Magiškojo penktadienio būrimas – Erikos gyvenimo meilės paieškos

Noriu sužinoti, kada sutiksiu savo gyvenimo meilę? Meile aš tikiu, tikiu, kad kažkur turi būti mano antra puselė, bet aš jos dar nesutikau, nors jau 33 metai. Mano širdis pilna meilės, kurią noriu pasidalinti, tik JO vis dar nėra.. aš noriu būti mylima, laiminga! Kada sutiksiu savo Princą??? Erika

Sveika Erika, kartais žmonės užstringa tame ieškojimo etape, bet kai esame pasirengę Visata suveda su tinkamu žmogumi. Galbūt svarbu ne tik rasti ir atpažinti TĄ galintį būti jūsų Princu, bet pirmiausia turite pati tapti Princese. Pamėginkime Taro kortose pažiūrėti kaip jūs šiuo metu išreiškiate save kaip moterį, į ką derėtų susitelkti  bei kokios laukiančios perspektyvos.

Taro korta - Monetų 4Taro korta - AtsiskyrėlisTaro korta - Taurių Karalius

Pirmoji korta simbolizuojanti jus kaip moterį – Monetų 4. Atrodo jūs ganėtinai nelanksti, užstrigusi savo gyvenimo būdo rutinoje, santykiuose konservatyvi, savininkiška, galbūt trokštate kontroliuoti šalia esantį asmenį ir “nepaleisti jo iš savo rankų”. Galbūt vos  susipažinusi jūs į kiekvieną vyriškį žvelgiate kaip į potencialų vyrą, kuris ir sprunka vos pajutęs, jog ruošiatės jį “suvystyti”.  Jūs tvirtai laikotės įsikibusi į savo susikurtą viziją, trokštate tradicinės šeimos, saugumo ir komforto jausmo. Tačiau savo moteriškumą jūs dangstote įsisukusi į kasdieninę rutiną, esate atsargi ir laikotės nusistovėjusių taisyklių bei šablonų.  Šiai dienai jūs save pateikiate kaip praktišką, žemišką moterį, kuri laikosi tradicinių vertybių bei pasyviai laukia pasirodančio Princo, bet dėl nieko neis iš savo įprastos komforto zonos.

Ką derėtų labiau išreikšti ir akcentuoti savyje pataria korta Atsiskyrėlis. Tai dvasinių vertybių bei gilinimosi į save korta. Ji ragina atsitraukti nuo situacijos, duoti sau laiko ir erdvės. Tegu meilės santykiai pasitraukia į antrą planą, prioritetu tampa jūsų asmenybė, jūsų vidinis pasaulis. Susitelkite į save, išmokite mylėti ir jaustis laiminga būdama viena. Būtų tinkama užsiimti meditacija ar kitomis praktikomis, kurios padėtų pažinti bei priimti save.

Perspektyvos korta labai džiuginanti – matome Taurių Karalių. Tai šeimyniškas vyras, subrendęs ir sukaupęs gyvenimiškos patirties. Šis žmogus mylintis ir jautrus bei rūpestingas. Galbūt Princo todėl ir nesutinkate, nes jūsų tolimesniame kelyje laukia Karalius? Klausimas ar jūs jau esate ta, kurios ieško jis… jo Karalienė.

Žvelgiant į kortų visumą matome jus besilaikančią tradicinio supratimo apie santykius bei gyvenančią stagnacijoje, kasdieninėje rutinoje bei trūkumo jausme. Tam, kad išsivaduoti iš ribojančių ir stabdančių elgesio bei mąstymo šablonų, atsitraukti nuo desperatiško noro sutikti sau skirtąjį naudinga pasitelkti Atsiskyrėlio kortos patarimus. Galbūt šis vienatvės ir savęs pažinimo laikotarpis užtruks, tačiau jis vertas to, jog jūsų keliai susidurtų su Taurių Karaliumi.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. 

O jei norite asmeninės konfidencialios konsultacijos kviečiu užsisakyti asmeninę Aistės Taro konsultaciją.

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.