Ką reiškia pasikartojantys skaičiai 11:11, 22:22 ir kiti?

Pasikartojančių skaičių reikšmėPsichologinis pasikartojančių skaičių fenomeno paaiškinimas

Jei atsakyti su humoru, greičiausiai tai reiškia jog turite elektroninį laikrodį ten, kur praleidžiate daug laiko. Iš tiesų kartais atsakymas yra labiau psichologinis nei maginis.

Mes priimame šimtus kartų daugiau informacijos nei suvokiame, tiesiog didžioji dalis yra išfiltruojama kaip šiuo metu neaktuali ar neatitinkanti mūsų įsitikinimų ir atmetama. Patys pamėginkite prisiminti kaip užrakinote mašinos dureles.

Dalį veiksmų atliekame automatiškai ir pamirštame, bet pasąmonėje informacija lieka. Pavyzdžiui aš dirbu prie kompiuterio, ekrano kamputyje yra laikrodis, tačiau jei manęs kas nors paprašys ką nors padaryti už 20 minučių, ar greičiausiai nepadarysiu to laiku. Tiesiog nepastebėsiu jog jau atėjo laikas, mano mintys bus sutelktos į darbą ir smegenys išfiltruos visą blaškančią informaciją.

Kaip galime nepastebėti dalies informacijos, kuri iš tiesų mus pasiekia, taip galime ir labiau kreipti dėmesį į tam tikrą informaciją jei ji mums sukelia stiprias emocijas. Jei kelis kartus atsitiktinai pamatėte įdomią skaičių kombinaciją ir esate girdėję jog pasikartojantys skaičiai kažką reiškia, jūs teiksite tam vis didesnę reikšmę. Ir net jei jums atrodys jog visiškai atsitiktinai pažvelgėte į laikrodį būtent tuo metu, kai jis rodė 11:11 ar 22:22 iš tiesų jūs visą laiką matėte tą laikrodį!

Žmogaus regėjimo laukas, vadinamas akipločiu, yra pakankamai didelis, bet sąmoningai būname sutelkę dėmesį tik į centre esantį vaizdą. Tas pats su pravažiuojančių mašinų ir telefonų numeriais, namų numeriais, skaičiais ant kasos čekio ar prekės barkodo. Šiuolaikiniame pasaulyje matote didžiulius kiekius skaičių sekų. Labai tikėtina jog tarp jų bus ir jūsų dėmesį patraukusi skaičių kombinacija ir būtent ją jūs pastebite, nes nesąmoningai jos ieškote. Tas smalsumas, nerimas, kartais net baimė, kuriuos imate jausti kaip reakciją į šį „ženklą“, verčia jūsų pasąmonę ieškoti tų skaičių lyg pavojaus signalo ir kaskart juos jums parodyti.

Pas mane virtuvėje buvo elektroniniai laikrodžiai ant viryklės ir mikrobanginės krosnelės ir vienu metu abi su mama buvome labai įsijautusios į tuos pasikartojančius skaičius. Įvairiausias įdomias jų kombinacijas matėme daugybę kartų per dieną. Ėmėme mastyti gal tai kažkokie ženklai, perspėjimai ar dar kas nors antgamtiško. Tačiau kažkuriuo metu aš nusprendžiau jog žaidimas nuėjo per toli, reikia pažvelgti į tai logiškai ir nustoti emociškai reaguoti ar kreipti dėmesį į tuos skaičius. Ir ką jūs manote? Aš nustojau juos pastebėti. Nebėra emocinės reakcijos, nebėra ir poreikio pasąmonei atkreipti mano dėmesį į tuos skaičius. Net jei tai ženklai iš aukščiau, perdėtas jų sureikšminimas ir toks „tykojimas“ sukliudys atskirti kada patys išsiieškojome ženklą, o kada ženklas yra tikras.

Taigi jei jaučiate jog jus jau apėmė paranoja dėl pasikartojančių skaičių ir ypač jei matote net ne vieną vienodų skaičių derinį, o atkreipiate dėmesį į įvairias simetriškesnes jų kombinacijas, tiesiog sustabdykite save ir nusiraminkite.

O dabar nekasdieniškas pasikartojančių skaičių reikšmės paaiškinimas

Mūsų pačių pasąmonė, mūsų Aukštesnysis Aš, mūsų Angelas Sargas, ar Dvasia Globėja, ar kas tik norite gali mėginti bendrauti su mumis per „sutartinių ženklų kalbą“. Kiekvienas galime turėti savitą būdą bendravimui su savo pasąmone ir aukštesnėmis jėgomis. Mano mama gauna perspėjimus apie šeimos narių ligas per sapnus, aš tiesiog pasikliauju stipriomis savo emocijomis arba pajuntu norą pasidėlioti kortas ir žinią gaunu per jų simbolių reikšmę. Kažkas gal atkreipia dėmesį į kasdienius ženklus ar prietarus, o kažkas įprato suteikti reikšmę pasikartojantiems skaičiams ar tam tikroms jų kombinacijoms. Pasąmonė (ar aukštesnės jėgos) nesivargina išradinėti dviračio ir pasinaudoja tuo, ką mes žinome ir į ką atkreipiame dėmesį, kad atsiųstų žinutę.

Taigi yra manančių jog pasikartojantys skaičiai yra Visatos, Angelo Sargo ar mūsų pasąmonės būdas perduoti mums žinutę per universaliąją matematikos kalbą. Tam tikri skaičiai gali imti kartotis konkrečiu laikotarpiu ir po to išnykti, arba kažkurie skaičiai gali lydėti visą gyvenimą ir būti stipriai su susiję su žmogumi. Pavyzdžiui jūsų gimimo datoje, telefono numeryje, gyvenamosios vietos adreso skaičiuose ar jų sumoje, banko kortelės numeryje visur yra tam tikras skaičių derinys.

Aš tokį pasikartojančių skaičių dėsningumą pastebėjau susijusį su namų numeriais. Visos trys vietos, kuriose gyveno mano šeima ir kurios vienu ar kitu laiku priklausė mano tėvams sumavosi į 9. Tai buvo buto numeris 18, po to namas 27 ir butas 72, dabar namas pažymėtas skaičiumi 18. Taip pat tai mano tėvo gimimo datos skaičių suma, jo gyvenimo kelio skaičius. Ir žinodama numerologines skaičių reikšmes matau sąsajų tarp šio skaičiaus ir mano šeimos gyvenimo būdo bei filosofijos. Įdomiausia jog man sukūrus savo šeimą, pas mus analogiškai kartojasi skaičius 22, tai aukštesnė skaičiaus 4 oktava. Taigi čia ne laikini ženklai apie einamuosius įvykius, o kažkas charakterizuojantis mūsų gyvenimą.

Pasikartojančių skaičių reikšmės

Skaičiai gali kartotis po du, tris ar keturis kartus įvairiomis formomis, tad mes vertinsime vienodai 11, 111 ir 1111. Jei jums kartojasi ne vienodų skaičių kombinacija, skaitykite visų jo skaitmenų reikšmes ir mėginkite sujungti į bendrą žinutę, tarkim jei jus „persekioja“ skaičius 12:12 arba 12:21 galite skaityti 11 ir 22 skaičių reikšmę.

11, 111 ar 11:11 pasikartojančių skaičių reikšmė

11 simbolizuoja intuicija ir išmintį, kurią turite, bet galbūt neįsiklausote ar nekreipiate dėmesio. Tai gali reikšti jog priimate klaidingą sprendimą remdamiesi tuo, ką žinote, tačiau vidinis balsas šaukte šaukia sukti kitu keliu.

Jei ką tik pradėjote santykius, šie skaičiai gali reikšti jog būtina sulėtinti tempą ir būti atsargesniems. Galbūt yra kažkokių raudonų vėliavėlių, perspėjimo signalų, kuriuos ignoruojate, labai norėdami būtų su šiuo žmogumi. Tai nereiškia jog draugaujate su serijiniu žudiku ar kad jūsų brangioji jus apgaudinėja, tačiau jums svarbu atkreipti į kažką dėmesį, kad tikrai priimtumėte teisingiausią sprendimą. Gal tiesiog reikia judėti į priekį lėčiau ir atsargiau, kad santykiai pavyktų, o gal yra apie negerus dalykus perspėjančių užuominų, kurias reikia pastebėti.

Taip pat 11 yra Šviesos Nešėjo skaičius ir net jei nelaikote savęs ypatingu, aukštesnės jėgos ragina jus patikėti savimi ir nešti savo šviesą bei žinią pasauliui, stengtis dėl svarbaus tikslo.

Skaičiaus 16 reikšmė

16 yra pavojaus skaičius, Taro kaladėje šiuo skaičiumi pažymėta Bokšto korta. Skaičius ir Taro korta perspėja jog tai, kaip matote save ar savo situaciją nesutampa su realybe. Tai gali būti susiję su santykiais, finansais ar bet kuria kita gyvenimo sritimi. Jūsų laukia nusivylimas jei eisite ta pačia kryptimi. Šis skaičius ragina būti negailestingai atviriems ir sąžiningiems su pačiais savimi ir permąstyti savo gyvenimą. Laiku priimti sprendimai ir pokyčiai gali apsaugoti nuo nelaimės.

22, 222 ar 22:22 pasikartojančių skaičių reikšmė

Kūrėjo skaičius 22 susijęs su darbu ir atsakomybe. Jis ragina jus statyti ir kurti. Galite pasiekti neįtikėtinų rezultatų kurdami, organizuodami ar mokydami. Dabar laikas ne kalbėti, o veikti, daryti kažką praktiško, padėti pagrindą tam, kas paveiks daugelio gyvenimus.

Galbūt šis skaičius pasirodė nes ignoruojate didelę galimybę arba išnaudojate likimo duotą šansą, tačiau labai bijote ateities, nerimaujate kaip viskas klostysis. Šio skaičiais pamoka yra įdėti reikiamas pastangas, ir padaryti viską, ką galite. Jūs turite savyje tai, ko reikia tapti puikiu studentu, darbuotoju ar vadovu, sukurti tai, apie ką svajojate, reikia tik dirbti. Tikėkite savo svajonėmis, jūsų planai turi realią perspektyvą jei tik eisite į priekį ir veiksite.

33 ar 333 pasikartojančių skaičių reikšmė

Skaičius 33 siunčia žinią jog turite natūralų polinkį ir galimybę kažką duoti pasauliui. Tai gali būti kažkas ką žinote ar mokate, jūsų meninis talentas ar gebėjimas mylėti ir rūpintis žmonėmis, padėti jiems. Jei dažnai pastebite šiuos skaičius, galbūt gaunate žinią jog negalite būti laimingi kol neįteiksite savo dovanos pasauliui, nepadarysite laimingais kitų. Raskite praktišką būdą pasidalinti savo talentais, meile ar gerumu.

Taip pat tai priminimas džiaugtis gyvenimu, kiekviena jo smulkmena. Jei gyvenimas pastaruoju metu atrodo pilkas ir monotoniškas, šie skaičiai ragina jus imtis kažko, kas privers šypsotis. Ne taip svarbu rezultatas, svarbiausia yra pati veikla, kelionė ir mėgavimasis kiekvienu jos etapu. Pats laikas nusimesti rūpesčius ir pabūti nerūpestingais.

44 ar 44 pasikartojančių skaičių reikšmė

Ketvertas yra labai žemiškas skaičius atstovaujantis keturis pamatinius elementus – Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę. Jei matote pasikartojančius 4, jūsų globėjai iš aukščiau su meile pripažįsta jūsų nešamą naštą ir paramą, kurią suteikiate kitiems. Aukštesnės jėgos yra su jumis, jus saugo ir palaiko. Ir kartais jos primena nepamirši pasirūpinti ir savimi net jei dėl to reikės dirbti ir duoti mažiau. Juk jei pervargsite ir perdegsite, nebegalėsite nieko nuveikti ar duoti.

55 ar 555 pasikartojančių skaičių reikšmė

5 yra penktojo elemento, eterio skaičius. Tai nematoma jėga, gyvybinė energija, či ar prana, kuri teka visomis gyvomis būtybėmis. Galite jausti nekantrumą, nerimą, troškimą judėti į priekį, tiesiog iš oro gaudyti naujas idėjas. Penketas siunčia žinią jog bręsta permainos, energija juda, banguoja, nerimsta, greitėja. Jūs esate raginami pasibalnoti šią energijos bangą. Pasakykite Taip naujovėms ir permainoms, judėkite jų pasitikti.

66 ar 666 pasikartojančių skaičių reikšmė

Jei žinią gaunate per skaičių 6 jūsų vedliai ir globėjai primena – šioje žemėje esate tam, kad būtumėte geriausi, kokie tik galite būti. Jus kviečia būti savimi, būti gerais žmonėmis, vengti pavydo ar aplinkinių teisimo, atsispirti materialinių turtų pagundoms ir išsaugoti tikrąsias vertybes. Kol gyvenate pagal savo principus ir esate ištikimi sau, turite viską, ko jums šiame gyvenime iš tiesų reikia. Jei vertinate tas dovanas, kurias esate gavę ir išties esate geriausiais savimi, kokiais tik galite būti jums nėra dėl ko nerimauti. Gyvenimas tekės sava vaga, likimas natūraliai realizuosis ir tapsite tuo, kuo jums skirta tapti bei pasieksite tai, ką jums skirta pseiskti.

77 ar 777 pasikartojančių skaičių reikšmė

Dažnas skaičiaus 7 pasikartojimas reiškia jog bunda jūsų dvasinės dovanos. 7 susijęs su intuicija, tai magiškas ir labai sėkmingas skaičius. Būkite atidūs mintims, kurios gimsta tarsi iš niekur. Jos gali būti tiesioginė jūsų Aukštesniojo Aš instrukcija. Skaičius 7 ragina jus tyrinėti savo ryšį su dvasiniu pasauliu nes tai iš esmės pakeis jus. Dabar laikas atverti savo protą ir ieškoti žinių.

88 ar 888 pasikartojančių skaičių reikšmė

Aštuonetas yra begalybės ir amžinybės simbolis – viskas juda uždaru ratu ir grįžta iš kur išėję. Tai karmos ir reinkarnacijos bei lemties ženklas. Biblijoje 888 yra Kristaus skaičius. Taigi tai reikšminga žinia. Pasikartojantys aštuonetai reiškia jog jūsų likimas vaidina svarbią rolę tame kaip klostosi jūsų gyvenimas šiuo metu. Situacijos gali netikėtai baigtis ar prasidėti, jus gali pasivyti jūsų pačių šio ar ankstesnio gyvenimo praeityje susikurta karma, teigiamos ar neigiamos jūsų veiksmų pasekmės. Bet kuriuo atveju likimas veda jus palankiausiu jums keliu, tad nesipriešinkite. Net sunkios situacijos yra galimybė įsisavinus pamoką išsilaisvinti iš sunkios karmos.

99 ar 999 pasikartojančių skaičių reikšmė

Sakoma jog katės turi 9 gyvenimus. Devynetas, kaip paskutinis skaitmuo simbolizuoja vieno gyvenimo skyriaus pabaigą ir naujo pradžią. Žmogui numatyta vystytis ir evoliucionuoti, tad jūsų Aukštesnysis Aš kviečia kažką paleisti, padėti tašką ir judėti į priekį, į sekantį jūsų vystymosi etapą. Jūsų atlygis bus laisvė ir nuotykis. Galite jausti stiprų troškimą nuveikti kažką ypatingo savo gyvenime, nesvarbu ar tai būtų per darbą, santykius ar kitokią veiklą bei bendravimą su žmonėmis.

Comments

 1. Andrej

  Laba diena jau mazdaug du ar trys menesiai matau pasikartojanti laika telefone ir nesvarbu ar tai rytas ar naktis 11:11, 14:14 , 09:09 ir taip toliau ka tai galetu reiksti ir ka man daryti

 2. Jurate

  Sveiki. Apie kokius 7-8 mėnesius , pažvelgus į laikrodį, ar tai būtų diena, ar naktis, vis matau paskutinį skaičių 3. Kartais būna ir 33. Pradžioje nekreipiau į tai dėmesio, bet dabar jaučiu keistą nerimą. Būčiau dėkinga už paaiškinimą.

 3. Gytis

  Sveiki, labai norėčiau sužinoti apie skaičių 17..
  Niekur neramdu informacijos.
  Matau kiekviena diena po 5-10 kartu jau savaitė laiko ar daugiau, jaučiu jog turiu ka nors žinoti apie tai.
  Būčiau labai dėkingas jeigu kas nors pasidalintu savo nuomone apie skaičių 17.

 4. An

  Nuo gruodzio men. kiekvieno menesio 26 d kazkas nutinka labai isimintino – du is dvieju menesiu nelaimes, ka tai galetu reiksti?

 5. Sveiki Linute,prie temos paklausiu 14.14 skaiciau jog buti atsargiai uz vairo bet jai galima tai Jusu komentaro iskalusyciau
  Aciu,pagarbiai Silvija

 6. Alma

  Sveiki, Valentina, aš paskutiniu metu dažnai matau savo gimimo datą 10.14 ar 14.10, ką tai galėtų reikšti? Dėkoju.

 7. Živilė

  Sveiki. Pastaruoju metu vis matau pasikartojančius skaičius 11:11 . Ir kitus skaičių derinius 15:15, 14:14. Visą gyvenimą visur lydi skaičius 6. Aš gyvenau 6 name, vyras 26 bute, šiuo metu gyvenam 6 bute. Ir dar n kartų lydėjo skaičius 6. O apue dvi sav vis matau pasikartojančius skaičius. Ką tai galėtų reiksti? Ačiū

 8. KJP

  Sveiki, jau pora savaičių, vis pažiūrint į laikrodį, nesvarbu kuriuo paros metu vis matau pasikartojančius skaičius. 10:10, 11:11, 12:12 ir taip visus. Iš pradžių galvojau, vau koks įdomus sutapimas, bet dabar, kai tai atsitinka kiekvieną dieną po kokius 5 kartus, jau tikrai verčia sunerimti ir susimąstyti.

 9. Alma

  Sveiki,Daznai matau skaiciu 69,kokia reiksme jo butu..?Aciu.

 10. Daiva

  Nemegstu a tu besikartojanciu skaiciu. jokiu geru naujienu jie neatnesa. Vis vargstam su sunaus imigraciniais dokumentais. Viska issiunciam ,kaip priklauso, laukiam posityviai nusiteike,o tie numeriai kaip isproteje persekioja visas 3savaites.Ir va tau atsakymas : nepraeina piniginis pervedimas. ir vel is naujo siunciam,ir vel 3 savaites laukiam,ir vel tie besikartojantys numeriai,ir vel tas pats atsakymas . Jau net mano advokatai uz galvu susieme,o man verkti norisi. Tarsi uzkeikimas.

 11. Paulina

  Laba diena, jau kokia gerą savaitę persekioja pasikartojantys laikrodžio skaičiai ( telefone, kompiuterį, viešam transporte, mikrobangų krosnelė ar skalbimo mašina), netikrinu specialiai laiko, tad visad tampa atsitiktinai, per diena kokius 3-4 sutapimus pamatau, kad ir šiandien 10:10, 12:12, 15:15.. Pradžioja kėlė šypseną, bet dabar kyla abejonių, gal koks ženklas.

 12. Lina Balsė

  Sveika Rita, 0 tai ne tik tuštuma, tai ir potencialo ir begalybės simbolis. Vadinasi viskas įmanoma, gal laikas rinktis kas toliau 🙂

 13. RITA RIMKUVIENĖ

  Labas vakaras! Paskutiniu metu eidama miegoti, noriu nustatyti žadintuvą. Pažiūrėjus į jį, rodo 00,00 val. Ne kasdien, žinoma, taip būna, bet gana dažnai, kad pradėjo darytis neramu… 0 ir yra 0 – NIEKO, TUŠTUMA. Ką tai galėtų reikšti? Kaip Jūs paaiškintumėte? Dėkoju – R.R.

 14. Aida

  kažkodėl išsirinkau sklypo su numeriu 13, pirkau mišias uz zmogu 13d, atsitiko negeru dalyku, norėjom susituokti 13d, kažkodėl atsakiau šia data. Pastoviai matau tris vienotus skaicius ir laikrodis rodo dažnai vienodus skaičius, matau nesuprantamus vaizdinius 3akimi, sunku suprasti kas vyksta, arba norisi bendrauti bet nesuprantu kaip:)

 15. 911

  Sveiki,
  Jau kokius metus laiko mane nuolat persekioja skaiciai 911.. tai kartojasi net kelis kart per diena ir tikrai specialiai siu skaiciu netykau.. Gal galetume pakomentuoti, ka tai galetu reiksti?

 16. Kristina

  Sveiki, Šiandien kažkokia klaiki diena prasidėjo.. Pirmiausia susapnavau prieš beveik 2 savaites mirusią savo krikšto mamą, sapnavau kad ji mane aplankė ir atnešė dovanų. Po to nustebau nes sutapo taip kad pamačiau penkis dvejetus vienoje eigoje. Ir po kelių minučių stipriai trenkėsi paukštis į langą prie kurio sėdėjau.
  Sėdžiu gerokai pakraupusi.
  Ką toks derinys galėtų reikšti? visai nenorėčiau vėl ko laidoti…

 17. Violeta

  Jau koki pusmeti isijungusi mobilu telefona pamatau laikrodi rodanti 11:11.Ne kasdien,bet tikrai pora kartu ar dazniau per menesi,ir tik tuos skaicius.Prasau padekit suprasti,ka tai galetu reiksti.As tikiu ezoterika,taro kortomis,nes daugmano gyvenime buvo tokiu reiskiniu,kada taro kortos pasake man tokius dalykus,kuriu be manes niekas negalejo zinoti.Todel prasau padeti man suprasti ir si reiskini.Busiu dekinga.Violeta.

 18. Aušra

  Jau senokai matau skaičiu 55.Vis apsimesdavau kad juos šiaip pastebiu,tačiau išvyke su šeima savaitgaliui i pajūri nuėjome papietauti ,mano nuostabai restorano pavadinimas buvo butent 55 Degres North.Tada tikrai suvokiau kad ne šiaip matau tą skaičių tik nežinau ką būtent likimas nori pasakyti.

 19. Lina Balsė

  Sveika M, kiekvienam simboliai turi individualią reikšmę, reikėtų pamąstyti kokias mintis jums kelia šie skaičiai.Jei aš imčiau matyti tokius skaičius, pamanyčiau jog atkreipiamas dėmesys į kažkokio proceso seką, primenama daryti nuo pradžių iki galo, iki rezultatų, nieko nepraleisti.

 20. m

  Sveiki jau 4diena is eiles matau skaiciu laikrodyje 12.34 kas tai gali but ?

 21. Klaudija

  Pradėjau dažnai matyti skaičių 2. Jeigu pasižiūriu kiek valandų telefone visada būna skaičius 2. Pvz. 12:12, 12:22, 22:22, ir telefono baterija rodo 22%. Kai visa tai prasidėjo buvo 22d, 22:22h, ir telefono baterijos 22%. Pasidarė labai keista, nes šis skaičius mane persekioja šią savaitę. Pastaruoju metu mintys sukasi ties viena tema, ir tikrai nerimauju ties vienu klausimu, ir tinkamu sprendimu. O visumoj, skaičius 7, irgi mane lydi, tik daug rečiau 🙂

 22. Andžela

  Sveiki.Netiketai viena diena man sustojo laikrodis 11: 11.Supratau,kad tai kazkoks perspejimas.Vakare labai nirejau paskambinti draugui ir supratau,kad mano draugas man neistikimas,nors bendavom 4 menesius.Siandien radau Jusu puslapi ir paskaiciau apie vienetukus.Supratau,kad tai buvo perspejimas apie santykius.

 23. saida

  Pritariu Eglei idomu pasidare ir man as tai pat jau daugeli metu pasiziurejus i laikrodi matau skaiciu 13 ir taip per diena kartojasi daug kartu,kada galesite parasykite daugiau informacijos apie karminius skaicius ,DEKUI.

 24. Dovile

  Sveiki… Visai nesenai praradau seneli. Per devintines jis mane aplanke sapne ir tvirtai suciupes uz rankos subare, liepe nebevarkt sitaip darbe, grizt namo (atgal i LT) ir nusipirkti loterijos bilietus nr 7 ir 20… Su seneliu buvom labai artimi, bet ka reiskia sie skaiciai net nenumanau… Gal galetumete paaiskinti kaip tureciau siuos skaicius suvokti??? nuosirdus aciu!

 25. Džina

  Sveiki. Ar galėtumėte plačiau papasakoti apie skaičiu 27 ir kodėl jis kartojasi pažiūrėjus į laikrodį [pvz. 11:27 14:27 15:27 ir t.t.)

 26. Tarologė Lina

  Sveiki Augi, 13 yra karminis skaičius, jis reiškia jog žmogus/siela ėjo lengviausiais keliais, neatliko pareigos, neįdėjo ar neužbaigė darbo, tad dabar viskam reikia daugiau pastangų. Aš šį skaičių vadinu švininiais batais bėgikui. Bet atidirbant šį skaičių, mokantis pareigingumo, darbštumo, pastovumo, patikimumo, atkaklumo ir kantrybės – harmoningo savybių, žmogus tampa stipresnis ir sugeba pasiekti net daugiau nei kas nors, kam duotas lengvas kelias. Yra daug pasiekusių sportininkų ir kitų specialybių žmonių, kuriems buvo labai sunku, bet jie atkaklumu pasiekė sėkmės. Galbūt jums dažnai pastebimas skaičius 13 yra priminimas nevengti savo pareigų, atsakingiau į jas žiūrėti, gal net savanoriškai daugiau jų imtis. Čia jau tik mano pamąstymai, bet gal savo karmą geriausiai galite atidirbti per anūkes, apsiimdamas joms padėti, jas prižiūrėti, būdamas jų atžvilgiu patikimas ir pareigingas.

 27. Augis

  Sveiki,
  ilgai galvojau o paskutiniu metu jau ir dėmesio pradėjau nekreipt,bet kadangi viskas kartojasi ir matau tai per dieną po kelis kartus,kartais ir 5-6 kartus,pradėjo netgi erzint,dažniausiai kai tik pasižiūriu į laikrodį,pamatau skaičių 13…būna pvz. 09:13,13:13, 15:13,22:13 ir t.t. rodos tuo metu kažkas nukreiptų galvą pažiūrėt į laikrodį ir būna 13.Nebežinau ką tai galėtų reikšti,mano abi anūkės gimė 13d. tik skirtingais mėnesiais,tai man kartojasi jau eilę metų.Kas tai…sutapimas ar kažkoks ženklas?Jei būtų koks paaiškinimas,būčiau dėkingas.

 28. Jean

  Sveiki. Labai geras straipsnis! Gal plačiau galėtumėte papasakoti apie skaičių 27?

 29. Egle

  Dėkui už atsakymą! Su nekantrumu lauksime šito straipsnio 🙂

 30. Tarologė Lina

  Sveika Valentina, tokių individualių skaičių kombinacijų aš neaprašinėsiu, bet skaičių 3, 1 ir 5 reikšmes, o taip pat 29 kaip susidedantį iš 2 ir 9 galite skaityti šiame straipsnyje ir ieškoti kaip juos apjungti, kokia prasmę turi būtent toks jų eiliškumas.

 31. Tarologė Lina

  13 numerologijoje yra karminis skaičius, aš jį vadinu švininiais batais bėgikui 🙂 Būtnai turėdama laiko parašysiu atskirą straipsnį apie visus karminius skaičius.

 32. Egle

  Labai įdomus straipsnis. O galima dar straipsnį papildyti komentaru apie skaičių 13. Dėkui 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.