Truputis daugiau nei įprastas zodiako ženklas

charakteriai-pagal-zodiako-zenklaPrisistatydami „astrologiškai” žmonės paprastai sako – aš esu Liūtas, aš esu Jautis, nesakysiu (reiškia slapukas Skorpionas). Bet tai yra Saulės padėtis zodiake gimimo metu. O kur visos kitos planetos? Iš tiesų mes esame tarsi mišrainė iš viso zodiako rato, kiekvienas skirtingomis proporcijomis ir kiekvienas atspindi vis kitą gyvenimo sferą. Kiekviena planeta (astrologijoje Saulė ir Mėnulis taip pat vadinami planetomis) gali būti stipri ir silpna, turinti harmoningą ir įtemptą ryšį su kitomis planetomis ir gyvenimo sferomis.

Jei jūsų Saulė stipri ir harmoninga greičiausiai saulės zodiako ženklo charakterio aprašymas jus atitiks ganėtinai tiksliai, tarkim apie 70 proc. Jei Saulė silpnesnė ar tiesiog dominuoja kitos planetos remiantis vien jos ženklu jums gali pasirodyti jog astrologija neveikia. Ji veikia, tiesiog reikia eiti giliau. Negąsdinsiu jūsų viso horoskopo aprašymu, verčiau pasiūlysiu išmokti prisistatyti taip, kaip prisistatytų astrologai įvardinant savo Saulės, kylantį ir Mėnulio ženklus. Pavyzdžiui aš esu dvigubas Jautis pagal Saulę ir kylantį ženklą, o mano Mėnulis Ožiaragyje. Oi, jaučiuosi lyg apsinuoginusi kai atskleidžiau tokią asmenišką informaciją apie save 🙂

Saulės ženklas dažniausiai gros pirmuoju smuiku, bet pilnesnį, nors ir ne visiškai išbaigtą paveikslą gausime sudėję tris „banginius” – Saulės ženklą, Kylantį ženklą ir Mėnulio ženklą. Kad išsiaiškintumėte juos jums reikės susidaryti tikslų savo horoskopo brėžinį. Internete yra nemažai nemokamų programų, vieną tokią rasite ir Taroskopų svetainėje, puslapyje Astrologinė skaičiuoklė.

Saulę brėžinyje žymi apskritimas su taškeliu centre. Nors savo Saulės ženklą tikriausiai jau žinote, bet susitikrinkite kokiame jis ženkle horoskopo brėžinyje vien tam, kad įsitikintumėte ar gerai jį nusibraižėte. Toliau ieškokite savo kylančio ženklo, tai jautriausias ir greičiausiai kintantis ženklas, kuriam nustatyti būtinas tikslus jūsų gimimo laikas. Jūsų kylantis ženklas yra tas ženklas, kurį kairėje rato pusėje kerta rodyklė su raidėmis As. Mėnulis ženklinamas pusmėnulio simboliu, susiraskite kokiame ženkle jis randasi. Štai ir žinote svarbiausias savo charakteristikas.

Ką gi jos reiškia? Saulė tai jūsų charakteris, jūsų ego, gyvybinė energija ir motyvuojančios vidinės jėgos. Mėnulis tai jūsų instinktai, pasąmoninės programos, įpročiai, emociniai poreikiai, saugumo ar nesaugumo pojūtis. Pavyzdžiui Mėnuliui Vėžyje, kad jaustų emocinį komfortą reikia namų ir šeimos kuria galėtų rūpintis, Mėnuliui Svarstyklėse itin svarbi taika ir harmonija bet kokiuose santykiuose, taip pat komfortabiliai emocinei savijautai tiesiog būtina antroji pusė. O štai Mėnulis Avine rodys jog žmogus emociškai impulsyvus, nepriklausomas ir savarankiškas, jam svarbiau išreikšti save ir patenkinti savo poreikius ir jis ne toks atidus antrosios pusės poreikiams kaip Mėnulis Svarstyklėse. Kylantis ženklas apibūdina jūsų veikimo stilių, tai jūsų įvaizdis, kaukė, vaidmuo prieš visuomenę, kaip jūs siekiate savo Saulės tikslų ir patenkinate savo Mėnulio poreikius. Galima sakyti, jog Kylantis ženklas atskleidžia kokį įspūdį padarysite per darbo interviu, o Saulės ženklas, kaip dirbsite.

Gali būti jog turėsite dvigubą ar net trigubą ženklą. Perskaitykite visų savo trijų ženklų charakterių aprašymus, raskite pasikartojančias ar panašias savybes – ar jos jumyse stiprios? O skirtingos ir priešingos savybės, ar kažkaip jas savyje suderinate, ar reiškiate skirtingose kontekstuose ir skirtingose aplinkose? Visi trys šie ženklai apibūdina skirtingus jūsų asmenybės aspektus. Moterims itin reikšmingas Mėnulio ženklas, nes mes kiek labiau vadovaujamės savo emocijomis. Dar Mėnulio padėtis visiems atspindi ryšį su motiną, kokia ji mums atrodė, o vyrams Mėnulis parodo pasąmoninius lūkesčius savo išrinktajai, kaip jie nori jog ji jais rūpintųsi.

Įdomių jums atradimų ir ateityje susipažinsime su kitais horoskopo aspektais.

Comments

 1. zivile

  Sveiki,
  Mano saule skorpione, menulis zuvyse, o kylantis mazgas vezyje.Idomu, kai tiek daug vandens..kur koja deti?

 2. Tarologė Lina

  Kylantis ženklas gali būti ir linzė per kurią išreiškiama visa kita ir kaukė ir kelias į Saulės ženklo savybes. Įtariu, kad esate iš bendraujančių, komunikabilių ir gal net plepučių žuvų, o ne iš nebyliųjų 🙂 Ir Dvynius ir Mergelę valdo Merkurijus, žinių ir komunikacijos planeta, tad darau prielaidą, jog esate kur kas racionalesnė, imlesnė ne tik žinioms, bei faktams nei galima tikėtis iš Žuvų. Gal savo Žuvišką vaizduotę, dvasingumą ir gebėjimą jausti kitus panaudojate labai praktiškai. Aš čia tik pažaidžiau su idėjomis kaip galima būtų mėginti jungti ženklų savybes, galimi ir kiti variantai. Papasakokite pati iš to, ką apie save žinote 🙂

 3. Asta

  Sveiki,
  pasidariau astrologinį skaičiavimą, ir rezultatai mane tikrai nustebino. Saulė mano yra žuvų ženkle, kylantis ženklas – dvyniuose, o mėnulis – mergelėje, tikra makalynė 🙂 sunku interpretuoti, bet kaip suprantu, esu svajoklė ir nelabai praktiška pagal žuvis, bet iš kitos pusės, norisi man žemiškumo ir praktiškumo (pagal mergelę). O kylantį ženklą kaip dvynius visai sunku paaiškinti, kad esu tin nepastovi? 🙂

 4. Egle

  Sveiki,
  gal galit placiau apibudinti kai menulis ir jautriausias zenklas svarstykliu zenkle,nors as esu zuvys

 5. Tarologė Lina

  Sveika Ramute, Juodasis Mėnulis rodo kokioje sferoje galime būtų „prisidirbę”, neišlaikę išbandymų, piktnaudžiavę, pažeidę tos sferos religines, moralines ir kitokias taisykles, perlenkę lazdą. Jei Juodasis Mėnulis keliautų per tą ženklą, kuriame jums gimstant buvo Juodasis Mėnulis būtų suaktyvinta, atskleista tamsioji karma, gautumėte galimybę ją išpirkti – sąmoningai stengiantis ar per patiriamus sunkumus. Kadangi atsižvelgiate tik į savo saulės ženklą, tranzuojantis Juodasis Mėnulis čia gal ne tiek ankstesnių gyvenimų karmą išryškins, kiek jūsų dabar turimas problemas Vėžiškose srityse ir neharmoningai – per silpnai ar per stipriai reiškiamas „vėžiukiškas” savybes. Taigi skaitykite apie Vėžius ir žiūrėkite ar esate gera Vėžiukė, ar nepasiduodate tipinėms Vėžių silpnybėms ir ydoms. Per tuos dalykus ir gautumėte per nagus. Kai Juodasis Mėnulis keliavo per Jautį vienas stiprus Jautukas nukentėjo dėl savo įsismarkavusių materialių prisirišimų per finansinę sritį. Pasimokius iš tos patirties likimas nusprendė grąžinti ką buvo laikinai atėmęs.

 6. laba diena.as domiuosi astrologija,horoskopais.labai noreciau daugiau informacijos apie savo zenkla.karma.esu vezys.kadangi siemet veziu zenkle juodasis menulis ko galima tiketis is jo.?buciau dekinga jei nors trupuciuka galeciau gauti informacijos.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.