Nemokamas būrimas Taro kortomis – Alinos Sizifo darbas

Laba diena, Lina, man šiek tiek baisu žvelgti į ateitį, todėl nežinau ar verta kreiptis, bet jeigu atvirai- nežinojimas gąsdina dar labiau. Esu sutrikusi, nežinau ar pasirinkau teisingą gyvenimo kelią, nuolat užstringu toje pačioje vietoje. Toks jausmas, kad viskas kartojasi, kartojasi ir aš niekaip negaliu ištrūkti iš šio rato. Niekaip negaliu pabaigti studijų, nes kankina depresija, geriu vaistus, tačiau tai padeda nedaug. Noriu judėti toliau gyvenime, užuot nuolat kartodama tuos pačius dalykus, situacijas, egzaminus, klaidas… Deja nežinau ką darau ne taip.

Karjera svarbi man kaip savirealizacija, ir be abejo finansinė nepriklausomybė. Jaučiuos klaikiai išlaikoma kitų. Aš pasiruošus dirbti ir mokytis, tik jėgų nėra, nes atrodo dirbu Sizifo darbą. Kartais nesinori gyventi. Pasakykite, gal ne savo sritį pasirinkau, gal kažką blogai padariau. Kodėl aš niekaip negaliu pajudėti į priekį? Ačiū labai. Alina

Sveika Alina, žinau jog praėjo nemažai laiko nuo tada, kai uždavėte klausimą, bet pagaliau atsirado laisva valandėlė ir nors planavau susirasti kitą klausimą kažkodėl panorau atsakyti būtent jums. Galbūt jums būtent dabar aktualu gauti tą žinią kurią parodys kortos. Įtariu jog nuo klausimo uždavimo šis tas bus pasikeitę, bent jau taip atrodo sprendžiant iš kortų.

3 kortų išdėstymui parinkau tokias pozicijų reikšmes: priežastys – situacijos esmė – pozityviausias kelias į priekį. Iškrito Taurių 8, Žvaigždė ir Skeptrų Riteris.

Taro korta - Taurių 8Taro korta - ŽvaigždėTaro korta - Skeptrų Riteris

Priežasčių korta vaizduoja išeinantį žmogų. Aštuonakės visos susijusios su vidine stiprybe ir atsakomybe, o kadangi tai Taurių rūšis, kalba eina apie atsakomybę už savo laimę. Jūs jaučiate ką jums reikia keisti, ką palikti, jaučiate ir ko norite. Bet jei slopinate tą jausmą, kuris skatina kažką keisti, vaistais ir liekate vietoje prie savo svajonės ar pagerėjimo vargu ar artėjate.

Taurių 8 kortos veikėjas kaip tik pasisukęs eiti link Žvaigždės, o Žvaigždė yra šviesos tunelio gale, vilties, tikėjimo, svajonės, vizijos korta. Taigi jūs jaučiate jog ta padėtis, kurioje esate jums nepriimtina, joje nėra to, ko trokšta jūsų siela ir kažkas jumyse veržiasi kažkur ir jei kūnas nejuda gali skaudėti tarsi sielai veržiantis iš kūno. Bet tai ne depresija, tik liūdesys dėl to jog reikia kažką ilgai statytą palikti. Čia nėra ką gydyti vaistais, jums tereikia trupučio daugiau tikėjimo savimi, savo vidiniu emociniu kompasu, kuris šaukia jums eiti ieškoti savęs, savo kelio, savo ateities.

Optimaliausios krypties korta Skeptrų Riteris akivaizdžiai kitokios spalvos nei ankstesnės dvi, čia jau vyrauja ne ramios melsvos, o raudona ir geltona spalvos, judesys ryškus ir greitas. Kortos veikėjas energingai joja link Žvaigždės. Taigi kortos sako – nustok mąstyti jog nori kažką keisti ir pradėk judėti, veikti, daryti ką nors, kad pajudėtum link to, ko išties nori tavo širdis ir siela. Kortos rekomenduoja ryžtingus veiksmus, pakaks save slopinti ir raminti.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Lina

  Laba diena Lina, nesuprantu kas vyksta, tačiau viskas aukštyn kojomis ir ne kažin kaip, tiek emocinė būsena, tiek aplinkybės ir santykiai visumoje, lyg kažkokios nelaimės nuojauta. Gal būt tai emocinis nuovargis, gal galėtumėt patarti ar dirstelėti. Ačiū.
  Pagarbiai.
  Lina

 2. Monika

  Na ir kur cia ta gera bureja kuri pamatys tikrai geriau ir tiksliau? ai, ir kokia dar kaina uz sia paslauga bus tos burejos? 😀
  Alinai noreciau palinketi sekmes. Pati buvau panasioje situacijoje, bet kazkaip issikapsciau taip tariant, pabaigiau tuos mokslus ir manau likau daug daugiau patyrusi, reikia tik daug kantrybes, visada viskas issisprendzia, zinoma reikia ideti ir pastangu 🙂 tad panasiai jauciausi, norejau ir as rasyti Linai kad ji man pakomentuotu mano kortu derini, bet kazkaip supratau kad tik mano rankose si uzduotis, man reikes ismokti ir pabaigti mokslus ir tai tik del mano pacios ateities 🙂 sekmes visiems besimokantiems!!

 3. Tarologė Lina

  Atrodo kažkieno labai ribotas požiūris į Taro ir mažas supratimas apie jų veikimo principą 🙂

 4. ji

  tureciau pastebeti, kad kortu reiksmes ne visai tokios kaip apibudinta. kreipkites i kita zmogu,zinau gera bureja kuri pamatys tikrai daugiau ir geriau.

 5. Alina

  Ačiū labai Lina. Jūsų įžvalgos kaip visada nepaprastai tikslios. Jūs teisi, įgavau daugiau drąsos ir atsivėrė nauji horizontai. Dar kartą ačiū už padrąsinimą.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.