Būrimas – Kotrynos baimė likti vienišai

Kotryna 1995 XX XX. Klausimas asmeninis, bet norėčiau sužinoti ar visa gyvenimą man teks nugyventi vienai (ar susigyventi su vienatve), ar atrasiu artima žmogų, ar ilgai teks laukti? Klausimas iškilo, nes dar niekada neturėjau artimo žmogaus, dažnai jaučiuosi vieniša. Daug laiko praleidžiu mokykloje, baigus mokykla gali tekti pasirinkti labai užimtą gyvenimo būdą, išvykti iš Lietuvos, galvoju,kad pasirinkta profesija gali iš manęs atimti asmeninį gyvenimą.

Sveika, Kotryna,

Pirmas dalykas, kuris krenta į akis skaitant laišką, tai yra jūsų amžius. Šiais laikais atrodo jauna panelei ar vaikinui neturėti antrosios pusės yra nenormalu. Toks greitas gyvenimo būdas dažniausiai priveda prie skyrybų, nes tokiame amžiuje asmenybė dar nėra pilnai susiformavusi. Tikrai nenoriu būti tas, kuris pamokslauja ar rašo moralus. Bet patikėkite manimi jums skubėti tikrai nėra, kur ir tai, kad dar neturėjote partnerio jums yra tik į gerą. Gaila, kad šiais laikais nekaltybė nebėra vertinama, o seksas iki vestuvių laikomas norma.

Visgi be moralų, pažiūrėkime kokios kortos jums iškris.

Taro korta - Monetų 3Taro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Taurių 10

Pirmoji iškritusi korta Monetų 3 simbolizuoja, kad jus šiuo metu meilės ir santykių klausimu stipriai įtakoja aplinkiniai, draugės, bendraklasės, kurios gali duoti vienokių ar kitokių patarimų. Bet iš esmės Monetų 3 korta labiau susijusi su mokslais, įgūdžių profesijos įgijimu. Tad šiuo metu visos mintys turėt būti nukreiptos būtent į mokslus. Meilės santykiai, būtent tokiame amžiuje mokslams tik trukdo. o kortų patarimas susikaupti būtent į mokyklos baigimą, bei pasiruošimą studijoms.

Kaip rodo antroji iškritusi korta Skeptrų 7, jums mokslai, studijos svarbūs tam, kad „iškiltumėte aukščiau”, įgytumėte savo vertę, suformuotumėte stiprią ir savimi pasitikinčią asmenybę, kuriai vyras šalia būtų reikalingas kaip lygiavertis partneris. O ne toks, kuris jus turėtų padaryti laimingą. Gyvenimo laimę turite atrasti dar iki atsirandant jūsų gyvenime antrajai pusei.

Kaip rodo paskutinioji rezultato korta Taurių 10 simbolizuojanti laimingą šeimą – tikrai neliksite vieniša, jūsų laukia laiminga sąjunga. Bet pradžioje asmeniškai jums prioritetas turi būti mokslai ir profesijos įgijimas. O jūsų profesija tikrai neatims galimybės sukurti šeimos, dėl to tikrai nereikėtų bijoti. Sakyčiau priešingai, tai suteiks jums galimybę rasti tinkamą partnerį ir sukurti pilnavertę šeimą.

Sėkmės.

Nuoširdžiai,
Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.