Kaip užduoti klausimą Taro kortoms

Jeigu galėtumėte gauti teisingą atsakymą į VIENĄ bet kokį jums svarbų klausimą, ko paklaustumėte? Ko nors trivialaus ir nereikšmingo ar užduotumėte patį svarbiausią, esminį klausimą, į kurį gavę atsakymą pakeistumėte savo gyvenimą? Turbūt visi pasirinktume užduoti esminį klausimą, tačiau koks jis?

Atrasti ir užduoti teisingą klausimą yra pusė kelio iki jo atsakymo, problemos sprendimo ar tikslo įgyvendinimo. Aš kaip būrėja noriu jums padėti rasti reikšmingus ir esminius atsakymus, kurie padės jums pažinti ir realizuoti save, susikurti laimingesnį gyvenimą. Tačiau tam jūs turite atlikti savo darbo dalį ir užduoti esminį klausimą.

Pirmiausia paklauskite savęs kodėl norite pasikonsultuoti su Taro kortomis. Jei trokštate bendros apžvalgos, kad susigaudytumėte savyje, ir gal tik tuomet atrastumėte savo esminį klausimą prašykite bendros apžvalginės konsultacijos. Ji skirta ne tam, kad aš detaliai nupasakočiau jūsų praeitį ir dabartį, bei išpranašaučiau jūsų laukiančią ateitį visose gyvenimo srityse ir dar papasakočiau apie jūsų artimus žmones (ar kas nors taip dirba? 🙂

Bendra apžvalga  leidžia susitelkti į dabartį ir į jus – į jūsų vaidmenį, saviraiška, esminius jūsų poreikius ir problemas, nustatyti energijų pusiausvyrą ar disbalansą. Niekada tiksliai nežinau kokia kryptimi pasuks apžvalginis išdėstymas, ką atskleis, šiuo atveju ne aš vedu kortas, o kortos vedą mane ir parodo tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį, apmąstyti. Galbūt būtent ši konsultacija padės jums rasti savo esminį klausimą, geriau susivokti savyje ir savo gyvenime.

Jei turite konkrečia problemą kuo geriau apmąstytas ir konkretesnis bus jūsų klausimas, tuo tikslesnio ir detalesnio atsakymo galite tikėtis. Taip pat glaustai bet išsamiai (vieniems tai reiškia tris eilutes, kitiems tris puslapius 🙂 apibūdinkite savo situaciją ar problemą. Vienos konsultacijos metu geriausia susitelkti tik į vieną gyvenimo sritį, situaciją ar problemą. Štai keletas pavyzdinių klausimų, kuriuos galite perfrazuoti ar pritaikyti savo situacijai:

 • Ką man reikia žinoti apie…?
 • Kokios vidinės ir išorinės aplinkybės įtakoja mano kelią į…?
 • Koks sekantis žingsnis vestų į…?
 • Kas man kliudo pasiekti/padaryti/išspręsti…?
 • Kaip galiu įveikti…(kliūtis)…?
 • Kaip galiu tapti geresne…?
 • Kuris iš pasirinkimų – … ar … man palankesnis materialiniu/emociniu/savirealizacijos/… aspektu?

Klausti visuomet išmintingiausia apie save, nes tik save galite pakeisti. Jei situacijoje dalyvauja kiti asmenys vis tiek pagrindinis klausimo subjektas turėtumėte būti jūs pats, pavyzdžiui:

 • Ką aš gaunu ir ko pasigendu santykiuose su …?
 • Koks yra mūsų su …  santykių pagrindas, kas mus sieja?
 • Kokios mūsų su… santykių stipriosios ir silpnosios pusės?
 • Kaip galiu harmonizuoti savo santykius su …?
 • Kokios vidinės ar išorinės aplinkybės kliudo man rasti meilę?
 • Kaip galėčiau pasikeisti, kad galėčiau sukurti ilgalaikius ir harmoningus meilės santykius?

Į uždarus klausimus reikalaujančius tik taip arba ne atsakymų negaliu tiksliai atsakyti, taip pat nepranašauju galutinės situacijos baigties. Laisva jūsų pačių valia neleidžia tokių atsakymų suteikti su 100 procentų tikslumu. Vietoje to padėsiu jums suprasti esamas aplinkybes, svarbiausias vidines ir išorines įtakas veikiančias situaciją, kokia kryptimi, link kokio rezultato judate ir kaip galite tai pakeisti. Mano tikslas yra padėti jums geriau pažinti save, suprasti esamą situaciją ir suteikti konstruktyvų bei pozityvų patarimą. Visuomet prisiminkite, kad turite laisvą valią bei teisę ir pareigą ja naudotis išmintingai.

Comments

 1. Egle

  Laba diena

  Labai noreciau suzinoti Taro kortu patarima apie santyki su zmogumi, kuris man labai patinka, su kuriuo noreciau bendros ateities, taciau nezinau jo poziurio ir jausmu man. Galbut, tai tik mano vieno svajone ir mudvieju pokalbiai, taip ir liekantys tik pokalbiais? Taigi, savaji klausima bandau formuluoti taip:
  Kaip galėčiau pasikeisti, kad galėčiau sukurti ilgalaikius ir harmoningus meilės santykius su man svarbiu zmogumi? O gal nera pagrindo kurti siuos santykius?

 2. Būrėja Lina

  Taip, teikiu Taro konsultacijas ir per Skype, pokalbio trukmė 30 min.

 3. Bajoraite

  o pas jus galima issiburti per skype? ir kiek laiko vyksta ?

 4. Būrėja Lina

  Klausimas apie kito žmogaus mintis ir jausmus kartais neduoda jokio suprantamo atsakymo, nes tai klausimas vien tik apie trečią asmenį nedavusį leidimo jums to klausti. Bet apie tai, kas jus sieja, ką duodate ir gaunate iš santykių, koks santykių potencialas, artimiausia ateitis yra tinkami klausimai, nes klausiate ne apie kitą asmenį, o apie save ir jūsų ryšį.], kuris yra tiek pat jūsų, kiek ir jo.

 5. Bajoraite

  Kokie šio žmogaus jausmai man?Ir kas mus sieja? arba kas mus sieja su šiuo žmogumi?ir kokie santykiai bus su juo ateityje? ar šie klausimai tinkami?

 6. Būrėja Lina

  Atrodo nesupratote manęs – aš neatsakysiu į šiuos klausimus. Šis straipsnis yra skirtas padėti jums suformuluoti geriausią klausimą konsultacijai, bet komentarais jokių užsakymų nepriimu. Tam yra konsultacijos užsakymo formos paslaugų skyrelyje (viršutinis horizontalus meniu) ir šios paslaugos mokamos.

 7. Ema

  Sveika,Lina.Norėjau paklausti to pačio kaip ir Lidija,kokios vidinės ar išorinės aplinkybės kliudo man rasti meilę?

 8. Būrėja Lina

  O čia puikaus klausimo pavyzdys Lidija. Visų pirma jis yra apie jus, atviras ir rodo jog prisiimate atsakomybę už savo meilės santykių situaciją ir esate pasirengusi tobulėti. Atsakymas kaip tik tą ir padėtų padaryti suteikdamas vertingų įžvalgų ir nurodydamas kryptį.

 9. Lidija

  Kokios vidinės ar išorinės aplinkybės kliudo man rasti meilę?

 10. admin

  Net ir tokiu atveju klausimą reikėtų formuluoti iš savo pozicijos, o ne apie sūnų ir jo šeimą, pavyzdžiui „ką man reikia žinoti apie situaciją sūnaus šeimoje ir kuo galiu jiems padėti?”.

 11. VIRGINIJA

  Yra didelių problemų sūnaus šeimoje, bet jos giliai liečia ir mus su vyru. Mes gyvename arti ir viską žinome. Gaila anūko.

 12. admin

  O čia gerbiama Jolita netinkamo klausimo pavyzdžiai, nes jie uždari, t.y. atsakyti į juos galima tik taip arba ne. Dėl tokio klausimo Taro kortos nebūtinos, meskite monetą, ji duoda tik du atsakymus.

  P.S. jei čia buvo bandymas užsisakyti konsultaciją tai užsakymų komentarais nepriimu ir neatsakinėju, prašau užpildyti užsakymo formą.

 13. jolita

  Ar aš galiu tikėtis iš savo antrosios pusės kad man pasipirš?
  Ar man pavyks rasti gerą darbą?

 14. admin

  Ar čia pavyzdinis teorinis klausimas? Jei tai klausimas man, kad išburčiau kortomis, tuomet turėsiu nuvilti – būrimo paslaugos mokamos ir klausimą reikia atsiųsti per užsakymo formą. Arba galite sudalyvauti nemokamame Magiškojo Penktadienio būrime, ir tikėtis kad būtent jūsų klausimas bus išrinktas šios savaitės laiminguoju.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.