Būrimas – Didelė Andželikos bėda

Laba diena,
Turiu labai didelę bėdą, visur kur atsirandu žmonės manęs nekenčia, nepriima į savo ratą,nenori bendrauti, būna pikti, atsisako suteikti pagalbos ir išskiria mane. Šiuo metu pradėjau mokytis kirpėja, ta pati problema liko, tik prisidėjo dar ir tai, kad dėstytoja elgiasi su manimi taip pat, kaip kiti. Visiškai man nepadeda, nuolatos rėkia ant manęs (nors aš esu ne vaikas, o suaugęs žmogus) ir netgi įžeidinėja prie klientu, kad aš nieko nesugebu. Situacija tokia, kad aš nebegaliu to pakelti, minčių kyla visokių… Labai norėčiau, kad man padėtumėte, noriu sužinoti, dėl ko visi su manimi taip elgiasi, gal aš esu prakeikta ar turiu kokia karminę skola.
Būčiau labai dėkinga.

Sveika, Andželika,

Tai, kad tokia situacija kartojasi ir jūsų niekur nenori priimti sako vieną, kad keistis reikia, jums ne aplinkiniams. Žinoma, tai kad žmogus rėkia ant jūsų, elgiasi su jumis išskirtinai blogai, jau yra ir to žmogaus minusas. Kantrybės neturėjimas, gal ir mokytoju toks žmogus dirbti negali. Bet reikia rasti kodėl taip yra, kodėl sulaukiate tokių aplinkinių reakcijų. Kaip įprasta išdėliosiu tris kortas, kurios padės atsakyti į šį klausimą.

Taro korta - Monetų KaraliusTaro korta - Monetų 3Taro korta - Taurių Karalienė

Pirma iškritusi korta išdėstyme gali rodyti jūsų būdo savybes. galite būti pernelyg „nelanksti”, užsispyrusi, stačiokiška. Aplinkiniams galite atrodyti per daug reikalaujanti dėmesio, norinti būti aukščiu kitų, taip pat gali būti noras kontroliuoti. Jus palenkti į vieną ar kitą pusę labai sunku, nes jūs nepasiduodate, sunkiai keičiate savo nuomonę.Taip pat ši korta gali rodyti ir tėvo ar jums svarbaus vyriškio įtaką jūsų asmenybės formavime. Ši karaliaus korta rodo, kad turite geras rankas, tiesiog reikia lavinti įgūdžius. O jums adresuojamą kritiką reikia priimti, turite būti švelnesnė ir lankstesnė pati.

Antroji korta pataria ugdyti bendravimo įgūdžius, bendradarbiavimo ir darbo grupėje. Mokykis, kokybiškiau dirbkite, nebūkite pernelyg įkyri savo pagalbos prašymais. Niekas nėra įpareigotas jums padėti kiekviename žingsnyje, o pagalbos jums ir nereikia, galite labai daug pati padaryti savarankiškai. Nemanau, kad ši konsultacija išmokys jus to ką rodo ši korta, tai yra mokėjimas bendrauti ir būti grupės nariu, sugebėti pasitikėti kitais ir priimti jų sakomas pastabas. Mano patarimas jums būtų kreiptis į profesionalų psichologą, kuris galėtų padėti jums keisti ir išspręsti šią problemą.

Kaip kirpėja galite puikiai save išreikšti, jei išmoksite dirbti, mokysitės iš kitų, priimsite pastabas nuolankiai, pasitaisysite ir padėkosite už tai, kad esate mokoma. Sugebėjimus šiam darbui tikrai turite, bet įgūdžių trūksta. Laikui bėgant šioje srityje galite tikrai atrasti save, o taip pat dirbdama šį darbą galite ir išspręsti šią didelę problemą, tapsite šiltesnė ir komunikabilesnė. Bet nei aš nei jūs burtų lazdelės neturime, kad ja mostelėjus viskas pasikeistų, turite keistis pati, rasti savo minusus ir juos taisyti. Kortos nerodo, kad būtumėte prakeikta ar kažkas panašaus, tiesiog jūsų vidinė būsena iššaukia tokią aplinkinių reakciją į jus. Aplinkiniai kaip veidrodis atspindi tik jūsų nepasitikėjimą savimi, agresiją, pretenzijas, agresyvumą ir nemokėjimą bendrauti. Kuo labiau manote, kad aplinkiniai yra nedraugiški ir blogi siunčiate jiems tokią informaciją, tą ir gaunate atgalios.

Visi sutikti žmonės šiame gyvenime yra mūsų mokytojai, tik klausimas ar mes sugebame išmokti tai, ką jie mus moko. Jei ne, bėgant laikui darosi vis sunkiau priimti tai ką sako kiti ir pasaulis atrodo pilkas, negailestingas ir niūrus. O kaltų dėl to nereikia ieškoti kažkur toli, visa to priežastys yra mūsų vidinis nusistatymas kitų atžvilgiu. Sėkmės moksluose.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. linute

    bet ir jusu bendravimas reiskia labai daug,,,,,,as pavyzdziui dirbu fizizkai, vazineju po objektus tenka daug bendrauti su zmonemis patikek pajutau kaip galima ismokti save kontroliuoti nors zmones kurie pasamdo dirbti visada nori jaustis teisus,,,,,,su kiekviena diena ismokstu buti stipresne, pakantesne,,,,
    yra toks geras posakis jei nori keist pasauli pirmiau keisk save ir viskas paskeis, patikek tai tiesa,,,,linkiu tau ismokti ir ieskoti ne vein kituose problemos…o ir pazvelgti i save,

  2. linute

    visada reikia ieskoti problemos savyje ir keisti save,,,,,o kad reikai cia jau zmogaus intelekto laipsnis darbe pagal istatymus negali traumuoti zmogaus psihologiskai zmogaus, patike as dirbau viename darbe kuriame spigindavosi del nieko,,,pakeiciau darbe, pakeiciau save patikek viskas pasikeite,,,,,,
    linkiu ir ta sekmes nes puikiai zinau ka reiskia, kartais yra slpnu zmoniu kurie taip elgiasi ir beda gali buti ne mumyse

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.