Nusiskundimas būrėjos pagalba – įdomi situacija pamąstymui

Kažkada kreipiausi pas vieną tokią, net būrėja pavadinti liežuvis nesiverčia. Žmona palikus 2 mažus vaikus pradėjo lakstyti. Tada ir kreipiausi į tokia “pagalbininkę”. Nepaisant to, kad patys sunkiai gyvenom, tai ji dar paskutines santaupas pasiglemžė vien tik už informaciją apie žmonos žygius, kadangi tik gauta teisinga informacija būtų padėjus apsispręsti skirtis su tokia vaikų motina ar ne. O ta nusikaltėlė, nes kitaip nepavadinsi apgaule įsiprašė į mano namus ir panaudojo dabar jau visiem gerai žinoma Miltono Eriksono hipnozės modeli priversti mus susitaikyti. Nei mano, nei mano žmonos valios šiuo atveju nebuvo atsiklausta. Na aišku posthipnotinė įtaiga metams bėgant silpnėjo, bet atsiminimai grįžta labai lėtai ir ne viskas. Buvau pas amžiną atilsį Parapsichologijos akademijos įkūrėją, bet padėti jis nespėjo-mirė. Klausimas skambėtu taip – ar įmanoma ir prisiminimus ir viską ką tą niekšė pridirbo prieš mūsų valią atstatyti taip kaip buvo? Ir ar numatyta kokia nors bausmė tokio tipo manipuliatorėms? Atsakymą prašau rašykite čia. Aš užėjęs perskaitysiu ir priimsiu atitinkamą sprendimą. Ačiū.

Sveiki neprisistatęs pone 🙂

Žmogaus laisvos valios pažeidimas be abejo turi savas pasekmes. Laisva valia ir galimybė patiems rinktis ir per tai išmokti skirti gėrį ir blogį yra esminė žmogaus dalis. Ją kaip nors suvaržyti, ar atimti mano supratimu, yra didžiausias nusikaltimas prieš sielą – Dievo dalelę mumyse. Būrėja šitaip neatsakingai, gal ir iš gerų paskatų, pasielgusi savo laisva valia priėmė sprendimą, kuris buvo įrašytas į jos karmą. Likimas duos jai situacijas ir pamokas per kurias ji geriausiai galės tobulėti ir pažinti dvasinius dėsnius. Nesiųskite jai piktų linkėjimų, nes ne žmonėms čia teisti ir bausti, tuo pasirūpins aukštesnės jėgos, o jūs ją keikdamas pats savo gyvenime kuriate neigiamą energiją.

Ir man nemalonu pastebėti, kad jūs klausdamas apie jos atsakomybę (tiksliau bausmę), neprisiimate savo asmeninės atsakomybės. Jūs savo valia nusprendėte į ją kreiptis pagalbos ir laisva valia sumokėjote (neesmė ar jį paprašė sąžiningos kainos, dabar kalbu apie jus) jai tiek, kiek jums tuo metu buvo verta jos suteikta informacija ir pagalba. Ir net po tos neigiamos patirties esate linkęs ieškoti kas jums padės ir sutvarkys jūsų gyvenimą už jus, kreipėtės į poną Kazlauską, dabar prašote manęs suteikti jums informacijos, kuria remdamasis priimsite sprendimus. Jei norite atgauti savo laisvą valią ir gyvenimą nelaukite kol kita būrėja, ekstrasensas, bioenergetikas ar dar kas nors jums tai sugrąžins – tą padaryti galite tik jūs pats.

Dėl jūsų paties, dėl to ar įmanoma atstatyti viską kaip buvo… laikas kaip upė – į tą patį vandenį antrąsyk neįbrisi, atgal tėkmės nepasuksi. Jei gyvenimą įsivaizduosime kaip žemėlapį ir žiūrėsime nuo to taško kuomet buvo paveikta jūsų valia matysime kryžkelę. Savais sprendimais būtumėte nuėję vienu keliu, paveiktas svetimos įtakos nuėjote galbūt visai kitu, artimesniu ar labiau nutolusiu nuo originaliojo. Dabar grįžti atgal į tą kryžkelę negalite, bet iš tos vietos kur esate galite apsidairyti ir pats pasirinkti kryptį, kuria norite eiti.

Jūsų užduotis šiuo metu, kaip aš ją suprantu, yra atsiimti savo valią ir imti ją naudoti, taikyti savo gyvenime. Viską prisiminti nėra taip svarbu, nes, praeities jau nebėra. Svarbiausia jūsų galimybė sąmoningai ir laisva valia toliau rinktis gyvenimo kelią. Jei klausimą uždavėt norėdamas sužinoti ar aš, tiksliau mano paslaugos, gali jums kuo nors padėti, galiu atsakyti taip. Reiki seansai ar maginis ritualas gali padėti jums pereiti skausmingą prisiminimų ir atsigavimo laikotarpį, atrasti savo valią ir realizuoti ją savo gyvenime. Tačiau tai būtų tik švelni pagalba prie to, ką jūs darote pats. Mano ar kitų specialistų energetinis įsikišimas NĖRA BŪTINAS, jūs pats jau einate teisingu keliu ir su laiku visiškai atsiimsite savo valią, energiją ir valdžią savo gyvenimui.  Bet savo atsakomybės dalies prisiėmimas yra didelė to dalis, kad ir kaip norėtų visą kaltę ir atsakomybę suversti būrėjai. Sėkmės jums ir drąsos mąstyti, spręsti ir gyventi savarankiškai.

Skaitytojai tikriausiai pastebėjo, kad aš nesiėmiau vertinti žmogui padėjusios” būrėjos. Mes greitai galime ir pateisinti ir pasmerkti, bet nieko tikro nežinodama nenoriu daryti jokių išvadų. Kartais geri ketinimai iš nežinojimo duoda blogus ar nesuprastus rezultatus, bet kartais pasitaiko ir piktavalių žmonių. Kiekvienas už savo veiksmus atsakome patys pagal savo išsivystymo lygį. Aukštesnės jėgos nebaudžia, jos leidžia pamatyti savo sprendimų rezultatus ir iš jų pasimokyti bei tobulėti. Būkime geranoriški ir atlaidūs kitiems ir mąstykime kiekvienas už save, prisiimdami visą atsakomybę už savo mintis, sprendimus ir veiksmus.

Comments

 1. Viktorija

  As tai toke malda sukalbu kiekviena diena zinokit veikia,suveike po metu .Didysis kurejau ,apvalyk mane nuo visokiu negatyviu programu,prisijungimu,bloku,prisirisimu,keru,uzkalbejimu,nuziurejimu,prakeikimu,tamsiu ir pilku esybiu ir pripyldyk sviesos ,meiles ir svelnumo energija.Didysis Kurejau dekoju tau uz viska .Seip dar gerai butu ,kad Teve musu sukalbetumete ir Sveika Marija ir Garbe Dievui tevui 3 kartus .Seip tokia mneditacija as tik atkarpa cia parasiau yra jos daugiau ,jai tikrai kalbesite ,parasykit man i emeila as visa ja jum atrasysiu .Man tas skaitymas tokiu maldu padejo tikrai man asmeniskai .zibuoklele@yahoo.com

 2. roma

  koks puikus atsakymas!!! kiekvienam zmogui issakytas mintis galima pritaikyti savo gyvenime. dekoju 🙂

 3. nesuprantu, ko tas vyras nepatenkintas

  ar kad liko gyventi su žmona neįdėdamas jokių savo pastangų?

 4. Dalia

  Sveiki,
  ačiū už šį puslapį. Paskaitinėju, pasidomiu. Esu vidutinio amžiaus, turiu daug visokių išgyvenimų ir labai noriu jums parašyti, pasikonsultuoti….tik kažko vis nedrįstu…matyt dar ne laikas, o gal reikia kažkokios paskatos…
  Skaitau ir domiuosi literatūra apie dvasinius dėsnius kurie, galiu patvirtinti, tikrai egzistuoja, tik reikia juos suprasti, todėl labai tinka jūsų dėstomų minčių paaiškinimų stilius(manau tikrai gilus, remiasi visatos nekintamais dėsniais).
  Dar kartą ačiū Jums ir linkiu Naujų metų su džiaugsmais ir situacijomis per kurias tobulėjam, iš kurių mokomės ir pereinam į aukštesnį lygmenį…

 5. Paulina

  Visiskai pritariu Linutei.Kiekvienas pats prisiimkime atsakomybe uz priimtus sprendimus.Kadangi esu pati papuolus i (siek tiek ) panasia situacija,kai vedama smalsumo,nutariau paklaust ar istiesu turiu prakeiksma.Tai vietoj atsakymo,man ta „prakeiksma nueme”,bet mainais kai ka ateme………tik as tai supratau po 3-ju metu,kai pranasyste issipilde.Tad manau,kad patiems reikia pagalvot,kur kisam savo smalsia nosyte.

 6. Violeta.P

  Nepaliauju,stebėtis Linutės minčių gilumu,atsakymų tikslumu,vidine jos,tokios jaunutės ,inteligencija.
  Žaviuosi Jumis,Linute.
  Stiprybės ir sveikatos !

 7. vardo nebus

  Aciu.Jus supratau,kadangi panasiai masciau.Jus tik patvirtinote kad einu teisingu keliu.Aciu

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.