Būrimas – Lauros svajonė

Sveiki,
Turiu neišsprendžiamą klausimą: ar pavyks turėti dar vieną vaikutį,ar svajonė ir pastangos taip ir liks bevaisės? Negaliu pastoti jau 5 metus.Turiu sūnų,bet labai norėtume dar vieno vaikelio.Tad ar verta toliau bandyti ar tiesiog susitaikyti su esama situacija?
Tikiuosi mano klausimas paklius tarp tų laimingųjų ir sulauksiu atsakymo.
Iš anksto Jums dėkoju už atsakymą.

Sveika, Laura,

Labai keistai nuskambėjo jūsų klausimas ar bandyti? Atrodo, kad jei nėra šansų susilaukti kito vaiko, nustosite mylėtis. Žinoma bandyti ir daryti tai nepriklausomai nuo kortų atsakymo. Nors pastangos ir yra bevaisės, bet bent mažų mažiausiai turėtų būti malonios.

Kaip ir įprasta išdėliosiu tris kortas, kurios padės atsakyti į šį klausimą.

Taro korta - Taurių 3Taro korta - KvailysTaro korta - Kardų 4

Taurių 3 vaizduojami trys laimingi švenčiantys žmonės, kas rodytų, kad galite būti laimingi ir tryse. Nemanau, kad pernelyg sureikšminate, tai, kad nepastojote per tiek laiko, gal net su tuo ir susitaikėte, tiesiog smalsu, pastosite ar ne.

Kvailio korta vaizduoja laisvą nepriklausomą, be prisirišimų asmenį, kas rodytų, kad pastojimo nereikėtų padaryti pagrindiniu savo gyvenimo tikslu. Jei pastosite puiku, ne tai irgi nieko tokio, galėsite daugiau dėmesio skirti esamam vaikeliui.

Rezultate iškritusi Kardų 4 sako, kad bent jau artimiausiu metu jūsų pastangos bus bergždžios. O norint pastoti gali tekti spręsti sveikatos problemas, tiesioginė šios kortos prasmė yra poilsis ar gulėjimas ligoninėje. O tai užuomina į tai, kad tikrai yra sveikatos problemų, kurios trukdo susilaukti kūdikėlio.

Radus ir  išsigydžius šansai turėti vaikelį yra tikrai dideli, bet pradžioje reikia kreiptis į gydytojus ir rasti problemą. Sėkmės.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

 

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.