Būrimas – Sandros įtarimai dėl prakeikimo

Sveiki,
Prieš 1,5 m. su savo šeima persikėliau gyventi į kitą miestą, į vyro gimtąjį miestelį. Nuo tada mums pradėjo nesisekti. Vyrui nesisekė su darbdaviais, duktė buvo rimtai susirgusi, vos nemirė, man pačiai irgi nesiseka išsilaikyti darbe, nors esu įgijusi išsilavinimą. Išseko santaupos, įlindom į skolas, nusigyvenom visai, tačiau vis tiek esame darni šeima. Ar gali būti, kad mano šeimai kas nors linki bloga? Ar yra kokių nors priemonių apsisaugoti nuo prakeikimo, jei esame nužiūrėti?

Sveika Sandra, profesionalaus prakeikimo ar kitokio maginio poveikio padaryto tikslingai aš nematau. Tačiau energetika tikrai neharmoninga, sėkmė ir laimė tarsi nusisukusi ar išnešta iš namų. Jei tai palengvins jūsų baimes dažniau uždekite žvakę namuose, apeikite su ja visus namus nuo įėjimo durų pagal laikrodžio rodyklę tarsi grandinėlę piešdama ugnimi kryžius. Taip ugninių kryželių grandinėle apjuosti namai bus apsaugoti.

Taro korta - ŽvaigždėTaro korta - Kardų 3Taro korta - Monetų 7

Tačiau net jei nelaimių grandinę pradėjo kažkieno netyčinis piktas palinkėjimas ar tiesiog netinkamas pokyčių laikas ar vieta, pagrindinis pavojus dabar kyla būtent iš jūsų įsitikinimų, minčių, vidinio išsibalansavimo. Kalbu apie visą šeimą, tačiau kažką pakeisti galite tik pradėdama nuo savęs. Į neigiamą pusę mąstymą ir energetiką pasuko kažkokie įvykiai, tačiau atsukti atgal teks savo pastangomis.

Negali pakeisti to, ko nepripažįsti, tad pradžiai pažvelkite faktams į akis, atmeskit visus įsivaizdavimus kokia norėtumėte būti, kaip norėtumėte gyventi, kaip norėtumėte matyti artimus žmones, kokie jie turėtų būti. Priimkite viską kaip yra. O tuomet pamilkite tai, ką turite, padėkokite už tai, ką turite. Energetiką lengviau atstatysite jei dažniau pabūsite gryname ode, gamtoje. Net mieganti žiemą ji jums padės. O toliau pati tvarkykite savo mintis, vos pagavusi save mąstant neigiamai, pesimistiškai, dėl ko nors skundžiantis ar dejuojant, tariant negražų, negerą, piktą žodį garsiai ar mintimis sustabdykite save, atsiprašykite už tai savęs ir Dievo, sudeginkite tą mintį (pasitelkite vaizduotę).

Susitaikymas su esama padėtimi, tarsi atsidavimas ir pasidavimas jai ir savo mąstymo pakeitimas leis po truputį pradėti taisyti situaciją. Prieš jus matau visą eilę problemų, kurioms reikia sprendimo, visos kartu jos per didelis iššūkis. Bet jei atradusi vidinės ramybės ir susitaikymo būseną pradėsite atsirinkinėti ir spręsti savo problemas po vieną – jų po vieną ims mažėti.

Gal mano patarimai šį kartą atrodo labai nekonkretūs ir nepraktiški, tačiau kol kas išoriškai, fiziškai, būdama vis dar „juodojoje gyvenimo juostoje” jūs nieko nepakeisite. Tik jei vidumi pereisite į „šviesiąją juostą”, galėsite pradėti po truputį, po vieną dalyką imtis taisyti, tvarkyti, spręsti. Ateinantys metai jums bus sėkmingesni, asmeniškai jums tai bus naujo gyvenimo periodo pradžia ir jau nuo metų pradžios ims formuotis aplinkybės pakreipsiančios jus nauja linkme. O po jūsų gimtadienio (tikiuosi iki to laiko rimtai padirbėsite su savo vidumi) jau ir jūs pati galėsite imtis naujų dalykų, naujų sumanymų, naujų krypčių, kurios turi potencialą būti perspektyviomis.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Ana

    Sveiki, per siuos metus mano gyvenime ivyko man nemaloniu iviliu. Paziurekite prasau ko tiketis man ateituje. Ismksto aciu

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.