Būrimas – Sonatos trauka dailei

Laba diena,
mane domina, ar galėčiau užsiimti daile (tapyti, piešti), užsiimti tuo kaip pragyvenimo šaltiniu? Mane visada traukė piešti, tapyti, tačiau specialiai niekur to nesimokiau, itin trūksta žinių, įgūdžių, nes buvau apleidusi… Pasak astrologę – esu dailininkė, reikėtų atsidėti menui, mokytis privačiai. Iš tiesų, pastaruoju metu tas mane itin traukia, bet vis nesiryžtu – tam reikia ir finansų skirti, laiko, o būtis visa tai užgožia, trūksta pritarimo ir palaikymo iš aplinkinių, o tai man labai svarbu. Esu baigusi ir bakalauro studijas kitoje srityje, ieškau darbo, susijusio su specialybe, bet pastaruoju metu vis dažniau susimąstau – gal iš tikrųjų tai, ką dabar darau yra veltui, vėjais paleidžiu laiką ir man iš tiesų reikėtų koncentruotis ties tapyba. Suvokiu, kad nenoriu “gaminti prekės” vien tam, kad turėčiau kelis litus būtiniausioms išlaidoms, bet galbūt iš to išeitų kažkas natūraliai ir galėčiau malonumą derinti su nauda. Tad prašau Jūsų dar vienos “nuomonės”, atsakymo, kad galbūt galėčiau tvirčiau apsispręsti ir susivokti, nes šiuo metu tik bandau susivokti, ką toliau veikti. Ačiū.

Sveika, Sonata,

Kaip sakoma patarlėje ką išmoksi to ant pečių nenešiosi. Mokslai, dabartinis užsiėmimas nėra tik laiko švaistymas, visa tai duoda tam tikrą patirtį, formuoja mus, padeda atrasti kas esame ir ko iš tiesų norime. Kiekvieno žmogaus gyvenimiška patirti skirtinga, unikali, kas daro mus unikaliais ir nepakartojamais. Ateityje jūsų paveiksluose visa sukaupta patirtis atsispindės, nes kurdami meną mes įdedame ir dalelę savęs.

Galima sakyti, kad piešti gali kiekvienas, tik galutinis rezultatas gali būti ne visiems priimtinas, gražus, patrauklus. O kurti tokius paveikslus, kurie susilauktų paklausos yra svarbu norint iš šios veiklos užsidirbti. Manau daugelis Žino, kad dailininkas Van Gogas kamuojamas depresijos nusipjovė ausį. Jam dar gyvam esant jo paveikslai pasisekimo nesulaukė. O pripažinimas atėjo tik vėliau po jo mirties. Tai rodo, kad kas yra gražu ir vertinga tik žmonių sutarimo reikalas.

Kaip  ir įprasta išmesiu tris kortas, kurios parodys ar skyrus daugiau laiko ir investicijų į savo pomėgį jums pavyks iš to užsidirbti tiek, kad kito darbo dirbti nereikėtų, o gal piešimu galite prisidurti papildomai prie pagrindinio darbo.

Taro korta - Kardų PažasTaro korta - Monetų 9Taro korta - Skeptrų Tūzas

Jus kaip dailininkę atspindi pirmoji kardų Pažo korta. Tai mokinio korta, kas rodo, kad jums iki profesionalios dailininkės dar reikia nemažai išmokti. Jums reikia teorinių žinių, išmokti tam tikrų piešimo technikų, kad galėtumėte realizuoti save. Ši korta sakytų, kad vis tik pasiryšite šiems mokslams.

Monetų 9 rodytų, kad jums puikiai seksis piešti, tapyti. Investicijos į mokslą atsipirks. Nutapytus paveikslus pavyks parduoti. Ir ši veikla jums suteiks savarankiškumo, pasitikėjimo savimi.

Skeptrų Tūzas rodytų galėtų simbolizuoti nuosavą verslą, nepriklausomybę. talentą turite, teriekia jį vystyti, mokytis ir siekti savo tikslo. Jei iš tikro jaučiatės, kad tai iš tiesų jūsų sritis, tuomet abejones meskite į šalį, nes tik darydami tai kas mums patinka galime pasiekti nepalyginamai daugiau, nei dirbdami nemėgstamą darbą. Iš savo pusės aš rekomenduočiau jums siekti savo svajonės ir tai atsipirks, tiek finansiškai, tiek ir emociškai.

Nuoširdžiai,
Saulius

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.