Magiškojo penktadienio būrimas – ar pavyks Elvyrai užmegzti rimtus santykius

Ar man pavyks užmegzti rimtus santykius?

Nesenai išsiskyriau su vaikinu su, kuriuo draugavome dvejus metus. Skyrybų iniciatorė buvau aš, nes pavargau nuo nuolatinių ginčių dėl smulkmenų, melo. Aš labai norėjau gyventi kartu, tačiau buvęs mylimasis to vengė, rasdavo įvairių priežasčių, kodėl nereikia to daryti. Dažniausiai dėl finansų, nes aš, kurį laiką nedirbau. Taip pat ne kartą esu išsiaiškinusi, kad vaikinas melavo, bendraudavo su kitomis merginomis, nors sakė to nedarantis. Vaikinas nuolatos teisinasi, teigia norintis būti kartu, bet aš praradau pasitikėjimą juo, todėl išsiskyrėme.

Pradėjau nepasitikėti vyrais, prarandu viltį rasti žmogų, su kuriuo galėčiau kurti bendrą gyvenimą, nors tikiu meile ir noriu įsimylėti ir būti mylima bei sukurti šeimą, todėl įdomu, kas manęs laukia meilėje ir santykiuose. Elvyra.

Sveika Elvyra, ačiū už klausimą. Kadangi meilės tema neišsemiama ir amžinai aktuali, nusprendžiau šiam penktadieniui išsirinkti būtent šią situaciją. Mano nuomone, jūsų poelgis buvo teisingas – nutraukti niekur nevedančius ir skaudinančius santykius. O kokią patirtį gavote iš jų, jūsų pasirengimą naujiems santykiams bei artimiausią perspektyvą panagrinėsime traukiant tris kortas.

 

Taro korta - MėnulisTaro korta - Monetų RiterisTaro korta - Skeptrų Riteris

Pirmoji korta – Mėnulis – tai jūsų buvusių santykių atspindys. Iliuzijos, apgaulės, melas ir neišpildyti lūkesčiai. Jums jie atnešė nusivylimą, abejones ir laukimą tikintis, jog viskas pasikeis į gerą. Korta tik patvirtina, kad šie santykiai buvo kupini paslapčių, netesėtų pažadų. Iš šių santykių jums liko tik daug baimių ir abejonių, kas įtakos ateities santykius.

Kaip tik todėl jus atstovaujanti korta – Monetų Riteris – kalba apie stabilumą, patikimumą. Po viso netikrumo, abejonių ir nusivylimų jūs norite lėtai bei užtikrintai dėliojamų santykių, kuriuose būtų atsakomybė, tvirtas finansinis pagrindas, kuriuos pasirinktumėte labiau protu ir praktiniais sumetimais, o ne širdimi. Į naujus santykius eitumėte apdairiai, atsargiai. Jums imponuotų sąžiningas, padorus vyras, darbštus ir ramus.

Tačiau perspektyvoje matome į jūsų gyvenimą lyg miško gaisras įsiveršiantį Skeptrų Riterį. Jis visiškai ne toks, kokio po ankstesnės patirties norėtumėte saugodama save. Jūs ieškote saugumo ir stabilumo, o jis siūlo aistrą, greitį, ryžtą. Jums siūloma avantiūra, meilės nuotykis, spontaniškumas. Skeptrų Riteris pranašauja naują galimybę, šansą judėti į priekį ir galbūt įveikti savo baimę.

Klausimas kaip reaguosite jūs pati? Ar išdrįsite nusimesti širdį saugančius šarvus, palikti praeityje savo baimes ir atsiverti naujai patirčiai, naujiems jausmams? Tik nuo jūsų sugebėjimo palikti praeitį ir žengti pirmyn priklauso būsimi santykiai ir jų perspektyva. Galbūt jūsų dabartiniai įsitikinimai ir reikalavimai, susiformavę po nesėkmingų santykių nėra tikrieji jūsų poreikiai. Pamąstykite, kokia jūs buvote iki tol, kokia esate dabar ir ko jums iš tiesų reikia, koks žmogus būtų geras partneris jums, o jūs jam?  Tik nuo jūsų priklauso ar Skeptrų Riteris įsiverš į jūsų gyvenimą ir širdį, ar jūs leisite jam prajoti pro šalį.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

 

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.