Magiškojo penktadienio būrimas – Virginijos problemos darbinėje situacijoje

Sveika, Aiste,

Gal padėsite man susigaudyti mano darbinėje situacijoje, kodėl štai jau antri metai, kai aš vis ieškau, bet nesusirandu kito darbo. Internete ieškau darbo skelbimų, į kai kuriuos jų išsiunčiu savo gyvenimo aprašymą, bet nei į vieną jų nesu gavusi jokio atsakymo (išskyrus vieną nesėkmingą išimtį), nebuvau pakviesta nei į vieną pokalbį… Toks jausmas, kad esu tiesiog „užburta“ arba po kažkokiu gaubtu, kuris blokuoja bet kokį pokytį mano darbinėje sferoje. Dabartiniame darbe jaučiuosi išsunkta nuo darbų gausos, streso, skubėjimo, nuolatinio lėkimo, požiūrio į darbuotoją, menko finansinio įvertinimo ir pan., kas kuo toliau, tuo labiau manęs nebežavi ir turi įtakos sveikatai. Be to, matau, kad ne visai tiksliai šiuo metu aš žinau, kokį kitą darbą, atitinkantį mano sielą ir būdą, aš norėčiau dirbti… Ačiū už pagalbą, gal padėsite man suprasti, kas vyksta mano gyvenime, jei jau pati to nesuprantu:) Virginija.

Sveika Virginija, suprantu, jog jaučiatės užstrigusi ir pavargusi šioje nesikeičiančioje situacijoje, tad Taro kortose pamėginkime paieškoti priežasčių kas jums trukdo susirasti naują darbą, ką geriausio šiandien galite daryti, kuria kryptimi judėti bei kokios laukiančios perspektyvos darbinėje sferoje.

Taro korta - Skeptrų 4Taro korta - ŽvaigždėTaro korta - Monetų 3

Pirmoji korta įvardijanti kliūtis bei trukdžius – Skeptrų 4. Tai korta simbolizuojanti stabilumą, pastovumą, buvimą savo vietoje. Galbūt tai ir trukdo jums pajudėti pirmyn, baimė paleisti tai, kas žinoma ir įprasta, baimė rizikuoti ir netekti to, ką šiai dienai turite. Dažniausiai norėdami kažko naujo turime žengti žingsnį pirmyn, tačiau jūs toliau dirbate savo darbą, laikotės jo teikiamo finansinio saugumo ir tiesiog darote mažiausią iš galimų žingsnelių – siunčiate CV, tarsi tam, kad pateisintumėte save, jog ieškote ir kažką darote.

Kuria kryptimi judėti toliau, ko imtis jau šiandien siūlo korta Žvaigždė. Tai vilčių ir norų korta. Kortos tarsi ragina svajoti drąsiau, kad jūsų tikslai jus įkvėptų, jaudintų, žavėtų, baugintų ir vestų į priekį. Greičiausiai ši korta signalizuoja apie būtinybę suvokti savo darbo viziją, išsigryninti savo tikslus bei kūrybiškai pažvelgti į situaciją. Neapribokite savęs, leiskite sau svajoti apie net nerealiausias galimybes, plėskite savo akiratį. Pažinkite savo stipriąsias puses, pagalvokite kuo užsiimtumėte, jei niekas jūsų neribotų? Ieškokite veiklos, srities kuri jus domina, tuomet galėsite realiai apgalvoti žingsnius kurie priartins prie trokštamos veiklos. Kol jūs nežinote kur norite nueiti, kaip galite kažkur kitur atsidurti nei esate dabar? Ir kol nežinote, panašu jog dabar yra geriausias variantas iš to, ką gali turėti žmogus dar neradęs savo vizijos ir pašaukimo.

Darbo perspektyvoje matome Monetų 3. Tai darbo korta, kuri rodo teigiamus pokyčius, augimą ir reikalingus resursus. Ši korta gali reikšti tobulinimosi kursus ir seminarus, kvalifikacijos kėlimą, hobį peraugantį į verslą ar net naujo amato mokymąsi. Svarbus aspektas yra kiti žmonės, jūsų veikloje reikalinga komanda, bendradarbiavimas ar bent jau artimųjų palaikymas ir paskatinimas.

Tad apibendrinant visą situaciją labai aiškiai matome, jog išoriniai pokyčiai darbinėje situacijoje turi prasidėti pirmiausiai nuo pokyčių jūsų viduje, nuo svajonės ir tikslo. Pažvelkite į Žvaigždės kortą, ji kviečia ieškoti įkvėpimo ir drąsos svajoti. O tuomet, kai turėsite savo svajonių darbo viziją ir tikslą pradėsite pastebėti galimybes ir pritrauksite reikiamus resursus to siekti. Greičiausiai viskas prasidės nuo įgūdžių įgijimo ar tobulinimo jus dominančioje ir įkvepiančioje srityje kai leisite sau norėti to, ko jau trokšta jūsų siela. Sėkmės Jums!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.