiūrėti kitu kampu.Tai yra galimybė susirasti naujų draugų, pažįstamų, aplankyti naujas vietas, tai nuotykio galimybė. O jūsų problema, kad į kelionę žiūrite pačiu pesimistiškiausiu žvilgsniu, tikėkitės geriausio, o ne blogiausio varianto.

Imperatoriaus korta ateities pozicijoje rodo, kad tikrai atgausite pasitikėjimą savo jėgomis, ištrūksite iš užburto rato. Visa tai, aks kamuoja jus šiuo metu liks praeityje. O taip pat ši korta gali rodyti ir vyriškį, kuris padės rasti stabilumą, patars ir palaikys jus.

Pabaigai patarimas išmokti į viską lengviau žiūrėti, nesureikšminti sunkumų, o žiūrėti į atsivėrusias galimybes. Viskas bus gerai, tiesiog tuo turite patikėti ir tikėti.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

 

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.