Būrimas – Lauros studijų kryptis

Sveiki, esu Laura. Baiginėju 12-tą klasę ir reikia apsispręsti, ką veikti toliau. Šiais metais radikaliai pakeičiau savo mokymosi profiliavimą, nes supratau, kad norėčiau ateitį sieti su menais ar humanitariniais mokslais. Iš tikro labai norėčiau studijuoti teatro srities studijas, tačiau nesu visiškai tikra, ar jos man tinka. Tad ar man tiktų ir būtų palanku studijuoti su teatru susijusias studijas ar visgi verčiau palikti tai kaip hobį ir studijuoti kokią nors filologiją ar kitą humanitarinės krypties mokslą?

Sveika, Laura,

Kaip ir įprasta išdėliojau tris kortas, kurios padės atsakyti į jūsų užduotą klausimą.

Taro korta - Fortūnos RatasTaro korta - Taurių 8Taro korta - Monetų Tūzas

Vidurinioji korta Taurių 8  vaizduoja jus, o tiksliau sakant jūsų  pakraipos keitimą. Ne vienus metus skyrėte visą savo dėmesį realiniams mokslams. Pakeitėte viską labai kardinaliai ir tas nėra labai gerai, pripažinkime, kad gaila  laiko skirto ne tiems dalykams. Bet jeigu kažką norime keisti tai geriau vėliau, nei niekada. Ši korta būtent ir atspindi, kad jūs tam tikras žinias paliekate užnugaryje ir siekiate rasti laimę ar pašaukimą humanitarinių mokslų kryptyje.

Fortūnos ratas simbolizuoja, kad teatro srities studijose labai stipriai viskas priklauso nuo sėkmės. Tai ganėtinai permaininga sfera, vieną dieną gali labai sektis, kitą ne. Savo šlovės akimirkos galite sulaukti staiga ir netikėtai. Bet ar ta sėkmė lydės visada sunku pasakyti.

Monetų Tūzo korta yra labiau apčiuopiama ir rodanti pastovesnę veiklą. Šią kortą ištraukiau kitai humanitarinių mokslų sričiai, kurią jūs galite pasirinkti. Blogo pasirinkimo nėra, abi šios kortos rodo, kad galite rinktis tiek vieną, tiek ir kitą sritį. Save atrasti galite tiek vienoje, tiek kitoje srityje. Reikėtų rintis tą, kuri jūsų manymu jums arčiau širdies, nes tik dirbdami mylimą darbą galime ir kalnus nuversti ir nepalyginamai daugiau pasiekti.

Sėkmės.

Nuoširdžiai,
Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.