Būrimas – Justinos meilė

Šios savaitės penktadienio būrimas pasirodė tik šeštadienį, dėl ko labai apgailestauju. Justina atsiuntė tokį klausimą:

Sveiki, labai norėčiau sužinoti kas manęs laukia meilėje.

Sveika Justina, tavo klausimą šiek tiek patikslinsiu ir paklausiu kortų kas tavęs laukia meilėje šiais metais. Gal reikėtų nustatyti dar trumpesnį terminą, nes toks mažas išdėstymas negali suteikti labai detalios informacijos. Bet apsistokime ties šiais metais, kurie šiaip jau turėtų būti kupini naujų pažinčių, iššūkių ir galimybių, bet taip pat ir netikėtų posūkių. Šiemet neverta jautriai reaguoti į tai, kad niekas nėra labai stabilu ir patikima, dabar laikas ne pastovumui, o pokyčiams ir naujovėms. Tau iškritusios kortos yra Kardų Riteris, Skeptrų 6 ir apverstas Bokštas.

Atrodo santykių srityje laukia labai dinamiškas ir nepastovus laikotarpis, įvykiai vysis vienas kitą, jaučiasi skubotumas. Galima kelionė ar pažintis su atvykusiu iš toli.

Kardų Riteris – kupinas idėjų ir neieškantis žodžio kišenėje bendraamžis gali jau būti šalia tavęs ar susipažinsi su juo artimiausiais mėnesiais. Santykiai nusimato aistringi, tačiau pastatyti ne ant romantiško pagrindo, o ant draugystės ir tarpusavio supratimo.

Smulkias problemas išspręsite jei nesikarščiuosite ir neskubėsite visko griauti nedavę sau laiko atvėsti ir viską apmąstyti. Kitaip pyktį pakeis kaltės ir apgailestavimo jausmas. Tačiau verta susimastyti ar šie santykiai pastatyti ant pakankamai tvirto pagrindo, kad taptų stabiliais ir ilgalaikiais.

Mano manymu kalbame apie gan problematiškus santykius, kurie gali atnešti daug naujų įspūdžių, tačiau nebūti ilgalaikiai ar lemtingi. Judėk su srove, priimk gyvenimo galimybes pažinti žmones, bendrauti, keliauti, tačiau neįsikabink į nieką, nes tai ne visam laikui. Sėkmės.

Comments

 1. Kęstas

  Labas. Norėčiau sužinoti, ar aš su žmona susitaikysiu ir mes busim laimingi? Ar vis dėl to išsiskirsim? Ačiū

 2. Greta

  Laba diena, noreciau suzinoti, ar susitaikysiu su mylimuoju?

 3. Viktorija

  Sveiki, noreciau suzinoti, kas artimiausiu metu manes laukia meileje? Dekui!

 4. Deimante

  Laba diena , norėčiau užduoti klausimą. Kaip manote, ar vaikinas, kuris man patinka šį mėnesį man parodys dėmesį?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.