Būrimas – Živilės laimės paieškos

Sveiki,
esu Živilė. Norėčiau būti atrinkta magiškajam penktadieniui… Patinka man Jūsų internetinė svetainė, karts nuo karto randu tik čia paguodą, bet kad nusiramint, papasakosiu…..
Š.m. Vasario 14 dieną išsiskyriau su vyru, su juo pragyvenom 10 metų, turim 2 dukras….
Kartu nebegyvenam, bet matomės dažnai tik dėl vaikų…..
Pradėjau bendrauti su kitu žmogumi, bet tie santykiai kažkaip labai įdomiai rutuliojasi, lyg aš jam patinku ir jis man( net labai), bet gaubia lyg kažkokia paslaptis, kažko nesako, dingsta kuriam laikui, paskui vėl pasirodo..Mes buvome susitikę kelis kartus. Žinoma nėra labai lengva kai gyveni skirtinguose miestuose, bet tel. juk galima ir dažniau pasikalbėt, bet deja būna tai tik labai retai, nes daugiau bendraujam internetu… Tiesiog nesinori būti apgautai, ir stipriai nusivilti….. Taip pat labai spaudžia visokie finansiniai nesklandumai, darbas, bankas, tiesiog ką maniau esu suplanavusi tirpsta lyg uždegta žvakė…Niekas pradėjo nesisekt… Sunku tai pakelti, kartais klausiu kodėl tokį sunkų gyvenimo kryžių reikia nešti… Juk pasilikau gyventi su mergaitėm, viena jų turi neįgalumą, kitai kalbos sutrikimas…Tiesiog viskas taip sugriuvo, kad galvoji kam visa tai ir kodėl tik man. Nes po skyrybų nebendrauju su vyro puse, ne aš taip nusprendžiau, jie, nes buvo visiems netikėta, kaip aš taip galiu pasielgt, bet gelbėdama savo mergaičių gerovę( kad nematytų geriančio tėvo ir jo siautėjimų) nusprendžiau kardinaliai….. Dabar nėra lengva, bet geriau nei buvo…. Tiesiog norisi paklaust ar kas pasikeis? Ar bus geresnė gyvenimo kokybė…Ar pagaliau aš sulauksiu sau skirto žmogaus?
Tai va tokia ta mano tiesos akimirka…
Pagarbiai
Živilė

Sveika, Živile,

Jūsų situacija ir gyvenimas nėra iš lengviausių, bet kiekvienas turime savo kryželį, kurį nešame. O tai kaip mes tą naštą suprantame priklauso nuo mūsų pačių, tai kaip mes suvokiame tai, ką mums duoda likimas ir ką mes turime. Iš optimistinio žvilgsnio jūsų situaciją galima nuspalvinti daug gražesnėmis spalvomis. Tai yra kokia jūs gera mama ir kokia jūs esate reikalinga ir naudinga savo dukrelėms. Manau dėl jų galėtumėte padaryti labai daug, o ir su vyru skyrėtės, greičiau dėl jų, nei dėl savęs.  Bet tai, kad priėmėte tokį sprendimą dar nereiškia, kad likimas jums už tai turi padėkoti ir palengvinti jūsų naštą, gal šiame gyvenime jums skirta visiškai atsiduoti vaikams, be jokių pretenzijų, be pasipiktinimo ant gyvenimo. Net ir tokioje situacijoje tikrai galima rasti gražių akimirkų, o būtent jūs turėtumėte mokėtis džiaugtis gyvenimu ir tuo optimizmu užkrėsti savo dukreles. Nes joms yra nepalyginti sunkiau nei jums, kuo daugiau šilumos atiduosite joms, tuo gyvenimas bus geresnis. Rašote, kad dabar nėra lengva, bet tuo pačiu geriau nei buvo, vadinasi padarėte teisingą sprendimą ir einate teisingu keliu. Taigi ir ta gyvenimo kokybė priklauso tik nuo jūsų, ne nuo buvusio vyro ar jo giminės.

Jums kyla klausimas už ką jums toks gyvenimas ir kodėl  tik jums. Galiu patikinti, kad panašų gyvenimą gyvena daug daugiau žmonių nei jūs įsivaizduojate. Tokios situacijos duodamos geriems žmonėms, nes tik jie gali pasirūpinti savo artimaisiais, kurie savimi pasirūpinti negali. Prioritetas turėtų šiuo metu būti vaikai ir klausimas kodėl ir už ką jiems toks gyvenimas, o jūs tik antroje vietoje. Jūsų pareiga užauginti stiprias dukras, kad jos galėtų savimi pasitikėti, net ir turėdamos negalią.

Toks gyvenimas jums numatytas tam, kad išsiugdytumėte tam tikras būdo savybes, kažkam tai bus užuojauta, kitam mokėjimas mylėti, trečiam mokėjimas džiaugtis tuo ką turi. Patarčiau paskaityti ar pažiūrėti internete apie Nicką, kuris gimė, be rankų ir be kojų, bet sugebėjo atrasti savo vietą šiame pasaulyje. Jis nėra nelaimingas invalidas, jis tiesiog yra Kitoks. Kaip ir jūsų dukros. Jos tiesiog kitokios.

Taro korta - MylimiejiTaro korta - VelniasTaro korta - Skeptrų 8

Iš iškritusių kortų matau, kad pagrindinis klausimas yra apie santykius ir antrąją pusę. Ne apie geresnį gyvenimą ar vaikų ateitį, o būtent apie santykius. Antroji korta Velnias, gali rodyti, kad dukrelės yra našta, bandant atrasti antrąją pusė, esate surišta tarsi grandinėmis. Taip pat ši korta sako, kad nereikėtų ieškoti lengvos išeities iš padėties. Tai yra nesitikėti, kad atsiradus vyrui, jis išspręs jūsų problemas ir gyvenimas pagerės. Jūs turite pati savo pastangomis kantriai siekti savo tikslų, pati kurti sau ir savo vaikams geresnę ateitį. jei pati imsitės keisti tuomet gyvenimas ir keisi, jei ne niekas už jus to nepadarys.

Paskutinioji korta išdėstyme  duoda patarimą judėti į priekį, būti stipriai, jei norite pokyčių, drąsiau juos inicijuokite, tuomet viskas keisis ir labai greitai.

Bendrai apžvelgus kortas galiu pasakyti, kad  dabartiniai santykiai su vyriškiu daugiau priklausomybė, nei tikroji meilė.Velnias tai pat rodytų ir stiprų seksualinį potraukį, šiam vyriškiui.

Nuoširdžiai,
Tarologas Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Iš principo skyrybas iš tiesų laikau nenatūraliu ir negeru dalyku, visuomet pirmiausia norisi paraginti žmones galvoti kodėl tokį partnerį pritraukė, pasirinko, ko per šiuos santykius gali išmokti. Tačiau smerkti galiu tik lengvabūdišką požiūrį į santuoką, jos negerbimą, skubėjimą kurti santykius ir kažkam nepatikus, nededant pastangų patiems keistis, skirtis ir bėgti pas kitą, iš kurio tikimąsi jog jis ar ji suteiks daugiau laimės. Smurtas šeimoje, fizinė ir net rimta psichologinė prievarta visiškai atskiras klausimas. Čia taip pat gaunamos sunkios pamokos, bet kadangi yra atsakomybė ne tik už savo, bet ir už vaikų saugumą ir gerovę, už tai, kokioje aplinkoje jie auga ir kaip formuojamas jų charakteris bei likimas, laukti tikintis kad kažkas savaime pagerės tiesiog negalima. Būtina kažko imtis, arba labai ryžtingai tvarkyti santykius ir buitinę situaciją, arba skirtis ir apsaugoti save bei vaikus. Smerktinas yra tik lengvabūdiškas požiūris į šeimą, santuokos griovimas lengva ranka ar tai užsigeidus vedusio/ištekėjusios ar tai turint šeimą ir ieškant malonumų už jos ribų. Gyvename egoizmo ir savanaudiškumo amžiuje ir man liūdna, kad dažnai gaunu klausimus „kurį rinktis, kuris man suteiks didesnę laimę?”, bet niekas neklausia ko aš galiu išmokti šiuose santykiuose, ką aš galiu duoti šiam žmogui, ko reikia jo laimei.

 2. viktorija

  Kodėl man susidaro įspūdis, jau nebe pirmame straipsnyje, kad tiek Lina tiek Saulius smerkia skyrybas. Sutinku su tuo, kad antra pusė yra mūsų pagrindinis mokytojas, ir t.t. ir pan. Ir kad išsiskyrus su vienu, tos pačios problemos laukia su kitu. Bet jei vyras muša, siautėja ir pan, negi nuodėmė skirtis saugant savo ir savo vaikų sveikatą? Net ir pačios griežčiausios religijos leidžia skyrybas esant smurtui šeimoj.
  O Živilei norėčiau pasakyti, buvau Jūsų situacijoj, ir man velnio korta krito. Rezultatas – vyras buvo vedęs, reikėjo tik pati žinot ko. Išgyvenas. To dėka pradėjau gilintis į dalykus, apie kuriuos anksčiau net negalvojau. Dabar kasdien dėkoju jam už pamoką, nors tada maniau mirsiu. Taigi viskas praeis, tereikia išmokti priimti pamokas.

 3. Tarologė Lina

  Viktorija, rezultate atrodo, jog vaikai kenčia už tėvų poelgius, bet iš tiesų esmė būtent klaidos, ar tiksliau perduotas, auklėjant įskiepytas klaidingas pasaulevaizdis, charakterio savybės. Tarkim girtuokliai, dvasinių vertybių neturintys tėvai, nesugeba jų įskiepyti vaikui ir jis taip pat eina materializmo, žemų instinktų tenkinimo keliu ir jo gyvenimo rezultatai nekokie. Jei vaikai patys neatras aukštesnių vertybių, nekeis savo pasaulėvaizdžio ir gyvenimo būdo, jie savo vaikams perduos tik tai, ką patys savyje turi ir taip toliau. Persiduoda vidinės savybės, pasąmoninės programos, impulsai, instinktyvios reakcijos, potraukiai, kuriuos vaikai taikydami laisvą valią gali (nors tai ir nėra lengva) pakeisti arba vadovautis jais gyvenime ir tęsti giminės karmą, užsitraukti ir sau panašias auklėjamąsias priemones kaip kad gavo tėvai.

 4. Tarologė Lina

  Nereikia skubėti smerkti ir teisti, nes kaip sakoma – neteisk ir pats nebūsi teisiamas. Kaip pati suprantate, mes matome tik ilgos istorijos ištrauką ir ne visuomet suprantame tikrąsias priežastis ir jų ryšį su pasekmėmis. Aš į bet kokią situaciją linkusi žiūrėti ne kaip į bausmę, o kaip į aukštesnių jėgų siunčiamą pagalbą, per kurią mums padeda atsitraukti nuo ankstesnių klaidų, rasti kitas vertybes, prioritetus, saviraiškos būdą, gyvenimo prasmę. Gal kažkam jo tobulėjimo kelyje reikėjo pulti labai žemai ir pasinerti į tamsiausias savo sielos gelmes, tam, kad vėliau pakiltų aukščiau nei niekada nesusitepęs. Teisti stebint iš šalies yra labai pavojinga. Esu mačiusi atvejų kuomet žmogui teisusiam ir smerkusiam kitą už nederamą elgesį vėliau teko patekti į panašias situacijas. Tikriausiai likimas geranoriškai suteikia galimybę nueiti mylią kažkieno kito batuose, jei jau mus taip sudomino ta patirtis, kad ėmėmės ją teisti. Tam teisę galime gauti tik patyrę ją savo kaliu, kad mūsų išvados pasitarnautų mūsų tobulėjimui, o ne kaip smerkimo suduotas energetinis smūgis ir taip sunkioje padėtyje esančiam žmogui. Ir atkreipkite dėmesį, jog tėvas sūnui neperdavė savo nuodėmių, jis perdavė savo pasaulėvaizdį, o tuo pasaulėvaizdžiu ir vertybių sistema besivadovaudamas sūnus daro savus nusikaltimus už kuriuos ir atsako. Ne tėvo nusižengimai jam užtraukė nemalonumus su policija, o jo paties elgesys ir keisti savo karmą bei lemtį (o taip pat būsimų kartų) jis gali tik keisdamas savyje tas savybes, kurios ir užtraukia problemas.

 5. Mano uosviui nupjove dvi kojas ,bet kaip jis man papasakojo koki jis gyvenima nugyveno ,jis dyrbo policicinku visada vazinedavo gyrtas ,nes jiem viskas galima dauzydavo spardydavo nusikaltelius tai as jam ir sakau ,kad normalu ,kad tu tu koju ir neturi dar ir akis jam Dievas ateme daba jau ir kepenu veziu susirgo ir paskutine stadija ,nes gerdavo gryna spirita kai buvo jaunesnois ,dar jo griekai krito ir ant jo sunaus sunus pastovei turi reikalu su policija ,nes moteris sumusa gyrtas gatveje ,nu zozdiu kas ko vertas tas ta turi ,nes as tikrai tikiu ,kad kazkas ir praituose gyvenimuose buta ir dar sitame tesinys vyksta,nu tai toks po to buna finalas.

 6. Pesimiste

  Ach, kaip mes norime, kad kazkas kazka mums duotu: nesvarbu ar tai butu meile, ar pinigai, ar garbe, ar dziaugsmas, ar draugai…Bet juk turime suprasti ,kad viska gyvenime turime uzsidirbti ir tai turime padaryti mes patys. Kas vienam atrodo sunkumai ir gyvenimo tragedija, kitam-tai dziaugsmas ir tik gyvenimo nesklandumai.
  Is pradziu paskaicius sia istorija apima gailestis tai vargsei moteriai, bet ar tikrai ji tokia vargse? Ji turi ne viena, o du zmones, kurie ja myli ir myles visa gyvenima, kuriems ji labai reikalinga ir yra ta vienintele mylimiausioji mama ir nesvarbu, kad dukreles turi kai kuriu negaliu, tai tik fiziniai trukumai. Tad jos klausimas „kam visa tai ir kodel tik man” labai jau egoistiskas ir kelia pasipiktinima . Kitos moterys ir to neturi, bet „kazkaip ” gyvena ir dziaugiasi gyvenimu, nors atrodo, kam visa tai, juk nera nei vyro, nei vaiku. Pagalvokim, ar ju padetis geresne?
  Jei jus yra apemusi depresija, pasikvieskit Dievo Malda i savo namus, pradekit gilintis i dvasini gyvenima, tobulinkites, kad jusu mergaiciu negalia irgi nesutrukdytu joms dziaugtis gyvenimu, kai jos isaugs. Juk jus to norite ar ne? Isauginkite jas buti stipriomis ir dvasingomis, bet tam PATI tokia turite buti, o ne ieskoti vyro, kuris ateis ir jus visas tris padarys laimingomis. Juk tada tas kazkas tures uzsikrauti sia jusu nasta ant savo peciu? Juk jus ne viena, bet trys. Ar apie tai pagalvojote? Pradekite blaiviai ziureti i gyvenima ir bandykite pakeisti savo gyvenimo prioritetu.
  Kas del vyru, bendraukite, mylekite, jei pasiseks, bet nesikoncentruokite i juos, kaip i gyvenimo panaceja, o pradekite gydyti savo siela ir dziaugtis gyvenimu, kai dziaugtis turite kuo.
  Trumpai apie situacija su siuo vyru: pasakykite jam butent tai, ka cia parasete, ko jus is jo norite, ko tikites, paklauskite koks jo vedybinis statusas. Svarbiausia, bukit drasi, atvira ir nuosirdi bei nebijokit atskleisti savo jausmus ir abejones. Jei po to jis dings, vadinasi jis uzimtas arba jo ketinimai nerimti. Kazkodel man velnio korta kliutyje aiskiai sako, jog ji tenkina tik seksualiniai rysiai su jumis, bet ne daugiau. Gal atviras pokalbis atskleis daugiau negu jus tikites. Linkiu jums sekmes ir istvermes.xx

 7. Saulius

  Na mano nuomone nebūtinai turėjome kažko tai prisidirbti praeituose gyvenimuose. Bet ateidami į šį gyvenimą, jau susidarėme sau planą, pasirinkome kelią, kuriuo eiti, kad tobulėtume dvasiškai ir tobulintume tam tikras būdo savybes. Gal net visiems mums kuriam tai gyvenime teko ar teks patirti negalią, artimųjų netektį ir panašiai. gyvenimas tai mokykla, kurioje duodama tiek gerų patirčių, tiek ir karčių. Ir kokia reakcija ir požiūris yra į sunkesnę naštą priklauso nuo mūsų sielos amžiaus. kadangi siela su mūsų sąmone nėra susietos, mes praeitų gyvenimų neprisimename, kaip ir savo pasirinkimo gyventi tokį gyvenimą, kurį gyvename šiuo metu.

 8. As tai manau ,kad jos mylimasis tas naujas turi zmona uz tai ir dingsta kazkur cia ir durnam aisku turetu buti ,nes pilna dabar tokiu apsimeteliu kurie sako ,kad issikyre ,o is tikro vede .Va del to ta velnio korta ir iskrito ,tik tu Sauliau jai cia labai grazei parasei .Man dar uzkliuvo jos zozdiai kodel man ,o ne kitam cia vel yra egoizmas tipo neblogai butu kad kitam taip butu ,kiekvienas nesam savo ,ka prisidyrbom praituose gyvenimuose.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.