Būrimas – Rūtos nerimas dėl Šiaurės Korėjos karo

Nežinau ar jums tas yra aktualu ar ne, bet mano klausimas toks: ar bus karas aplamai pasaulyje su Šiaurės Korėja karas, ar nukentės dėl to karo Lietuva? Nes per žinias tik apie tai ir kalbama,kad bus puolama Amerika, Japonija.

Sveika, Rūta,
Nors gyvename ganėtinai toli nuo Korėjos, bet vis tiek tai turėtų liesti mus visus, o ypač branduolinės atakos, nes gyvename vienoje žemėje ir ją turėtume tausoti, o ne niokoti. Taigi man tai yra aktualu, bet nepasakyčiau, kad aš šia situacija labai domėčiausi. Kad bus puolama Japonija negirdėjau, na o Amerikai grasinimų yra.

Kaip įprasta Penktadienio būrimui naudosiu tik tris kortas, kurios ir turės atsakyti į klausimą bus tas karas ar ne.

Taro korta - Skeptrų KaralienėTaro korta - Monetų 9Taro korta - Taurių 9

Pirmoji korta išdėstyme atstovauja Šiaurės Korėją, jos poziciją ir galimus veiksmus. Trečia korta – Pietų Korėją ir jos poziciją ir veiksmus, o vidurinioji korta turi atsakyti kaip toliau pasisuks ši situacija.

Šiaurės Korėjai iškritusi Apversta Skeptrų karalienė sako, kad energijos ir galios ji turi. Bet priimami veiksmai nėra adekvatūs, tai kaip greitai įsižeidžiantis vaikas, norintis įrodyti savo tiesą, nors pats gali klysti.  Iš šios kortos sakyčiau, kažko globalaus šiaurės korėja nesiims, jei įdomūs artimesni jos teritorines sienas liečiantys žaidimai. grasinimų iš jos pusės yra ir jų bus. Čia kaip kačiukams svarbu pasipešti, bet iš to gaunasi tik šnipštas.

Tuo tarpu Pietų Korėja yra ganėtinai patenkinta savo padėtimi ir tai tikriausiai dėl to, kad ji turi puikų užnugarį. O Taurių 9 kortoje tai puikiai atsispindi – patenkintas vyrukas su devyniomis taurėmis užnugaryje. Atrodo bijoti nėra ko, nes užnugaris iš tikro labai stiprus, stipresnio tikriausiai nei viena šalis neturi.

Iš šių dviejų kortų matyti, kad Pietų Korėja užima daugiau pasyvią poziciją, o Šiaurės yra aktyvistė su savo grasinimais, o gal ir smulkiais išpuoliais.

O Monetų 9 sako, kad tokia situacija, kokia yra dabar tikrai užsitęs, tai nėra karo korta. Nors oficialiai kiek girdėjau karas tarp šių valstybių nėra nutrauktas, buvo pasirašytos tik paliaubos prieš maždaug 50 metų. Taigi situacija tikrai ir toliau tokia bus. kažko greito, ar tai greito karo nereikėtų tikėtis, viskas klostysis labai, labai lėtai.

Lietuva dėl to neturėtų nukentėti, nes kaip minėjau tie įvykiai bus daugiau vietinio pobūdžio, o ne globalūs.

Tarologas
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.