Būrimas – Aurelijos netradicinė veikla

Šią savaitę Magiškojo Penktadienio būrimas atitenka Aurelijai, kuri rašo:
Sveiki, esu nusprendus užsiimti netradicine veikla. Ar man tai pavyks padaryti?

Miela Aurelija, jūs neabejotinai esate veržli ir iniciatyvi moteris ir siekiate meistriškumo pasirinktoje srityje, todėl neabejoju, kad bet kurioje srityje, kurioje nuspręsite save išreikšti pasieksite pripažinimo. Šie metai naujai pradžiai kiek pasyvoki, geresnį startą būtumėte padariusi praėjusiais metais. Tačiau jei naują veiklą planuojate kaip partnerystę ar ji bus susijusi su bendravimu ir bendradarbiavimu, tuomet laikas palankus. Neišsigąskite jei realaus augimo ir stabilesnių pajamų sulauksite tiki kitais metais. Skirkite pakankamai dėmesio geriems santykiams su klientais formuoti.

Jums iškritusios Taro kortos yra apversta Skeptrų 9, Vežimas ir apverstas Kardų Pažas.

Vežimas

Vežimo korta žada sėkmingo smulkaus nuosavo verslo startavimą, visos kortos aktyvios, tad į priekį link savo tikslo judate gan sparčiai. Tačiau apverstos šoninės kortos atrodo tarsi perspėjimas, kad paskubėjusi gali susidurti su netikėtomis problemomis, greičiausiai teisinėmis, mokestinėmis. Kortos pataria į priekį judėti po žingsnelį, gerai apgalvojant visus galimus sunkumus ir pasirengiant juos atremti.

Jūs turite originalų sumanymą ir jį išties verta įgyvendinti, judate teisinga kryptimi. Tačiau kol kas yra likę neapgalvotų, su naująją veikla susijusių, niuansų. Pasitelkite originalų ir nestandartinį mastymą ir numatykite įvairius galimus ateities scenarijus. Skirkite laiko susirinkti visą reikalingą informaciją, tinkamai įforminti visus reikalingus dokumentus ir pasirengti bet kokiems netikėtumams, nes nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.