Tinkamo laiko pasirinkimas – padidinta sėkmės tikimybė

Viskam yra metas,
ir kiekvienam reikalui tinkamas laikas po dangumi.
Laikas gimti ir laikas numirti,
laikas sodinti ir laikas skinti;
laikas griauti ir laikas statyti;
Laikas verkti ir laikas juoktis.

Visiems pasitaiko dienų, kai niekas nesiseka ir nuotaika prasta nuo pat ryto be aiškios priežasties. Tokiai būsenai turime posakį, jog ne ta koja iš lovos atsikėlė, tačiau esmė ne kėlimosi būdas. Tiesiog kiekvieną dieną mūsų vidinę būseną lemia įvairūs veiksniai ir skirtingos dienos gali būti daugiau ar mažiau sėkmingos ir energingos, tinkamesnės vienai ar kitai veiklai. Tiek numerologija, tiek astrologija teikia didelę reikšmę datai ir laikui kuomet kas nors pradedama – ar tai būtų santuoka, verslas, kūrybinis projektas ar mažesnės reikšmės procesas.

Ką gali suteikti tinkamos datos pasirinkimas? Ar bet kokio sumanymo sėkmę galima nulemti vien pasitarus su numerologijos ar astrologijos specialistu dėl tinkamiausio pradžios laiko? Būkime realistai, jei imamės ko nors, kas iš esmės pasmerkta dėl objektyvių priežasčių, joks palankaus laiko parinkimas neišgelbės. Jei yra bent vidutinės ar teigiamos perspektyvos – palankus laikas jas sustiprins. Maža to, galima netgi numatyti sumanymo silpnąsias vietas ir per pradžios laiką įnešti tokias energijas, kurios padės jas užglaistyti. Iliustruosiu tai konkrečiu pavyzdžiu.

Vestuvių datos pasirinkimas. Gražus oras vestuvių dieną užtikrins gražias nuotraukas ir gražesnę šventę, tačiau ilgalaikės įtakos santuokai nuotraukų albumas neturi. Maniškis nevartomas dulka spintoje. Jei tarp žmonių suderinamumas nėra visiškai tobulas (100 procentinis, absoliučiai tobulas suderinamumas turbūt retesnis už milijoninius aukso puodo laimėjimus), vestuvių data gali arba paryškinti tuos santykių aspektus dėl kurių kyla trintis, arba tuos, kurie jungia du žmones. Santuokos data, kaip ir gimimo diena yra pradžia padedanti pagrindą visam santuokos „gyvenimui”. Galima tiesiog pasirinkti šventei palankią, meilę ir harmoniją stiprinančią dieną tinkamiausią asmeniškai dviems žmonėms ir geriausiai padedančią sujungti jųdviejų likimus, arba numatyti laiką tinkamą padidinti sėkmei labiausiai reikalingoje gyvenimo sferoje. Pavyzdžiui padėti dviems žmonėms augti ir tobulėti arba kaip tik suteikti daugiau stabilumo ir pastovumo jų gyvenimui, sustiprinti atsakomybės ir įsipareigojimo jausmą, jei kažkuris iš partnerių yra truputį linkęs būti laisvu paukščiu arba pagerinti vaisingumo ir vaikučių gimimo perspektyvas. Galima sakyti jog santuokos dieną į būsimą šeimos programą susideda du pagrindiniai faktoriai – dviejų žmonių asmenybės ir likimai bei trečias silpnesnis, tačiau vis tiek įtakos turintis faktorius – santuokos gimimo diena.

Pradedant verslą taip pat pravartu užsitikrinti sau kuo geresnes perspektyvas, verslo ilgaamžiškumą, finansinį potencialą, prestižą. Verslo įkūrimo, svarbios partnerystės ar sutarties pasirašymo datos apgalvotas pasirinkimas gali padėti kažkiek sušvelninti numatomus sunkumus, sustiprinti vienokią ar kitokią energiją reikalingą konkrečiam veiklą pradedančiam verslininkui ir konkrečiai jo/jos pasirinktai veiklai. Prekybos veiklai galbūt svarbiausi akcentai, kuriuos galima pasistengti paryškinti bus finansinis, pramogų verslui – kūrybinis ir populiarumo.

Kaip beveik nebūna absoliutaus suderinamumo tarp dviejų žmonių (jei nebus nei menkiausios trinties, kas gi paskatins augti ir tobulėti?), taip retai pasitaiko ir idealių dienų, ypač jei laiko intervalas nedidelis, jei norimą susituokti būtent tą, o ne kurį nors kitą mėnesį, įregistruoti veiklą kelių savaičių bėgyje. Retas kas norės laukti idealaus laiko kelis metus. Taigi renkantis geriausią datą dažnai tenka eiti į kompromisą, vietoje visais atžvilgiais idealios dienos neturinčios nei mažiausio „minusiuko” pasirinkti tokią, kuri palanki svarbiausiais aspektais, kuri turi ženkliai daugiau palankių ženklų, nei sunkių pamokų, kuri labai tinkama bent vienam iš sužadėtinių ar partnerių ir neša palankią energiją jų būsimam bendram keliui.

Jei datą kažkokiam įvykiui norite pasirinkti patys vienas iš rodiklių į kurį galite atsižvelgti yra saulės ir mėnulio diena. Informaciją apie jas galima rasti daugelyje kalendorių, o dienų aprašymus internete. Jei norėtumėte, kad aš padėčiau jums pasirinkti kuo palankesnę datą svarbiam įvykiui kaip vestuvės, verslo pradžia, operacija aš naudosiuosi keletu metodu – numerologija, astrologija ir Taro kortos – kad padėčiau rasti jums asmeniškai palankiausią, jūsų poreikius ir tikslus geriausiai palaikančią datą. Šią paslaugą užsisakyti per šią užsakymo formą.

Comments

 1. Rima

  Laba diena,

  Man suplanuota Cezario operacija nuo 25 geguzes iki birzelio 1 dienos. Kuria diena butu geriausiai rinktis del gimstancio kudikio.
  Kito varianto apart Cezario nebus ir negali buti.
  Todel dar turiu galimmybe pasirinkti

  Labai aciu
  Rima

 2. Svetlana

  Sveiki, nusprendeme susituokti tik nezinom kokia data issirinkti , as esu gimusi 19800607, o vyras 19790304, kokia diena pagal data butu laiminga musu sajungai?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.