Būrimas – Rolando verslas

Rolandas klausia:
Sveiki, kartu su draugu turime savo verslą. Paskutiniu metu jis sunkiai sekasi, o ir iš draugo pusės pastebėjau kad mane bando išstumti iš jo. Kartu su žmona galvojame pradėti savo atskirai tokį pat verslą tik be draugo pagalbos. Norėčiau paklausti ar pavyks prasimušti, ar neverta užsiimti. O gal pagerės reikalai senajame.

Sveikas Rolandai, iš jūsų gimimo datos matosi, kad esate iniciatyvus ir ryžtingas žmogus, sugebate pats susirasti sau vietą po saule nelaukdamas kol kas nors parodys kelią. Tačiau bendradarbiavimo ir santykių problemos gyvenime gali kilti ne kartą, kol išmoksite būti ne tik lyderiu (kas jums įgimta), bet ir komandos žaidėju – ko iš tiesų atėjote į šį gyvenimą išmokti. Šie metai jums nestabilumo ir permainų laikas, tad jei kada ir turėjo kilti noras siekti laisvės ir nepriklausomybės, tai kaip tik šiemet. O šį mėnesį apskritai palanku užbaigti pradėtus darbus ir viską, ką laikas paleisti. Jokiu būdu nepradėkite naujo verslo šį mėnesį, palankiau bus gegužę, arba jei kusite naują partnerystę, tuomet birželį.

Pažiūrėkime ką jums patars Taro kortos jūsų situacijoje. Iškrito Taurių Karalienė, apversta Taurių 9 ir Kardų 9.

Taro korta - Taurių KaralienėTaro korta - Kardų 7

Atrodo verslui išties ne patys geriausi laikai ir tai sukelia tarpusavio nesutarimus, gal net gudravimą stengiantis gauti daugiau naudos sau apeinant partnerį.

Persvarą ima pasyvios kortos, tad ne panašu, kad artimiausiu laiku nutrauktumėte partnerystę su savo draugu ir pradėtumėte naują verslą. Susidaro įspūdis, kad nesutarimų pagrindas yra daugiau emocinio pagrindo, jaučiasi įtarumas ir nepasitenkinimas ir reaguojama itin jautriai. Net keista klausime apie verslą matyti tiek emocijų, bet kita vertus kalbame ne tik apie verslą, bet ir apie santykius su jums svarbiu žmogumi.

Jei neišsiaiškinsite santykių ir nepasitenkinimas, palaikomas moters, gilės gali prasidėti nesąžiningi veiksmai. Galbūt jūs pats nusprendęs išeiti patyliukais pasiimsite su savimi dabartinio verslo informaciją, kuri leis perimti klientus ar pasiūlyti tiekėjams geresnes sąlygas ir nukonkuruoti draugą. Tačiau prasidėjus „nešvariems” žaidimams iš jo galite tikėtis to paties ir dar daugiau.

Tačiau patarimo korta skatina neskubėti griauti draugystės ir bendro verslo, geriau pasistengti įnešti daugiau aiškumo į jūsų bendravimą, išsiaiškinti tarpusavyje ir susitarti. Jei abiem per ankšta toliau dirbti kartu, bent jau išsivaikščiosite taikiai. Manau abu turite dėl ko atsiskaityti su savo sąžine, todėl naudingiau būtų ne smerkti ir pykti, o taikiai aptarti situaciją ir ieškoti sprendimo. Išsaugojus draugystę ir partnerystę ateis laikas, kai jūsų verslas prisikels. Imkitės veiksmų vidinėms problemoms spręsti, o ne viską griauti ir kurti iš naujo. Sėkmės.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.