Būrimas – Austėjos kelio paieškos

Sveiki,
trumpai mano situacija tokia: esu giliose savęs ir savo kelio paieškose, niekaip nesijaučiu gerai ten kur esu ir ką darau. Konkretesnis klausimas susijęs su mano pasirinkta profesija: studijuoju teisę, šiemet tikiuosi baigti, o vis labai abejoju, ar galėčiau, ar sugebėčiau šioje srityje dirbti…? Noriu bendrauti su žmonėmis, labai noriu padėti jiems spręsti problemas ir teisė, mano akimis, yra labai taurus ir geras būdas tai padaryti. Tačiau nežinau, ar teisė – tai mano sritis. Taigi klausimas: ar sugebėsiu dirbti teisėje, būti geru teisininku, ar vis tik tai nėra man tinkama sritis..? Nuoširdžiai dėkoju iš anksto.

Sveika, Austėja,

Nedaugelis iš mūsų sugeba pasirinkti savo gyvenimo profesiją iš pirmo karto, kažkas net jau žino kuo bus ir kuo nori būti vaikystėje. O likusieji kaip ir jūs mėgina, vieną, antrą ar trečią dalyką kol atranda save. Visi esame skirtingi ir kas patinka man gali nepatikti jums. Tai, kad jūs nesijaučiate gerai, ten kur esate ir ką darote, sako, kad jums tokį darbą dirbti gali būti sunku. tai nereiškia, kad jo negalite dirbti, ar tam esate nekompetentinga tiesiog, emociškai galite jaustis nelabai gerai.

Taro korta - Taurių 9Taro korta - Skeptrų 3Taro korta - Monetų Pažas

Pirmoji korta išdėstyme Taurių 9 rodytų, kad į šią situaciją žiūrite su požiūriu patinka, nepatinka. Jums svarbiau yra ar darbas jums teiks malonumą, ar tai nebus kančia. Ši korta taip pat gali rodyti ir ciklo užbaigimą, jūsų studijų pabaigą, tikitės pabaigti ir pabaigsite. Taip pat turite labai stiprų užnugarį, yra žmonės, kurie jus palaiko, gal tėvai tikisi, kad jūs dirbsite būtent teisės srityje, o nuvilti jūs nenorite.

Sekančios dvi kortos Skeptrų 3 ir Monetų pažas gali rodyti, kad pabaigusi studijas, kuriam laikui galite ir atsitraukti nuo teisės, tarsi pailsėti nuo jos. Norėsis veikti kažką aktyvesnio. Sakyčiau, kad gali pasitaikyti palanki proga išvykti į užsienį uždarbiauti ir tikriausiai tas darbas bus mažai susijęs su teise.

Ateityje laukia ganėtinai aktyvi veikla, bet nemanau, kad tai bus susijusi su dokumentais ar teise. Darbą galite daugiau rinktis pagal gaunamo atlygio dydį. taigi prioritetas daugiau gali būti uždarbis ir nesvarbu ar teks dirbti paprasčiausią rankų darbą, ar pasirinkti tokį darbą, kuriame tektų daugiau bendrauti su žmonėmis.

pabaigai atsakant į jūsų klausimą galiu pridurti, kad dirbti teisėje tikrai galite, bet ar ten save atrasi? Nes kortos rodo jus artimiausiu metu besisukančią visai kitokioje aplinkoje.

Tarologas
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Mano sesuo ir mano kita drauge baige teise ,o darbu nera tai dyrba ne pagal profesija ,cia tas ir blogai daug kas baige mokslus ,o darbo nera.

  2. Austeja

    Dėkoju Jums už pagalbą, Gerb. Sauliau. Trumpai pakomentuojant mano poziciją, nesu iš žmonių, kuriems svarbu tik tai, kas man patinka, nepatinka, nesu visiška materialistė – tiesiog esu giliai įsitikinusi, jog sugebėsiu dirbti – gerai dirbti – tik tą darbą, kuriame pati jausiuosi patogiai ir tvirtai.
    Dar kartą dėkoju, su viltimi lauksiu, kokiu keliu mane gyvenimas nuves 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.