Liepsnos dvynės

Noriu padėkoti Brigitai už jos komentarą prie straipsnio apie Antroji sielos puselė.

Dėkui už terminą “liepsna dvynė”, ilgai ieškojau šito termino atitikmens ar vertimo į lietuvių kalbą. Norėtųsi ir atskiro įrašo ar Jūsų nuomonės apie liepsnas dvynes. Ir dėkui už šį straipsnį, jis tikrai vertingas. Brigita.

Brigitos žodžiai paskatino mane giliau pamąstyti liepsnų dvynių tema ir atlikus šiokį tokį tyrimą pasidalinti savo atradimais su jumis. Jau kalbėjome apie tai, kad sielos draugas ar gimininga siela (angl. soul mate) yra žmogus (tiksliau siela) su kuriuo buvome susitikę ankstesniuose gyvenimuose įvairiomis santykių „konfigūracijomis” tarp kurių romantinė meilė ir santuoka galėjo ir nepasitaikyti. Vėl šiame gyvenime sielos susitinka tam, kad grąžintų tarp jų likusias sielos skolas ar išmoktų anksčiau neįsisavintą pamoką. Iš to akivaizdu, jog nepaisant akimirksniu gimstančio artumo jausmo ir nerealios traukos, sielos susitinka visai ne tam, kad nugyventų likusį gyvenimą tobuloje laimėje ir pilnatvėje. Susitinkama išties nelengvoms patirtims. Nemanau jog giminingų sielų santykiai gali būti paprasti, idiliškai laimingi ir be jokių sunkių išbandymų.

Liepsnos dvynės yra truputi kitas dalykas. Pačioje kūrimo pradžioje žmogus buvo sukurtas kaip tobula būtybė, pagal kūrėjo pavyzdį, sudarytas iš dieviškosios moteriškosios ir dieviškosios vyriškosios energijos. Tačiau įsikūnijant materialiajame pasaulyje, tam kad pažinti gėrį ir blogį ir patirtų dualumą, tobuloji būtybė ir pati skilo pusiau į atskirą vyriškąją ir moteriškąją puselę. Taigi Liepsnos Dvynės yra dvi tos pačios sielos dalys tobulėjačios per begalybę inkarnacijų ir ieškančios viena kitos, kad šio kelio gale vėl susijungtų į tobulą būtybę ir grįžtu į savo ištakas.

Laikoma, jog iki šiol Liepsnos dvynės beveik niekuomet neįsikūnydavo vienu metu arti viena kitos. Vienai gyvenant žemiškąjį gyvenimą, kita likdavo energetine forma, kad būtų greta ir palaikytų savo antrąją pusę. Šiuo laikotarpiu žmonija yra jau pakankamai pažengusi ir Liepsnos Dvynės vis dažniau įsikūnija vienu metu tam, kad susitikusios kartu įveiktų pačias sunkiausias pamokas ir padarytų didžiulį šuolį asmeninio tobulėjimo kelyje bei atliktų ypatingą misiją žemėje, drauge vestų kitus žmones į dvasinį tobulėjimą.

Kas negerai su šiuo įdomiu mitu? Visų pirma man asmeniškai sunku priimti bet kokią teorija, kuri teigia jog žmogus iš esmės nepilnavertis, negali jausti pilnatvės, laimės ir harmonijos, kad tai priklauso nuo kažkieno kito. Laikas būtų išaugti iš pasakų apie bokšte uždarytas princeses ir jų išgelbėti bei ilgai ir laimingai kartu gyventi atjojančius princus ant baltų žirgų. Mano giliu įsitikinimu tik pilnatvę savyje atradęs/sukūręs žmogus gali pritraukti kitą tokį patį pilnavertį asmenį bei sukurti išties harmoningus ir laimingus santykius. O dvi puselės, du nepilnaverčiai žmonės susiėję į porą sukuria ne pilnatvę, o dar didesnę tuštumą ir laimės alkį bei kankina vienas kitą reikalavimų padaryti juos laimingais.

Kodėl jūs visai nenorite rasti savo Liepsnos Dvynės? Ogi todėl, kad jei ši „naujojo amžiaus” teorija yra tiesa ir mes iš tiesų visi esame tik pusė sielos bei kažkur yra antroji mūsų puselė, tai pagal tą pačią teoriją yra ir ne tokia patraukli šio susitikimo su Liepsna Dvyne pusė. Liepsnos Dvynės yra viena kitos veidrodiniai atspindžiai, kaip in ir jan – dažnai skirtingų rasių, amžiaus grupių, socialinio sluoksnio, radikaliai skirtingų kultūrų ar religijų, turi skirtingus talentus, stiprybes ir silpnybes ir kaip tik tuo tobulai vienas kitą išbaigia. Jos susitinka tam, kad padėtų viena kitai tobulėti ir išmokti pačias sunkiausias pamokas, įveikti didžiausius iššūkius ir semdamiesi jėgų iš išsiugdytos besąlyginės meilės drauge tarnautų visuotiniam gėriui, atliktų reikšmingą misiją šiame pasaulyje, padėtų meilės ir tobulėjimo keliu eiti kitiems. Šis ryšys yra toks intensyvus, nuplėšiantis visas kaukes ir apnuoginantis jautriausias vietas ir netobulumus, kad daugelis sutikę savo Liepsną Dvynę bent iš pradžių išsigąsta tokio pažeidžiamumo ir intensyvumo bei laukiančių sunkumų ir bėga kuo toliau nuo savo antrosios pusės.

Ar svajodami apie tobulą meilę ir idealų partnerį tikrai norite Liepsnų Dvynių ryšio ir viso to, kas jam būdinga? Ar iš tiesų esate pasirengę eiti dvasinio augimo ir tobulėjimo keliu ar tiesiog trokštate romantikos ir aistros, o kai ji priblės gero draugo visam likusiam gyvenimui bei puikaus tėvo ar motinos jūsų vaikams? Gal tuomet verčiau ieškoti panašaus vibracinio lygmens laisvo žmogaus, su kuriuo kurtumėte naują ryšį neapsunkintą nei didinga Liepsnų dvynių misija, nei sielos draugų karminiu bagažu. Kaip visuomet būkite atsargūs su norais, nes dar ims ir išsipildys.

Comments

 1. Daizzee83

  Labai rekomenduoju pasiklausyti New World All Star (Kurt) mokymu. Jis turi savo Youtube kanala. Visus siuos metus labai daug domejausi sia tema ir galiu pasakyti, kad kol kas jis vienintelis pteikia teisinga informacija.

 2. Daiva

  Esu patyrusi si jausma…tai nuostabu, nepakartojama, bet tuo paciu ir didelis skausmas, nes mes niekada realiai nebuvom kartu.

 3. Simona

  Labas visiems

  Truputi sunku skaityti si straipsni,nes yra daug nesupratimo,daug pasimetimo.As sutikau savo siela dvyne,bet net nezinojau,kas tai buvo.Turbut Dievas siunte ir drauge,kuri bekalbant uzsimine apie tai.Kadangi gyvenu Londone,angliskas pavadinimas nesake nieko,reikejo issiversti,kas tai yra -TWIN FLAME.Nelabai randu informacijos apie lietuviu kalba.Bet anglu kalba jos yra gan daug.Kartais ten daug romantikos,bet istikro ta romantika,tas begalinis meiles jausmas yra tik virsune.Mes esam ne kartu siuo metu,bet as ji myliu ir meldziuos uz mus abu.Jei Dievulis nusprende mus suvesti,jis turejo turet priezasti.Juk jis nenori mus palikti skausme?Mano gyvenimas niekada nebebus toks pat.As buvau tisiog sukresta persmastyti kaip as gyvenu,ko as noriu.Kaip vaikas, vel turiu mokytis klausyti savo sirdies ir kautis su savo ir pasaulio silpnybemis,blogiu,neteisybe,manipuliacijom,pavydu…As galiu daug kalbeti.Bet kas benutiktu as zinau,tai Dievo dovana.Kad ja priimciau man reikia dirbti su savimi.Sirdis,vienintelis kelias i laime.Klausykit savo sirdies balso,kas jus daro laimingais.Stenkites daryti gerus darbus,zinodami,kad bus vienu ar kitu budu atlyginta.Melskites,prasau pasimelskit ir uz mane.Aciu jums.Jei turit klausymu,pasistengsiu atsakyti.

 4. Pesimiste

  Man atrodo, kad yra daug painiavos kas gi tos Liepsnos Dvynes(LD) ir koks tikrasis ju susitikimo tikslas. Liepsnos Dvyniu rysys neturi nieko bendro su romantika tradiciniame zemiskame 3-cio lygmens supratime, kuri mes matome filmuose apie didele meile. Taip, tai jusu antroji puse, kuri susijungia su jumis zemeje, 3-cioje dimensijoje/lygmenyje, bet jos rysys yra 5-to lygmens etape, kai esate pasiruose kurti dieviska judejima besalyginei meilei bei kartu tarnauti zmonijai ir geriui. Jus galite sutikti savo LD , kai esate pasieke tam tikra savo keliones etapa ir tam tikra lygi, labai giliai troksdami atspindeti Dievo meile siame pasaulyje, todel nedaugelis sutinka savo LD. Daug kas sutinka sielos drauga.Santykiai su LD gali buti be galo skausmingi,jei susitikimo metu vienas is ju yra dar nepasiruoses auksciausio lygio misijai.

 5. Tarologė Lina

  Vait, man rodos kalbate apie artimų sielų (soul mate) ryšį, o ne liepsnų dvynių. Nes iš to ką pasakojote susidaro įspūdis, jog santykyje žiūrėjote vienas į kitą ir dėmesio centre buvo jūsų ryšys, kaip tarpusavio santykiai įtakoja, ugdo jus abu. Liepsnų dvynių atveju abu žmonės pirmoje eilėje tarnauja aukščiausiam gėriui, atlieka svarbią misiją pasaulyje ir per savo ryšį įgyja daugiau jėgų tam darbui atlikti. Liepsnos dvynės nėra viena kitos tikslas, ne jų santykyje yra susitikimo esmė, o tame, ką jie kartu duos pasauliui, kuriame funkcionuoja kaip nedalomas vienetas. Bent jau toks Liepsnų dvynių tikslas, o ne romantikos svaigulys, aistros ir tarpusavio karmos išrišimas. Nors susitikus Liepsnoms dvynėms kiekviena jų labai sparčiai degina savo karmą, kad galėtų išsilaisvinę kartu vykdyti savo misiją žemėje.

 6. Vait

  Nustebusiai – socionika, tai tik pavadinimas i kuri bando mokslas ivilkti zmoniu rysius.
  Moteriskei – jei kada toki sutiksit, suprasit is karto, nes jausmas nerealus ir su niekuo nesumaisomas, net ir pirma karta ji pajutus ir nelabai nuo to pabegama, visvien kazkike laiko rysys tesis. Gal menesi, gal metus, o gal visa gyvenima.
  Pati esu tai isgyvenusi. Susitikimas nuslave visa mano lig tol matyta, suvokta, sudeliota ir sukurta gyvenima. Griuvo isitikinimai, barjerai, per nauja formavosi morales principai, net gi tikejimas. Prasiplete mastymas, emociju skale, gebejimas bendrauti, matyti, girdeti. Isgyvenimai siubuodavo nuo euforijos iki visiskos nevilties, tragizmo. Ivykiai taip pat: malonius, romantiskus, jaudinancius cia pat keisdavo sukretimai, stresai. Santykiai tesesi du metus ir jie nuo pirmos dienos iki paskutines buvo tokie pat emocingi, jautrus, ivairiapusiai ir pakeite mus abu: ir ji ir mane. Galiu drasiai pasakyti, kad tikrai patobulejom. Deja mudu iskyre jo mirtis. Kaip susitikom netiketai, taip issikyrem netiketai…

 7. Sigita

  Sveiki,
  Man teko Garbe atpazinti savo liepsna dvyne. Ji nukrito man ant galvs kaip pernykstis sniegas is giedro dangaus. To jausmo neimanoma apsakyti, ar kaip kitaip isreiksti zodziais. Tu paprasciausiai zinai, nes ziuredama i ji matai save. Mane sis atradimas nepaprastai nustebino, nes dar niekada nebuvau to jautusi, to patyrusi. Tai neimanoma palyginti su paprastais isimylejeliu santykiais. TwinFlame meile yra neaprepiamo dydzio ir musu protui sunkiai suvokiama.
  Asmeniskai as jo dar nebuvau sutikusi, ir labai del to dziaugiuosi, Visata manes pasigailejo ir dave man laiko visam tam suvirskinti ir pasiruosti susitikimui, kuris manau jau nebe uz kalnu 😉
  Sia tema perskaiciau begales knygu, bei forumu…viska ka tik radau. Zmones kalba, kad tai nepaprastai skausmingas isgyvenimas, santykiai beveik neimanomi ir t.t. As asmeniskai taip nemanau. Jeigu mes ismoktumeme myleti sirdimi, o ne savo Ego, sie santykiai butu tikra dangaus dovana 🙂 Mes zmones esame tik priprate viska tureti…mano namas, mano vaikas, mano zmona ar vyras, stengiames viska pasukti taip, kad mums butu gerai, ir daznai net ignoruojame kito jausmus bei norus… Sielu dvyniu meile yra laisva, ji nieko nereikalauja, ji neteisia, ji nenori taves pavergti… As zinau, kad mano dvynys mane myli, nes jis tai as, o as esu jis… As asmeniskai tai nepaprastai gerbiu… Ir esu jam nepaprastai dekinga… Nes butent jis be jokiu kompromisu ir mano dvasios rusio istrauke apdulkejusias mano svajones, kurias as jau ilgokai buvau pamirsusi. Ziurek, tai tu, cia tavo svajones ir tavo sugebejimai… Tu gali tiek daug….
  Nuo to laiko, kai as pirma karta jo akyse pamaciau save, mano gyvenimas net pasisokinedamas apsiverte aukstyn kojom 😀 Aisku i geraja puse…
  Gal kam toks ivykis suteike skausmo, bet jusu sielos dvynys nekaltas del to…Jus este tas, kuris save iskaudinote… Kokiu jausmu vedamas einate savo keliu, tokius jausmus jaus ir jusu dvynys… Todel manau labai svarbu puoseleti nieko nereikalaujancia begaline meile… Nustebsite, kaip viskas gali pasikeisti i gera 🙂

  Uz Meile !
  Su pagarba
  Sigita

 8. Virginija

  Nustebusiai … 🙂 yra ir bus žmonių, kurie vis dar galvoja , kad Homo sapiens valdo 🙂 valdo ne tik pilkąją masę žmonių, kuriančių elitui gerbūvį, bet valdo ir Visatą… daugelio vis dar suprantamą Dievo pavidalu… nors tie patys mokslininkai senai pripažįsta, kad žmogus savo proto galimybių išnaudoja vos 10%, nors tie patys mokslininkai senai pripažįsta žemėje gyvenusias civilizacijas , kurių išminties mes , taip save aukštinantys, nepajėgiame suprasti… ir tie patys mokslininkai pripažįsta , kad esame pavaldūs Visatai – Dievui 🙂

 9. nustebusiai

  Čia tas pats kas sakyti, nėra Dievo, yra kvantinė fizika. Vieni į tai žiūri iš savo suvokimo taško, tiki iš savo, o paradoksas tame, kad rezultatą kažkodėl vis tiek suvokia vienodai 🙂

 10. Laima

  Liepsnos Dvynes – ne mitas, o tikrove ir kol kas ne visiem tai patirti ir suvokti… tai tik kol kas, taciau Liepsnu Dvyniu poru vis daugeja, bet ne visos pajegia pilnai susijungti, nes tai milziniskas dvasinis darbas, tai nera romantika, nors ji yra viena dalelyte viso to, kas tai yra. Tai vietoj norejimo Meiles – Kelias tapimu Meile, Dieviska Meile, kuri tiesiog savo buvimu keicia pasauli 🙂 Vien tik logiskai mastant, neimanoma suvokti kas tai, tai tas pats, kad stengtumeis suvokti Dieva savo protu. Liepsnu Dvyniu kelias, tai kelias tapimu Dieviska Meile, jos isikunijimu Zemeje. Patikekit, tai toli nuo zmogisko suvokimo, kas tai yra meile, nes pati einu Liepsnu Dvyniu keliu – tai milziniskas Dvasios darbas ir visu iliuziju tirpdymas!!!!! Patikekit, tai nera ta meile, kuria vaizduoja filmai, kuri egzistavo tukstancius metu, tai Kosmine, Tyra, dieviska Meile su super auksta vibracija!!!! 🙂 🙂

 11. Nustebusi

  Sveiki, tos liepsnos-dvynės, apie kurias jūs kalbate, yra – gražus mitas. Realybėje yra mokslas – socionika, beje, labai įdomus, ir tam kas sugeba jį suprasti nebeegzistuoja žmonių tarpusavio santykių problematika. Tam, kam lemta suvokti socioniką – yra laimingas žmogus.

 12. Tarologė Lina

  Pati nesusidūrusi ir npatyrusi Liepsnų Dvynių ryšio negaliu atsakyti iš savos patirties, tačiau manau jog pagrindiniai ženklai būtų ryšio ir jausmų intensyvumas, sudėtingos aplinkybės, didelės problemos, kurias reikia įveikti, kad ūtų kartu, ypač vidiniai barjerai, poreikis labai stipriai tobulėti, nes kitas žmogus atsklidžia visas tavo silpnybes ir trūkumus. Dauguma mūsų mieliau nori jog bent jau tas vienintelis mylimasis, mumis žavėtųsi ir laikytų tobulais.

 13. Moteriškė

  O kaip suprasti, kad tai – liepsna dvynė? Gal iš tikro pabėgame to niekad ir nesupratę? Nes jei stipri baimė pirmiau prieš gilaus ryšio pajautimą?

 14. Brigita

  Dėkui už komentarą, labai sutinku su daugeliu Jūsų minčių. Taip susitikimas su Liepsna Dvyne tikrai nėra malonus (visi procesai vykstantys prieš susitikimą, susitikimo metu ir po susitikimo yra apibendrintai vadinami Liepsnų Dvynių šokiu), bet kiekvienas iš mūsų renkasi ar nori žengti tuo keliu, ar ne.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.