Būrimas Taro kortomis – Meilės Žvaigždė

Jau kurį laiką norėjau aprašyti man patinkančius Taro kortų išdėstymus ir interpretacijų pavyzdžius. Šią interpretacijų seriją pradėjau nuo ankstyvo Naujametinio/Gimtadienio išdėstymo, o šiandien dėliosiu autorinį išdėstymą meilės temai. Išdėstymas vadinasi Meilės Žvaigždė, jei ir jūs norėsite, kad atsakydama į jūsų klausimą naudočiau būtent šį išdėstymą, tiesiog parašykite apie savo pageidavimą pildydami konsultacijos užsakymo formą.

Išdėstymas Meilės Žvaigždė

Meiles_Zvaigzde

[asg-content-box boxcolor=”yellow” boxtitle=”

Klausimą, kurį nagrinėsiu atsiuntė Darius:

” boldtitle=”true” boxexpand=”false” showcontent=”true”]

Ar artimiausiais metais galima draugyste ir ilgalaikiai santykiai, o gal ir kažkas daugiau nusimato?

[/asg-content-box]

Išdėstymo interpretacija

Meilės Žvaigždės išdėstymas Taro ir Lenormand kortomisPirmos ir antros pozicijos kortos vertinamos pirmiausia pagal savo skaičių, bet reikšmės turi ir pati korta. Taigi Dariaus pasirengimą tikrajai meilei skalėje nuo 1 iki 10 galima būtų įvertinti aštuonetu. Maža to jis atrodo nusiteikęs ryžtingai judėti į priekį iki dešimtuko, netrypčioti vietoje santykiuose. Jo pasirengimą būti savo antrajai pusei geriausiu partneriu, kokiu tik gali būti vaizduoja Šventiko korta. Nors jos skaičius yra 5 ir jis rodo Darių esant pusiaukelėje į visą savo „vyro ir sutuoktinio” potencialo atskleidimą, Šventikas yra tradicijų, socialinių normų ir ceremonijų korta, tai santuokos simbolis. Taigi Darius jau pribrendęs ne šiaip draugystei, o rimtam ryšiui ir šeimos kūrimui.

Vidines kliūtis ir ribojančius įsitikinimus kliudančius sukurti laimingus santykius ir šeimą vaizduoja Žvaigždės korta. Tai vilties, svajonių ir aukštų idealų korta. Panašu jog Darius turi susikūręs svajonių moters paveikslą ir jis gali kliudyti pamatyti ir įvertinti realų žmogų, kurį likimas jam atsiųstų. Tai, kad kortoje moteris pavaizduota nuoga, gali reikšti jog Darius nemažai reikšmės teikia išoriniam fiziniam grožiui. Nors vidinėms savybėms reikalavimai gali būti dar aukštesni. Trumpai sakant Darius turi svajonių moters viziją ir jos ieško, tačiau dėl didelių lūkesčių gali būti sunku pamilti realų žmogų.

Išorinių kliūčių korta labai susijusi su vidinių kliūčių korta. Taurių 7 kalba apie „blizgančių akių sindromą”. Aplink daug iš pirmo žvilgsnio gražių, žavių, išskirtinių merginų ir moterų ir noras rasti idealą kliudo apsistoti ties viena ir giliau ją pažinti ir pamilti tokią, kokią ji yra, o ne vien pagal atitikimą susikurtam idealui. Jei ne Dariaus pasirengimas rimtiems santykiams ir šeimai galima būtų baimintis jog jis gali būti mergišius. Dabar problema labiau susijusi su negalėjimu rasti savo svajonių idealo ar išsirinkti.

Ko gi Darius gali tikėtis per ateinančius metus jei nieko nekeis ir toliau ieškos savo antrosios pusės tokiu pat būdu? 5 pozicijoje iškrito Taurių Karalius. Čia labiau norėtųsi matyti ne Karalių, o Karalienę ar Imperatorę, arba Mylimuosius. Manau mes čia matome patį Darių. Taurių Karalius yra jau emociškai subrendęs, šeimai tinkamas vyriškis. Greičiausiai per ateinančius metus jis įveiks paskutinį kelio etapą iki pasirengimo tikrajai meilei. Bet ar ją ras? Į šį klausimą atsakymo kol kas neturime, korta rodo tik vieną vyriškį, pasirengusį dovanoti savo širdį, trokštantį santykių, tačiau gal tik besidairantį ir ieškantį savo idealo.

Kad nepalikčiau Dariaus spėlioti ar yra šansų kažkam daugiau, greta Meilės Žvaigždės, išdėliotomis Taro kortomis, ištraukiau dar 3 kortas iš Lenormand kaladės, kurioms konkrečiai uždaviau klausimą ar ateinančiais metais Dariaus laukia meilės santykiai. Iškrito Kalnas (kliūtis), Gandras (palankios permainos) ir Namas (namai ir galbūt šeima). Taigi yra rimtų kliūčių, kurias jis turi įveikti ir tai užtruks tiek, kiek jam reikės laiko jas įveikti – nei mažiau, nei daugiau. O už tos kliūties matome galimybę sukti šeimos lizdelį. Ant Lenormand kortų yra žaidimo kortų paveikslėlių intarpai ir labai optimistiškai nuteikia tai, jog ant Gandro pavaizduota Širdžių Karalienė, o ant Namo Širdžių Karalius. Akivaizdi laiminga pora.

Vadinasi atsakymas lieka kiek dviprasmiškas, Darius gali sukurti rimtus santykius ir šeimą net ir per ateinančius metus, tačiau tam yra rimta kliūtis. Ją įveikti jis gali greitai, o gali užtrukti ir labai ilgai. Manau stengtis įkvėps kortų pažadas, jog perkopus šį kalną – savo paties troškimą rasti idealą – jo laukia laiminga sąjunga.

Taro kortų patarimas

Grįžtant prie Meilės Žvaigždės išdėstymo mums liko paskutinė korta. Monetų Riteris duoda patarimą ką Darius galėtų padaryti ar pakeisti, kad įveiktų kliūtis laimingiems santykiams ir priartėtų prie jų sukūrimo. Monetų riteris yra labai praktiškas ir realistiškas, niekur neskubantis, bet viską darantis su dideliu atsidavimu, pastovus ir patikimas žmogus. Taigi Galbūt Dariui reikia realistiškiau ir pragmatiškiau žvelgti į moteris, gal vietoje idealaus grožio atkreipti dėmesį ar kandidatė moka ir mėgsta gaminti valgį. Monetų Riteris yra pastovus ir neskubantis, tad vertėtų pradėjus bendravimą su viena moterimi skirti jam daugiau laiko, įdėti daugiau pastangų, geriau pažinti vienas kitą, o tuo tarpu net nesidairyti į kitas, būti  ištikimu ir patikimu kaip uola. Neverta lyginti realios moters su savo idealu, tai tik kliudys įvertinti ją už tai, kokia ji išties yra.

Kadangi išdėstyme kliūčių kortos yra oro ir vandens elemento – minčių ir emocijų, o potencialo būti geru partneriu korta Šventikas ir patarimo korta Monetų Riteris yra žemės elemento, akivaizdu jog reikia ieškoti ne svajonių moters draugystei, o gerai su Dariaus charakteriu ir gyvenimo būdu bei tikslais derančios moters tinkamos būti jo žmona ir vaikų motina. Laikas eiti tradiciniu keliu ir su rimtais ketinimais bei pasišventimu kurti santykius.

Galiausiai čia tik iliuzija jog gali rinktis ar ieškoti geriausio, likimas vis tiek atsiųs tik tokį žmogų, koks mums tiks, kokio būsime verti, kuris derės su mumis energetiškai ir galės padėti mokytis mums skirtas pamokas. Tad geriau dėti pastangas į santykių puoselėjimą, o ne idealaus žmogaus paieškas.

Comments

 1. IN

  sveiki, gal galit padet trumpai pakomentuot?.. priestaringos kortos iskrito nelabai znau kaip interpretuot.. 1/nuosaikumas,
  2/dvi taures
  3, / 3 diskai
  4/ disku tuzasu
  5/8 taures
  6/2lazdos
  busiu labai dekinga uz pagalba suprasti

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.