Būrimas – Alinos beprasmybės jausmas

Laba diena, Lina. Labai daug klausimų kyla šiame gyvenimo etape, bet noriu paklausti svarbiausio, kad suprasti kas negerai. Kad ir ką daryčiau karjeros srityje, asmeniniame gyvenime, įdėjus pastangų visada pasiekiu kažkokį rezultatą, dažnai neblogą. Tačiau nėra nei ateities vizijos (vis kas atrodo nepasiekiama arba nereikšminga) nei džiaugsmo. Visa tai ką darau atrodo beprasmiška, nors tą akimirką kai tikslas pasiektas būna mažų džiaugsmo ir ramybės spindulių. Tačiau didžiąją laiko dalį tarsi grimzdu smegduobėj. Taigi galbūt galėtume patarti: Kas manęs laukia ateityje? (jeigu iš vis turiu kažkokią ateitį, galbūt mano gyvenimo kelias per daug trumpas, arba galbūt yra koks prakeiksmas virš mano galvos, kad nejaučiu jokios prasmės savo gyvenimo kelyje) Ačiū.

Sveika Alina. Žmonės ne šapeliai, kad tiesiog leistis nešamiems upės srovės. Mes turime laisvą valią ir gyvename tam, kad pažintume save ir pasaulį, pasirinktume tikslus, jų siektume, mokytumėmės, tobulėtume. Jei jūsų netraukia jokie tikslai, jei niekas neatrodo prasminga ar verta pastangų ženkime žingsnį atgal. Kas jūs esate ir kas jums iš tiesų svarbu? Tik gerai pažįstant save gali pajusti savo gyvenimo prasmę ir paskirtį, pasirinkti sau tinkamiausią gyvenimo kelią.

Taro korta - Taurių 8Taro korta - PakabintasisTaro korta - Kardų Karalius

Jums iškritusios kortos Taurių 8, Pakabintasis ir Kardų Karalius pasakoja ne apie tikslo, kurio pasiekimas suteiktų daugiau džiaugsmo, o apie savęs paieškas. Pirmoji korta rodo jus dabar. Kortoje žmogus turėjo beveik viską, tačiau kažko trūko ir jis turi pakankamai ryžto eiti to ieškoti į tamsą ir nežinią. Jūs leidžiatės į vidinę kelionę, o gal jau senokai klaidžiojate. Antra korta Pakabintasis rodo jūsų iššūkį, problemą ir kartu kelią iš tos vietos, kur esate. Pažvelgus į šio veikėjo rūbus matome, kad ankstesnę raudoną jūsų aprangą papildė žydra. Ryžtas ir judėjimas pasipildė ramybe ir išmintimi. Čia žmogus jau nebejuda, niekur nekeliauja, nieko nedaro, t.y. prasmės ir pilnatvės negali rasti kažkur ten, pasaulyje, ieškant. Tai reikia rasti savyje, tyloje, susitaikyme ir naujame žvilgsnyje į pasaulį, pasikeitusioje perspektyvoje.

Galiausiai patarimo korta Kardų Karalius vėlgi niekur nebėgioja, neieško, jis tvirtai žino kas jis yra, kokie jo įsitikinimai ir jis priima visus sprendimus vadovaudamasis jai. Kažkokios ypatingos ateities vizijos jums ir nereikia, kaip nereikia ir pranašystės. Jums reikia tik žinoti kas esate, kur stovite, kuo tikite. O kur toliau ves jūsų kelias galite nuspręsti pati. Ne kažkas kitas, o jūs sukursite savo ateitį. Prasmės ir pilnatvės ieškokite ne kažkur, o savyje, per savęs pažinimą ir priėmimą tokios, kokia esate. Pati perėjusi šį kelią linkiu sėkmės ir tau.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. loreta

    Laba diena o as nesuprantu kad ir kaip bega laikas,o as stoviu vietoje ir vien nelaimes

  2. aida

    Kas manes laukia artimiausiu metu? Iskarto jums dekojo uz atsakyma.

  3. Alina

    Ačiū labai Jums už išsamų ir įdomų atsakymą! Ištikrųjų taip ir yra, seniai esu kelionėje po tamsą, ir nesuprantu kur visa tai veda, visos tiesos paieškos ir dėl ko. Nežinau ką ten atrasiu savyje, bet šiaip ar taip dažniausiai atsakymai ateina net kai jų neklausi. 😉

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.