Magiškojo penktadienio būrimas – Dalios komplikuoti santykiai

Labas vakaras, labai norėčiau sužinoti, kodėl mano santykiai su žmonėmis tokie komplikuoti…..

Sveika Dalia, santykiai tarp žmonių įdomi sritis, visi esame priversti bendrauti, tačiau kaip sukurti gerus tarpusavio santykius, kaip išmokti priimti skirtumus bei kito nuomonę dažnai nežinome ir nemokame. Pamėginkime kortų pagalba panagrinėti jūsų situaciją. Norėtųsi išsiaiškinti kokios jūsų savybės kelia sunkumų santykiuose, kokia jūs atrodote aplinkiniams bei kas įneštų harmonijos į jūsų asmenybę ir santykius su aplinkiniais.

Taro korta - Taurių 8Taro korta - Taurių 9Taro korta - Pasaulis

Pirmoji korta, apibūdinanti jūsų poziciją santykiuose su aplinkiniais, – Taurių 8. Jūs nusivylusi savo santykiais su aplinkiniais, tačiau nesiimate spręsti problemų, tarsi izoliuojatės nuo to, kas vyksta aplink. Paliekate už nugaros neišspręstus konfliktus, nusigręžiate nuo svarbių jums žmonių, atsukate jiems nugarą ir nueinate įsižeidusi bei nusivylusi širdyje. Lieka nepatenkinti jūsų lūkesčiai, poreikiai, jaučiatės nesuprasta. Galbūt esate ne su tais žmonėmis, ne savo aplinkoje, tačiau galbūt ir pati nemokate emociškai prisileisti ir priimti žmonių tokių, kokie jie yra, ieškote to, ko jie negali jums duoti.

Kaip mato jus aplinkiniai parodo korta Taurių 9 – jūs atrodote patenkinta savimi, džiaugiatės gyvenimo teikiamais malonumais. Tačiau sukryžiuotos rankos rodo tarsi atsiribojimą nuo aplinkinių, pastatote ribą tarp savęs ir kitų. Bendravime labai svarbi kūno kalba, tad pagalvokite, kokią žinutę siunčiate žmonėms, kaip einate į santykius su kitais? Ar atvirai išreiškiate savo emocijas ir poreikius, ar lūpose dirbtinė šypsena, o širdy kartėlis ir nusivylimas? Būkite atviresnė pirmiausia sau, suvokite ko norite iš kitų žmonių, kokius savo poreikius mėginate patenkinti per juos ir ką pati duodate santykiuose su kitais.

Pasaulio korta iškritusi jums patarimo pozicijoje sufleruoja – atraskite tikrąją save – nuoširdesnę, natūralesnę, nusikratykite aplinkinių vertinimo ir nuomonių naštos, tapkite ta, kuri turi viską savyje ir gali tuo dalintis, o ne „puselė” ieškanti kas jai suteiks pilnatvę. Pamatykite naujas galimybes kurias suteikia pasaulis, galimybės ir gausą, o ne trūkumą. Plėskite savo akiratį, pažinkite pasaulį ir žmones, priimkite jį tokį, koks jis yra – įvairus, margas. Pereikite į naują sąmoningumo lygį, siekite vidinės pilnatvės, raskite dvasios ramybę. Galbūt tai jums padės knygos, kelionės, vidinis darbas su savimi. Juk pasaulį matome tokį, kokie esame patys.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Aistė

 

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.