Numerologinis talismanas – Magiškasis kvadratas

Yantra Magiskasis kvadratasIndijoje ir tolimuosiuose rytuose nuo seno tikima Jantrų ir magiškųjų kvadratų stipriomis maginėmis savybėmis. Svarbu tai jog jie glaudžiai susiję su žmogumi, nes kvadratui sukonstruoti naudojami gimimo datos skaičiai. Jie naudojami siekiant pritraukti sėkmę, apsisaugoti nuo pikto, pritraukti meilę ir klestėjimą. Ir kas svarbiausia – juos paprasta padaryti, jie gali būti nupiešti ar atspausdinti ant popieriaus, išgraviruoti ant metalo ar akmens arba išraižyti ant medžio.

Savo esme, magiškieji kvardatai yra paprasta skaičių matrica, pavyzdžiui 3×3 ar 4×4, kurio kiekviename laukelyje yra skaičius, o visos eilutės, stulpeliai ir įstrižainės susideda į tą pačią sumą. Magiškuosius kvadratus kūrė ir naudojo keli žymūs vakarų pasaulio okultistai: Agripa, Džonas Di, Abramelen ir Auksinės aušros Ordinas. Netgi Benjamin Franklin turėjo aistrą sudarinėti magiškuosius kvadratus.

Yantra magiškieji kvadratai

Vienintelė šiuolaikinė knyga, kurioje jie detaliau aprašyti yra autoriaus Richard Webster Talisman Magic, Yantra Squares for Tantric Divination“. Gaila, kad ji jau nebespausdinama. Tačiau papasakosiu magiškojo kvadrato (4×4) formulę ir sudarymo taisykles naudojančias gimimo datos skaičius ir numerologinį gyvenimo kelio skaičių.

Johnny Depp‘o magiškasis kvadratas.

Johnny Depp‘as gimė Birželio 9 dieną, 1963 metais. Jo gyvenimo kelio skaičius (7), apskaičiuojamas tokiu būdu:

6 + 9 + 1963 = (1978) = 1 + 9 + 7 + 8 = (25) = 2 + 5 = 7

Viršutinė Jantros magiškojo kvadrato eilutė užpildoma nuo kairės į dešinė mėnesio, dienos, metų (be amžiaus, t.y. be 19) ir gyvenimo kelio skaičiais:

 6  9  63  7

Visos šios eilutės skaičių suma yra 85, todėl magiškąjį kvadratą reikia užpildyti taip, kad visos eilutės, stulpeliai ir įstrižainės sumoje būtų lygios 85, kas sukuria sekantį magiškąjį kvadratą:

 6  9  63  7
 61  9  4  11
 8  64  8  5
 10  3  10  62

Improvizacijos skaičivime

Jei neįmanoma sudaryti simetriško kvadrato iš turimų skaičių nenaudojant neigiamų skaičių, tuomet galima truputį pažaisti su skaičiais. Pavyzdžiui suprastinti metų skaičių. Tokiu atveju man savuosius 3 – 5 – 83 – 11 reikėtų dar suprastinti iki 3 – 5 – 2 – 11. Kadangi mano gyvenimo kelio skaičius yra 11, buvau jį užrašiusi nesuprastintą iki galo, o dabar nenorint palikti dviejų vienodų tenka rinktis trečią ar ketvirtą skaičių sumažinti iki 2, o kurį palikti 11.

Jei ir toliau kiltų sunkumų sudarant kvadratą mėginčiau sumainyti vietomis eilutės skaičius. Jei toks variantas kaip vieną palikti didesnį, o kitą sumažinti netiktų, dar kita improvizacija būtų pakisti besidubliuojantį skaičių savo vardo ir pavardės sumos (Saviraiškos) skaičiumi, tad galėčiau rašyti 3 – 5 – 11 – 7.

Magiškojo kvadrato talismano naudojimas

Reaguodama į skaitytojų prašymus plačiau papasakoti apie magiškojo kvadrato veikimą ir naudojimą pratęsiu straipsnį.

Tikriausiai visi esate girdėję apie klasikinės muzikos naudą – jos esmė yra matematiškai tiksli harmonija, simetrija, ritmas. Taip pat ir klasikinė architektūra pasižymi tiksliomis, matematiškai išreiškiamomis ir pačios gamtos naudojamas formulėmis kaip pavyzdžiui auksinis pjūvis. Šie iš skaičių sudaryti kvadratai taip pat yra griežtai simetriški, turi tam tikrą formą, ritmą, proporcijas, todėl jų energija harmoninga. Kadangi kvadrato sėkla – mūsų jam užduoti skaičiai atitinka mūsų gimimo datą galima manyti jog jis išreiškia idealiai tvarkingą ir harmoningą mūsų energiją, mūsų esmę.

Kadangi gyvenimas yra ganėtinai chaotiškas ir dažniau esame išvesti iš tos pusiausvyros, nuklydę nuo savo tikrosios esmės pajautimo ir išreiškimo, talismano skleidžiama energija ją primena ir padeda atrasti save bei atgauti vidinę harmoniją.

Talismaną tinka išpiešti ant kortelės ir nešiotis su savimi, pavyzdžiui galinėje kelnių kišenėje. Arba galima jį pasidėti toje vietoje, kur praleidžiate daug laiko. Manasis padėtas ant mano darbo stalo, dar uždėjau ant jo kalnų krištolo kristalą energijai sustiprinti. Dar vienas variantas būtų padėti ant šios kortelės stiklinę vandens nakčiai ir ryte tokį subalansuotą asmeniškai jums vandenį išgerti.

Kaip matote naudojant visai paprastas technikas ir medžiagas, bet kas gali sukurti galingą talismaną, kuris pritrauktų sėkmę, klestėjimą ir padėtų realizuoti save bei įgyvendinti savo misiją gyvenime. Ir visa tai numerologijos dėka.

Pasidalinkite komentaruose kaip jums sekėsi sudaryti savo magiškąjį kvadratą ir gal tokie matematiniai uždaviniai turi lietuvišką pavadinimą ir gudrybes kaip lengviau juos išskaičiuoti? Esu mačiusi tokias užduotis kryžiažodžių žurnaluose. Pasigirkite kai pavyks apskaičiuoti ir papasakokite ką pastebėsite nešiodami savo talismaną.

Comments

 1. Dalia

  Sveiki. Noriu pasidaryti sau ir vyrui magiska kvadrata. Gal galit kas padeti? Dekoju.

 2. Milda

  Sveiki.Man nesigauna pasidayti nors labai noreciau.gal galit pagelbeti?

 3. Gerda Maria

  Laba diena, nu kazkaip man nesigauna, nelabai gal suprantu as kaip ji daryti, ar galite padeti siuo klausimu?

 4. Vida

  Sveiki. Pasinaudojusi nuoroda į p. Zitos pasiūlytą lentelę, labai greitai sudariau vieno iš šeimos narių talismaną, po to ir savo bandžiau sudaryti. mano skaičius 1, todėl bandžiau įrašyti 10, kad nebūtų neigiamų skaičių, bet suma nesigavo. įrašius 1 – viskas ėjosi kaip iš pypkės. Labai greitai – per 15 minučių – abu apskaičiavimai.

 5. Tarologė Lina

  Aš vieną iš tų skaičių palikčiau kaip 23.

 6. Dalia

  o kaip skaiciuoti kada gimimo diena 5 ir kelio skaicius 23 =5

 7. Elita

  Pasidariau per 10 min, keista tik kad su matematika pas mane labai sunkiai, bet kaip prisėdau daryt kvadratą man lyg kažkas kuždėjo kokius skaičius rašyt 😉

 8. Janina

  nezinau nesigauna,gal gali kas padeti?
  mano gimimo data 1963.09.29

 9. Indra

  Pavyko ir man. Įdomu tai, kad savo nusibrėžiau iš pirmo karto, o štai su draugo teko pavargti. Pradžioje galvojau, kad su gyvenimo skaičiumi 2 nieko neišeis, nes arba du vienodi skaičiai lentelėje atsiranda, arba per didelė suma vienos eilutės. su 11 gaunasi. Bet nutariau bandyti toliau, ir vis gi radau tinkamą derinį. Beje, man labai padėjo exel programa, bent skaičiavimo mažiau ir greičiau. Tik man pritrūko šiek tiek daugiau informacijos apie jį patį, kaip jis veikia, ką daro, kaip nešioti, na tokių praktinių patarimų 🙂

 10. Tarologė Lina

  Sveika Selena, jei išeina sudaryti kvadratą su 30 – naudokite 30, jei ne suprastinkite iki 3. Man buvo neįmanoma sudaryti kvadrato su mano gimimo datos suma 29 ir teko sumažinti iki gyvenimo kelio skaičiaus 11, tik tuomet susidėliojo kvadratas.

 11. selena

  sveiki, gerb. Lina, norejau paklaust- o jei gimimo diena 30, tai rasyti 30 ar 3 ?

 12. Rita

  Sveika GD ar galetumet atsiusti savo el pasto adresa:) reik man jusu pagalbos,del kvadrato:) nesigauna man,o mynejot kad galima kreiptis i jus? Pagarbiai Rita.

 13. Rasa

  Sveiki, as labai norečiau sudaryti magiska kvadrata bet man nepavyksta ar galetumet man padeti

 14. Ilona

  nemoku padekite prasau,mano gimimo data yra ,1968.11.22 diena ,dekui.

 15. Samanta

  sveiki GD, gal galetumete padeti? :))

  Lina, labai aciu uz tokia naudinga informacija! :))

 16. GD

  Sveiki,

  labai paprasta- pasidariau per 1 valandą. Jei kam reikės pagalbos, kreipkitės

 17. Dalia

  Dariau vienam is sunu ir gavosi visi skaiciai skirtingi,bet su 0.Ar gali buti 0?

 18. Asta

  Sveiki. Sudariau viena su gimimo datos skaiciais,o kita pagal formule,pateikta anksciau. Patikrinau su svytuokle,abu lygiaverciai. O gal as negerai tikrinau?
  Aciu uz atsakyma.

 19. Tarologė Lina

  Pagal magiškojo kvadrato taisykles skaičiai neturėtų kartotis, bet jei jau mūsų tikslas sudaryti tą simetriją naudojant savo skaičius, gal dar stipriau gaunasi… Kam pavyktų pasidaryti abu variantus pamėginkit švytuokle patikrinti kurio stipresnė energija ir atskirai kurio energija jums palankesnė.

 20. Egle

  Sveiki, na ir as pakartosiu klausima, ar galima sudaryti kvadrata is tu paciu virsutiniu skaiciu? Nes man labai greitai pasidare, tik kaitaliojau vietom ir tiek 🙂 tikiuosi galima :)?

 21. Tarologė Lina

  Reda, aš manau jį būtų naudinga arba prie savęs panešioti arba pasidėti ten, kur dažnai būnate. Jei miegate viena, galima ir prie lovos apačios priklijuoti. Dar variantas būtų palaikyti ant savo matricos stiklinę vandens ir išgerti.

 22. Reda

  Sveiki,na dvi dienas dariau,bet pagaliau pavyko. Noriu paklausti kur geriau saugoti jį ar laikyti.

  Dėkoju už atsakymą

 23. Dalia

  Gavosi ir ne vieno besikartojancio skaiciaus.Meginsiu visiems seimos nariams sudaryti.Aciu!

 24. Asta

  O galima kvadrata sudaryti tik is tokiu pat skaiciu,kurie virsutineje eiluteje?

 25. Rita

  Gerb. Lina padekite man ji susikurti man nepavyksta nes gim.,m. 1985:)

 26. Angele

  Dekui, Lina, jus tiek daug visko pasiulot. Idomu lankytis jusu puslapyje. Aciu. Magiska kvdrata lb lengvai pasidariau kai tik pagavau esme.

 27. Tarologė Lina

  Sveika Inga, man atrodo idealus matematinis magiškasis kvadratas turi būti sudarytas iš nesikartojančių skaičių, tačiau mums norint įpinti į jį savo gimimo datą tai gali būti ne visuomet įmanoma. Tačiau stenkitės sukurti tobuliausią kvadratą su nesikartojančiais skaičiais ir kam pavyks – pasigirkite.

 28. Inga

  Sveiki! na isbandziau ir as :0 pasinaudojus nurodytu video visai greitai pavyko, bet paskui suvokiau, kad yra galimi keli variantai, ar tai teisinga? Tuo paciu smalsu, ar yra taisykle, kad skaiciai negali kartotis ar nesvarbu?
  Aciu 🙂

 29. Vargau 2 dienas, vis atrasdama laiko. Bet pavyko. Visos eilutes ir i virsu ir horizontaliai ir istrizaines ir kvadratas viduryje sudaro ta pacia suma suskaiciuota pagal gimimo metus.

 30. Tarologė Lina

  Viršutinę eilutę – analogiškai pagal duotą pavyzdį, o visą kvadratą sudėlioti ilgas procesas, teks pasukti galvą.

 31. R

  O kaip skaiciuoti, jei esi gimes 10men?pvz. 15d spalio , 1988?

 32. Tarologė Lina

  Pavyko ir man nors prisipažinsiu jog truputį gudravau. Neišsiskaičiavo su mano suprastintu iki vienaženklio gyvenimo kelio skaičiumi 2, bet kai įrašiau savo mokytojo skaičių 11 viskas gavosi.

  Sudariau talismanus visiems šeimos nariams ir kai jau gavau juos intuityviai atėjo ir informacija apie jų veikimo principą. Detaliau papasakosiu apie tai vėliau, bet dabar pasidalinsiu savo idėja padėti ant lapelio su savo kvadratu stiklinę vandens ir kurį laiką palaikius išgerti.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.