Būrimas – Jūratės kūryba

Sveiki,
Esu menininke, gyvenu tik iš kūrybos. Tačiau, jei ne vyras, pragyventi butu sunku. Tad vis galvoju apie kita veikla – interjero dizainą. Patys įsirengėme namus, kas pamato, sako, kad labai jaukus ir kitokie. ( musu interjeras buvo publikuotas viename interjero žurnale )
šiuo metu turiu du pasiūlymus – įrengti du namus. Bet trūksta pasitikėjimo savimi, neturiu atitinkamos kompetencijos, išskyrus meninį išsilavinimą ir kaip kiti sako, gerą skoni 🙂
Visada to norėjau, bet bijau nepateisinti lūkesčių.
Klausimas toks: ar verta užsiimti tais užsakymais ir tęsti savo veiklą šia linkme? O keramika ir tapyba liktų, kaip hobis.
Ačiū. Ir už tai, kad esate.
Pagarbiai,
Jūrate

Sveika, Jūrate,

Mano asmeninė nuomonė būtų, kad turėtumėte sutikti ir kuo greičiau pradėti imtis, tai ko trokšta jūsų širdis. Dėl pasitikėjimo savimi, tai manau tikrai save nuvertinate. Niekas negimė mokėdamas, šiokios tokios praktikos jau turite, gerą skonį taip pat. Visi menininkai turi savo stilių, jūs turite savąjį taip pat. jei tiems žmonės jis patinka, tai patiks ir tai ką jūs sukursite.

O kamuojanti baimė dėl kompetencijos yra dėl to, nes norite padaryti viską labai idealiai ir bijote, kad kažko nežinote ar kur suklysite. Iš dalies tokia jūsų savybė yra labai gera, nes darote darote taip geria kaip sugebate, bet iš kitos pusės ji jus stabdo ir neleidžia pilnai atsiskleisti. Jei tokį darbą gali dirbti kiti, kodėl negalite jūs, esate menininkė ir interjero kūrimas yra kažkokia meno atšaka. Aš asmeniškai tikiu ir pasitikiu jumis labiau nei jūs savimi.

Kaip įprasta dėliosiu tris taro korta, kurios ir atsakys kaip jums seksis.

Taro korta - Taurių KaralienėTaro korta - Monetų 7Taro korta - Kardų 4

Pirmoji korta išdėstyme simbolizuoja jus kai meniškos sielos asmenybę.  Kuriate meilę, bei grožį savo gyvenime. Pasaulį suvokiate per jausmus intuiciją ir kūrybą. manu, kad kitokia korta ir negalėjo iškristi jums apibūdinti, taigi kortose vaizduojama Taurių Karalienė esate jūs.

Antroji korta Monetų 7 rodo, kad jūsų laukia tobulėjimo galimybės, kur reikės tikrai dar daug ko išmokti, bet tai ko imsitės bus praktiškesnė, veikla, nei vien tapyba. Jei atkreipsite dėmesį į pačią kortą, tai pastebėsite, kad 6 monetos yra vienoje krūvoje, o septintoji atskirai. Šešios monetos, jau sužaliavusios ir kabo kaip vaisiai, o kad užaugtų septintoji, dar reikia įdirbti žemę. Taigi pagrindus interjero dizainui kaip ir turite, bet šis pasirinktas kelias pareikalaus nemažai jūsų pastangų, teks išmokti naujų dalykų, turėsite išmokti užauginti ir tą „septintą monetą”.

Trečioji korta Kardų 4 pasakoja apie tai keik iš šios veiklos galite uždirbti artimiausiu metu. Kol neturite pakankamai praktikos, gali nepavykti gauti tiek kiek norėtųsi. Artimiausiu metu vis dar finansiškai  šeimą išlaikys vyras. Jūs gal tik truputėlį prisidėsite prie to. Su laiku sugebėsite praktiškiau panaudoti savo kūrybinius talentus, bet tam reikės daugiau laiko ir įdirbio. Su laiku atsiras didesnis pasitikėjimas savimi, profesinė kompetencija, kas atneš ir didesnes pajamas.
Taigi ar verta eiti šiuo keliu spręsti jums. Sėkmės.

Nuoširdžiai,
Tarologas Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.