Būrimas Rugilei

Labas vakaras,
esu Rugilė auginu sūnų. Su vaiko tėvu šiuo metu labai nesutariame ir esame išsiskyrę. Norėjau paklausti ar su šiuo žmogumi verta iš naujo bandyti kurti šeimą?

Sveika, Rugile,
Rašote, kad su šiuo vyriškiu nesutariate ir esate išsiskyrę. Bet nepaisant to norėtumėte bandyti iš naujo. Jei jūs šiuo metu sutartumėte gerai, šansai atnaujinti santykius būtų daug didesni. Žmonės paprastai nesikeičia ir jei nesugebėjote rasti bendro sutarimo iki šiol, tą padaryti vėliau taip pat nebus lengva. Na o kaip yra iš tiesų padės atsakyti taro kortos.

Taro korta - Monetų 8Taro korta - ImperatorėTaro korta - Kardų 4

Pirmoji iškritusi korta atstovaujanti jus Monetų 8 rodo, kad dėl šių santykių esate pasiryžusi įdėti nemažai pastangų. Kortoje vaizduojamas atkakliai dirbantis žmogus. Taip ir jūs norėdama atkurti šeimą turėtumėte nemažai dirbti. Net ir mažos detalės bei smulkmenos lemia labai daug būsimuose santykiuose. Atkakliai siekiant savo užsibrėžto tikslo, tikrai galite jį pasiekti.

Bet štai vyro korta Kardų 4 rodo, kad jis judėti pirmyn nenori. Jie jūs dėsite pastangas vardan bendros šeimos, jam bus nei šilta, nei šalta. Jis dėl to gali visiškai nesistengti. O santykiuose labai svarbu abiejų žmonių noras. jei jo nėra, tuomet stengtis neverta, nes tai primintų sunkaus lagamino tempimą už vienos rankenos.

Vidurinioji korta Imperatorė čia rodytų, kad vis tik per jūsų pastangas galite atnaujinti santykius ir atkurti santykius. Tai motinystės ir šeimyninės laimės korta. Taigi atrodo viskas jūsų rankose, ar esate pasiryžusi sunkiai dirbti dėl šių santykių. Jei ne tuomet ši korta gali vaizduoti jus kaip motiną atiduodančią visą meilę savo vaikučiui.

Nuoširdžiai,
Saulius

 

Comments

  1. Sveiki,
    Esu Renata, auginu sūnų, kuriam rugpjūty bus jau 4, ir 6 mėnesių dukrytę. Šiuo metu yra labai įtempti santykiai su vyru, esame ant skyrybų slenksčio. Ar verta pasistengti ir bandyti su šiuo vyru toliau kurti šeimą dėl vaikų, ar geriau jį paleisti???

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.