Būrimas – Kristinos noras nueiti į koncertą

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]Šį kartą klausimas gana paprastas, bet svarbus, reikia patarimo apsisprendžiant. Sunku apsispręsti – išleisti santaupas koncertui ar geriau tai palikti taupymui, ar apsipirkimui? Į koncertą svajojau nueiti jau daugelį metų, tačiau didelė kaina kelia prieštaringas mintis. Už šią sumą galėčiau pasimėgauti materialiais dalykais, tačiau manau, kad tam tikras svajonės išpildymas gali būti naudingesnis, bet taip pat pagalvoju, ar visgi tas įvykis manęs nenuviltu…
Taigi, norėčiau sužinoti ar man verta nueiti į koncertą ir kas manęs ten lauktų (t.y. ar tai suteiktų man džiaugsmo ar nusivylimą?)?[/asg-content-box]

Sveika, Kristina,

iš pažiūros tai gali atrodyti labai paprastas klausimas, kuris visiškai nesvarbus. Bet jums jis toks nėra ir manau nepatenkinus smalsumo, neįgyvendinus šio noro jis kuo toliau tuo labiau jus kamuos, kol ryšitės išleisti sutaupytus pinigėlius koncertui. Pažiūrėkime kokios kortos jums iškrito ir ką jos pataria.

Taro korta - NuosprendisTaro korta - Monetų KaraliusTaro korta - Skeptrų Tūzas

Vidurinioji korta Monetų Karalius apibūdina jūsų asmenybę. Esate taupi, racionaliai mąstanti asmenybė, būtent dėl to gali būti itin sunku išleisti pinigus dvasiniam malonumui. Jums nusipirkti daiktą yra nepalyginamai lengviau, nei už tuos pačiu pinigus nueiti pažiūrėti filmą. Ištraukiau dvi kortas, kurios padėtų apsispręsti ką pasirinkti: taupymą ar pramogą.

Nuosprendžio korta atstovauja taupymą, apsipirkimą. Ši korta sako, kad atidėjus šiuos pinigėlius ateityje galėsite įsigyti kažką vertingesnio. Bet iš kitos pusės jei tie pinigai yra taupomi „juodai dienai” tai ta „juoda diena” ateis ir tas santaupas pasiims.

Trečioji korta išdėstyme Skeptrų Tūzas rodo, kad jūs šiuo noras eiti į koncertą yra itin stiprus, bet kažkodėl nesiryžtate nusipirkti bilieto, ta jūsų taupioji asmenybės pusė to daryti neleidžia. Ne taip svarbu ar jums patiks tas koncertas, daug svarbiau, kaip jūs jausitės priėmusi sprendimą eiti. Tai, kad Karaliaus korta pasisukusi į Skeptrą vienareikšmiškai sako, kad jūs turite įgyvendinti  šią savo svajonę. Tikiu, kad liksite patenkinta koncertu.
Tikiuosi šis nemokamas penktadienio būrimas jums padės apsispręsti ir bus paskata jums įsigyti bilietą į koncertą.

Nuoširdžiai,
Saulius

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.